|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Болашақтың компьютерлері |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Алмас Бағлан |
|||
|
Күні |
18.04.2024 ж |
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Пароль сенімділігі. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.2.1 браузер параметрлерін қолдану; 4.1.3.1 сенімді пароль критерийлерін айқындау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Браузер параметрлерін қолданады |
||||
|
Бірнеше оқушылар: |
||||
|
Сенімді парольдің негізгі критерийлерін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
парольдің сенімділігі/сенімсіздігін негіздейді |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Жеке жұмыс. 1-тапсырма. Цифрлармен берілген сөздерді жаз және оқы. /Сабақтың тақырыбы/ А Г Д Е І Л М Н О П Р С Ь 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 10,1,11, 9, 6,13____________________ 12,4,8,5,7,3,5,6,5,2,5___________________ Дескриптор: -санмен кодталған сөзді табады. ҚБ: «Стикер» әдісі 3.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.тапсырманы орындайды 3.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 4.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Смарт сағат |
Оқулық, Дәптер, компьютер |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Браузер қолданушының тыңдауы бойынша қарапайым мәтіннің, видеолардың немесе суреттердің экранда бейнеленуін және олармен байланысқан басқа файлдарды іздестіруді қамтамасыз етеді.Кеңінен тараған браузерлерге Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome және т.б. жатады. Кез келген браузерді Интернеттен тегін жүктеуге болады. Ең көп қолданысқа ие Google Chrome. Көрсетілім. Көшірілген қосымша, яғни ChromeSetup автоматты түрде компьютердің Жүктеулер бумасына түседі. Тінтуірмен 2 рет сол қосымшаның үстінен шертіп, компьютерге орнатамыз. Орнатылған браузер автоматты түрде ашылады. Біз компьютерімізді, ұялы телефондарымызды бөгде кісінің қолдануына жол бермес үшін өз паролімізді орнатамыз. Пароль- ақпараттарды қорғауға арналған құпия сөз немесе таңбалар жиыны. Сенімді пароль критерийлері:
Парольде кемінде 8 таңба болуы керек. Бұл әртүрлі әріптер, сандар және басқа да таңбалар болуы мүмкін. Пароль қойғанда бөгде адамдармен келісуге, ақылдасуға болмайды. Себебі пароліңді өзің ғана білгенің абзал. Топтық жұмыс. 2-тапсырма. «Үштік» әдіс
Дескриптор: -парольдің сенімділігі/сенімсіздігін негіздейді. ҚБ: «Құрастыру» әдісі |
Мұғалімді тыңдайды 2-тапсырманы орындайды |
Стикер |
Интербелсенді тақта Интернет желісі Карточка |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері
байланыс: |
Смарт сағат |
|
слайд |
|
Үй тапсырмасы |
§ 29, жұмыс дәптері 50-51-бет |
|
|
|
Тапсырма.

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Пароль сенімділігі
Пароль сенімділігі
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Болашақтың компьютерлері |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Алмас Бағлан |
|||
|
Күні |
18.04.2024 ж |
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Пароль сенімділігі. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.2.1 браузер параметрлерін қолдану; 4.1.3.1 сенімді пароль критерийлерін айқындау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Браузер параметрлерін қолданады |
||||
|
Бірнеше оқушылар: |
||||
|
Сенімді парольдің негізгі критерийлерін біледі |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
парольдің сенімділігі/сенімсіздігін негіздейді |
||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Жеке жұмыс. 1-тапсырма. Цифрлармен берілген сөздерді жаз және оқы. /Сабақтың тақырыбы/ А Г Д Е І Л М Н О П Р С Ь 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 10,1,11, 9, 6,13____________________ 12,4,8,5,7,3,5,6,5,2,5___________________ Дескриптор: -санмен кодталған сөзді табады. ҚБ: «Стикер» әдісі 3.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.тапсырманы орындайды 3.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 4.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Смарт сағат |
Оқулық, Дәптер, компьютер |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Браузер қолданушының тыңдауы бойынша қарапайым мәтіннің, видеолардың немесе суреттердің экранда бейнеленуін және олармен байланысқан басқа файлдарды іздестіруді қамтамасыз етеді.Кеңінен тараған браузерлерге Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome және т.б. жатады. Кез келген браузерді Интернеттен тегін жүктеуге болады. Ең көп қолданысқа ие Google Chrome. Көрсетілім. Көшірілген қосымша, яғни ChromeSetup автоматты түрде компьютердің Жүктеулер бумасына түседі. Тінтуірмен 2 рет сол қосымшаның үстінен шертіп, компьютерге орнатамыз. Орнатылған браузер автоматты түрде ашылады. Біз компьютерімізді, ұялы телефондарымызды бөгде кісінің қолдануына жол бермес үшін өз паролімізді орнатамыз. Пароль- ақпараттарды қорғауға арналған құпия сөз немесе таңбалар жиыны. Сенімді пароль критерийлері:
Парольде кемінде 8 таңба болуы керек. Бұл әртүрлі әріптер, сандар және басқа да таңбалар болуы мүмкін. Пароль қойғанда бөгде адамдармен келісуге, ақылдасуға болмайды. Себебі пароліңді өзің ғана білгенің абзал. Топтық жұмыс. 2-тапсырма. «Үштік» әдіс
Дескриптор: -парольдің сенімділігі/сенімсіздігін негіздейді. ҚБ: «Құрастыру» әдісі |
Мұғалімді тыңдайды 2-тапсырманы орындайды |
Стикер |
Интербелсенді тақта Интернет желісі Карточка |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері
байланыс: |
Смарт сағат |
|
слайд |
|
Үй тапсырмасы |
§ 29, жұмыс дәптері 50-51-бет |
|
|
|
Тапсырма.

шағым қалдыра аласыз














