|
Білім беру ұйымының атауы |
«№8 ЖББМ» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Геометрия |
|||||
|
Бөлім: |
Аудандар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сатаева Моншак Казтургановна |
|||||
|
Күні: |
7.02.2025ж. |
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Параллелограммның ауданы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
8.1.3.11 параллелограммның, ауданы формуласын қорытып шығару және қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
-параллелограмм формуласын қорытып шығарады және есеп шығарғанда қолдана алады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу, түгелдеу, сабаққа дайындықтарын тексеру, сабақты жағымды ахуалдан бастау.
Топқа бөлу
1-тапсырма: Оқушыларға «Домбыра » әдісі арқылы, өткен тақырыпты қайталау мақсатында тапсырма орындайды
Сабақ мақсатымен танысу
Видеоны қарайды,тақырыппен тансысады
Меrge куб әдісі арқылы топтық тапсырманы орындайды
Жұптық жұмыс
Сергіту сәті «Графиктер билейді» Жеке жұмыс
|
Топқа бөлінеді Бағалау парағы арқылы бағалап отырады, сабақ соңында, неше балл жинағаны анық болады. Сабақ мақсатымен танысады Видеоны қарайды Топтық тапсырманы орындайды Оқушылар жеке жұмысты дәптерде орындайды.Әр топтан бір оқушы тақтаға шығып тапсырманы орындайды Жұптық тапсырманы орындайды. |
Ауызша бағалау
Дескриптор: Оқушылар өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді. Алдыңғы сабақты пысықтайды. Жалпы балл -1балл ҚБ: «Ауызша бағалау» Жарайсың! Керемет! Дескриптор параллелограмм ауданының формуласын қолданады — дұрыс есептейді 2 балл Дескриптор Беріген параллелограмның өлшемдерін анықтайды параллелограмм ауданының формуласын қолданады — дұрыс есептейді 2 балл Дескриптор Беріген параллелограмның өлшемдерін анықтайды параллелограмм ауданының формуласын қолданады — дұрыс есептейді 2 балл
|
Интерактивті тақта Интерактивті Тақта; |
||
|
Сабақтың соңы |
|
Сабақты қорытындылау: Өтілген мақсат бойынша сұрақтар қою арқылы сабақты қорытындылаймын. 1.Сабақтың мақсаты қандай болды? 2.Сабақтың мақсатына жету үшін нені білу керек? 3.Нені түсінбедіңдер? Сабақ соңында оқушылардан рефлексия алу |
1-10 баллдық жүйеде бағаланады. |
Интерактивті тақта, Тақта; Слайд; |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Параллелограмм ауданы" тақырыбы бойынша сабақ жоспары
"Параллелограмм ауданы" тақырыбы бойынша сабақ жоспары
|
Білім беру ұйымының атауы |
«№8 ЖББМ» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Геометрия |
|||||
|
Бөлім: |
Аудандар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сатаева Моншак Казтургановна |
|||||
|
Күні: |
7.02.2025ж. |
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Параллелограммның ауданы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
8.1.3.11 параллелограммның, ауданы формуласын қорытып шығару және қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
-параллелограмм формуласын қорытып шығарады және есеп шығарғанда қолдана алады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу, түгелдеу, сабаққа дайындықтарын тексеру, сабақты жағымды ахуалдан бастау.
Топқа бөлу
1-тапсырма: Оқушыларға «Домбыра » әдісі арқылы, өткен тақырыпты қайталау мақсатында тапсырма орындайды
Сабақ мақсатымен танысу
Видеоны қарайды,тақырыппен тансысады
Меrge куб әдісі арқылы топтық тапсырманы орындайды
Жұптық жұмыс
Сергіту сәті «Графиктер билейді» Жеке жұмыс
|
Топқа бөлінеді Бағалау парағы арқылы бағалап отырады, сабақ соңында, неше балл жинағаны анық болады. Сабақ мақсатымен танысады Видеоны қарайды Топтық тапсырманы орындайды Оқушылар жеке жұмысты дәптерде орындайды.Әр топтан бір оқушы тақтаға шығып тапсырманы орындайды Жұптық тапсырманы орындайды. |
Ауызша бағалау
Дескриптор: Оқушылар өткен сабақ бойынша сұрақтарға жауап береді. Алдыңғы сабақты пысықтайды. Жалпы балл -1балл ҚБ: «Ауызша бағалау» Жарайсың! Керемет! Дескриптор параллелограмм ауданының формуласын қолданады — дұрыс есептейді 2 балл Дескриптор Беріген параллелограмның өлшемдерін анықтайды параллелограмм ауданының формуласын қолданады — дұрыс есептейді 2 балл Дескриптор Беріген параллелограмның өлшемдерін анықтайды параллелограмм ауданының формуласын қолданады — дұрыс есептейді 2 балл
|
Интерактивті тақта Интерактивті Тақта; |
||
|
Сабақтың соңы |
|
Сабақты қорытындылау: Өтілген мақсат бойынша сұрақтар қою арқылы сабақты қорытындылаймын. 1.Сабақтың мақсаты қандай болды? 2.Сабақтың мақсатына жету үшін нені білу керек? 3.Нені түсінбедіңдер? Сабақ соңында оқушылардан рефлексия алу |
1-10 баллдық жүйеде бағаланады. |
Интерактивті тақта, Тақта; Слайд; |
||
шағым қалдыра аласыз


























