Материалдар / Педагогикалық психология

Педагогикалық психология

Материал туралы қысқаша түсінік
Оқушыларға
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
14 Қаңтар 2021
1114
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


Қысқа мерзімді жоспар


Қысқа мерзімді жоспар бөлімі:

Ағзаны гимнастика арқылы нығайту

Мектеп: 3

«№3 орта мектебі»КММ


Мерзімі: 20.11.2020


20.11.2020

Машықкердің АТЖ:

Нұрланұлы Архат

Қатысушылар саны:

22

Сынып:

Сабақтың тақырыбы


Акробатикалық элемент кешендері

Сабақтың мақсаты

Қыймыл -қозғалыс комбинацияларын және олардың кейбір дене жаттығуларындағы реттілігін жетілдіру мен жинақтау


Ағаш аттан секіру жаттығуларын орындау

Барлық элементтерді кезегімен орындау


Бағалау критериясы

1. Қауіпсіздік ережесін ұстану

2. Гимнастикалық талаптарға сай жаттығуларды орындау,созылу жаттығуларын қайталау


Құндылықтарды дарыту


1.Серіктестік.

2.Қолдау, сақтандыру және өз-өзін сақтандыру.

АКТ қолдану дағдылар

Тепе-теңдік сақтау


Пәнаралық байланыс

1.Биология

2.Физика


Оқушылардың гимнастикалық жаттығулардың

техникасына ие болатындығы.

Сабақ барысы

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі

(С) Ұйымдастыру кезеңі, қауіпсіздік ережесі, сабақтың міндеттерін түсіндіру.

Жетістік критериясын талқылау.

ЖДЖ

Сапқа қатарға тұрғызу

Кезекшінің мәліметін тыңдау

Амандасу

Сабақтың өтілуін, мақсатын түсіндіру

Оңға, солға, артқа т.б. бұрылу саптық жаттығулары.

а) бір орында жүру


ә) алға адымдай жүру



1 ) Б.Қ. – Н.Т. 1- қолды жоғары созып, аяқтың ұшымен тұру 2- Б.Қ. 3- қолды жоғары созып, аяқтың ұшымен тұру, 4-БҚ


2) Б.Қ.Н.Т қолды бүгіп иыққа қою, 1-2 алға, 3-4 артқа айналдыру.


3)Б.Қ. қолды белімізге ұстапбасты оңға 4 рет, солға 4 рет айналдырамыз


4) Б.Қ. Аяқ иық көлемінде қолымыз белімізде 1-2 сол қолымызды, 3-4 оң қолымызды жоғары көтеріп солға иілу


5)Б.Қ.-Н.Т қол белде 1 – қолымызды жоғары көтереміз 2- алға иілеміз 3 – отырамыз қолымызды алға созамыз 4 – Б.Қ


6) Б.Қ. – Н.Т. қолымыз белімізде 1 –отырамыз қолымызды алға созамыз 2-Б.Қ. 3- отырамыз қолымызды алға созамыз.4 –Б.Қ


7) Б.Қ. – Н.Т. 1 секіреміз қолымызды жоғары көтеріп шапалақтау 2- Б.Қ 3- секіреміз қолымызды жоғары көтеріп шапалақтау.4 – Б.Қ.


Негізгі бөлім.



Тепе-теңдік жаттығулары

1Баяу кейіпте адымдап жүгіру

2)Оқушыларды 2 Топқа Бөліп, Спорт Залдағы Сызықтармен Тепе-Теңдік Сақтай Отырып Жүргізу.

3)Баяу кейіпте пружинада секіру

Қауіпсіздік ережесі сақтау.

Қимыл-қозғалыс ойындары:


1 Оқушыларды 3 топқа бөлу

2 Топ басшысын сайлау

3Оқушыларды ағаш атқа секіруді көрсету

4Оқушыларға осы жаттығу барысында қауіпсіздік ережесін қайталау

5Әр оқушыға ағаш атқа секіруге көмектесу

6Әр оқушының өздігінше секіруін бақылау


Сабақтын соңы

Демалу тынысын қалпына түсіру жаттығулары. қатарға тұрғызу орындыққа отырғызу . сабаққа қорытынды жасау . үйге тапсырма беру Таңғы жалпы дамытаттын жаттығу жасау 7

Жүрек соғысын тыңдау.

Рефлексия:

Сабақта нені үйрендік?

Сұрақтарға жауап береді?

Нені білдім нені түсіндім?

Нені толық түсінбедім ?

Қандай жұмысты жалғастыру қажет?

Сабақтын басында аталған мақсаттарға қол жеткіздім бе?

Қоштасу


Үй жұмысы

Үй жұмысы: Рефлексия жазу. Қазақстанның әйгілі акробаттарын атау.

Интернет ресурстар. Тірек сөздер

Дифференциация – сіз көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті оқушылармен қалай жұмыс жасауды жоспарлайсыз?

Бағалау – Сіз балалардың сабақтың түсінуін қалай тексересіз?

Денсаулық және қауіпсіздік ережелерін сақтау.

Барлығық оқушылар ағаш атқа дұрыс секіру .

  • Көбісі ағаш атқа3-4рет секіру

Оқушылардың жұмысын қадағалау, оларды тыңдау, ұсыныс беру. Оқушылардың ағаш атқа дұрыс секіруі .


  • Қандай бұлшықеттердіағаш атқа секіру барысында қозғалысқа түседі



Сабақ бойынша рефлексия


Сабақ мақсаты/ оқу мақсаты жетерліктей болды ма?


Барлық оқушылар оқу мақсатына жетті ма?

Жоқ болса,неге?


Дифференциацианы сабақта қолдану дұрыс па?


Сабақ этаптары ұсталынды ма?

Сабақ жоспарында қандай ауытқулар болды?



Иа.




Иа жетті.




Дұрыс жүргізілді.



сабақ уақыты толығымен жетті.


Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?


1: Жылдамдық қасиеттерінің орындалуы

2: Ойын кезінде дұрыс ойлана алуы

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1: Оқушылардың қызығушылығы

2: Барлық сынып қыздары бір біріне құрметпен қарауы.


Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?


Практика жетекшісі: Жұмадилова Бейбітгул


(қолы/ Т.А.Ә.)


Машықкер жетекші: А. Есентаева

(қолы/ Т.А.Ә.)


Студент- практикант: Нұрланұлы Архат


(қолы/ Т.А.Ә.)


























Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ