Тақырып бойынша 31 материал табылды

Педагогикалық психология

Материал туралы қысқаша түсінік
Оқушыларға
Материалдың қысқаша нұсқасы


Қысқа мерзімді жоспар


Қысқа мерзімді жоспар бөлімі:

Ағзаны гимнастика арқылы нығайту

Мектеп: 3

«№3 орта мектебі»КММ


Мерзімі: 20.11.2020


20.11.2020

Машықкердің АТЖ:

Нұрланұлы Архат

Қатысушылар саны:

22

Сынып:

Сабақтың тақырыбы


Акробатикалық элемент кешендері

Сабақтың мақсаты

Қыймыл -қозғалыс комбинацияларын және олардың кейбір дене жаттығуларындағы реттілігін жетілдіру мен жинақтау


Ағаш аттан секіру жаттығуларын орындау

Барлық элементтерді кезегімен орындау


Бағалау критериясы

1. Қауіпсіздік ережесін ұстану

2. Гимнастикалық талаптарға сай жаттығуларды орындау,созылу жаттығуларын қайталау


Құндылықтарды дарыту


1.Серіктестік.

2.Қолдау, сақтандыру және өз-өзін сақтандыру.

АКТ қолдану дағдылар

Тепе-теңдік сақтау


Пәнаралық байланыс

1.Биология

2.Физика


Оқушылардың гимнастикалық жаттығулардың

техникасына ие болатындығы.

Сабақ барысы

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі

(С) Ұйымдастыру кезеңі, қауіпсіздік ережесі, сабақтың міндеттерін түсіндіру.

Жетістік критериясын талқылау.

ЖДЖ

Сапқа қатарға тұрғызу

Кезекшінің мәліметін тыңдау

Амандасу

Сабақтың өтілуін, мақсатын түсіндіру

Оңға, солға, артқа т.б. бұрылу саптық жаттығулары.

а) бір орында жүру


ә) алға адымдай жүру



1 ) Б.Қ. – Н.Т. 1- қолды жоғары созып, аяқтың ұшымен тұру 2- Б.Қ. 3- қолды жоғары созып, аяқтың ұшымен тұру, 4-БҚ


2) Б.Қ.Н.Т қолды бүгіп иыққа қою, 1-2 алға, 3-4 артқа айналдыру.


3)Б.Қ. қолды белімізге ұстапбасты оңға 4 рет, солға 4 рет айналдырамыз


4) Б.Қ. Аяқ иық көлемінде қолымыз белімізде 1-2 сол қолымызды, 3-4 оң қолымызды жоғары көтеріп солға иілу


5)Б.Қ.-Н.Т қол белде 1 – қолымызды жоғары көтереміз 2- алға иілеміз 3 – отырамыз қолымызды алға созамыз 4 – Б.Қ


6) Б.Қ. – Н.Т. қолымыз белімізде 1 –отырамыз қолымызды алға созамыз 2-Б.Қ. 3- отырамыз қолымызды алға созамыз.4 –Б.Қ


7) Б.Қ. – Н.Т. 1 секіреміз қолымызды жоғары көтеріп шапалақтау 2- Б.Қ 3- секіреміз қолымызды жоғары көтеріп шапалақтау.4 – Б.Қ.


Негізгі бөлім.



Тепе-теңдік жаттығулары

1Баяу кейіпте адымдап жүгіру

2)Оқушыларды 2 Топқа Бөліп, Спорт Залдағы Сызықтармен Тепе-Теңдік Сақтай Отырып Жүргізу.

3)Баяу кейіпте пружинада секіру

Қауіпсіздік ережесі сақтау.

Қимыл-қозғалыс ойындары:


1 Оқушыларды 3 топқа бөлу

2 Топ басшысын сайлау

3Оқушыларды ағаш атқа секіруді көрсету

4Оқушыларға осы жаттығу барысында қауіпсіздік ережесін қайталау

5Әр оқушыға ағаш атқа секіруге көмектесу

6Әр оқушының өздігінше секіруін бақылау


Сабақтын соңы

Демалу тынысын қалпына түсіру жаттығулары. қатарға тұрғызу орындыққа отырғызу . сабаққа қорытынды жасау . үйге тапсырма беру Таңғы жалпы дамытаттын жаттығу жасау 7

Жүрек соғысын тыңдау.

Рефлексия:

Сабақта нені үйрендік?

Сұрақтарға жауап береді?

Нені білдім нені түсіндім?

Нені толық түсінбедім ?

Қандай жұмысты жалғастыру қажет?

Сабақтын басында аталған мақсаттарға қол жеткіздім бе?

Қоштасу


Үй жұмысы

Үй жұмысы: Рефлексия жазу. Қазақстанның әйгілі акробаттарын атау.

Интернет ресурстар. Тірек сөздер

Дифференциация – сіз көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті оқушылармен қалай жұмыс жасауды жоспарлайсыз?

Бағалау – Сіз балалардың сабақтың түсінуін қалай тексересіз?

Денсаулық және қауіпсіздік ережелерін сақтау.

Барлығық оқушылар ағаш атқа дұрыс секіру .

  • Көбісі ағаш атқа3-4рет секіру

Оқушылардың жұмысын қадағалау, оларды тыңдау, ұсыныс беру. Оқушылардың ағаш атқа дұрыс секіруі .


  • Қандай бұлшықеттердіағаш атқа секіру барысында қозғалысқа түседі



Сабақ бойынша рефлексия


Сабақ мақсаты/ оқу мақсаты жетерліктей болды ма?


Барлық оқушылар оқу мақсатына жетті ма?

Жоқ болса,неге?


Дифференциацианы сабақта қолдану дұрыс па?


Сабақ этаптары ұсталынды ма?

Сабақ жоспарында қандай ауытқулар болды?



Иа.




Иа жетті.




Дұрыс жүргізілді.



сабақ уақыты толығымен жетті.


Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?


1: Жылдамдық қасиеттерінің орындалуы

2: Ойын кезінде дұрыс ойлана алуы

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1: Оқушылардың қызығушылығы

2: Барлық сынып қыздары бір біріне құрметпен қарауы.


Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?


Практика жетекшісі: Жұмадилова Бейбітгул


(қолы/ Т.А.Ә.)


Машықкер жетекші: А. Есентаева

(қолы/ Т.А.Ә.)


Студент- практикант: Нұрланұлы Архат


(қолы/ Т.А.Ә.)


























Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
14.01.2021
674
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курс саны 12