|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Визуалды өнер |
Мектеп : «Мойнақ ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар №23 орта мектеп» КММ |
||||||
|
Сабақ реті: 6 Мерзімі:22.09. |
Мұғалімнің аты жөні : Медетбекова Б.К. |
||||||
|
Сынып. 5 «А» |
Қатысқандар - |
Қатыспағандар - |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Пейзаж. |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
5.1.1.1-Қоршаған ортаның ассоциативті мағынасы мен визуалды сипаттамасын зерделеу және анықтау (композиция, түс, пішін, фактура, тепе-теңдік) |
||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар:оқушыларға берілген картиналарды талдап, сұрақтарға жауап береді . Оқушылардың басым бөлігі: Көшірмелердегі ауа кеңістігіндегі көкжиек сызығын визуалды әдістерінің ерекшеліктерін талдау. Кейбір оқушылар: бұйымдар дайындау кезінде пейзаж туралы түсініктері молаяды, салған тәсілін сипаттайды. |
||||||
|
Бағалау критерийі |
Қоршаған ортаның ассоциативті мағынасын зерделейді Визуалды өнер элементтерін анықтайды |
||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге қатысты лексика және терминология Пейзаж, перспектива, алдыңғы план, ортаңғы, артқы план. |
||||||
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел»патриоттық актісі 4 құндылығы |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ әдебиеті, тарих . .Осы пәндегі алған білімдерімен пәнаралық байланыс жасаймын |
||||||
|
АКТ қолдану негіздері |
Бейнежазбаны қолдану |
||||||
|
Алдыңғы тақырып |
Пейзаж өнері туралы біледі |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру шаралары (сәлемдесу, оқушыларды түгендеу). 15мин
Сабақтың ортасы: 10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Ынтымақтастық атмосферасын құру «Ыстық лебіз» Өткенді пысықтау Сұрақтар
/Ынталандыру/ Дұрыс жауап берген оқушыларғаға «Жарайсың», «Тамаша» Жаңа сабақты меңгеру 1 топ
|
|
|||||
|
Сабақтың соңғы кезеңі:
15мин
|
Сарамандық жұмыс. Бұрын алған білімдеріңді қолданып, табиғаттың кез келген сәтіне пейжаж орындаңдар
Рефлексия
|
|
|||||
|
Үйге тапсырма |
|
|
|||||
|
Қорытынды бағалау: Қандай жақсы өткен екі аспектісі (оқытуды да , оқуды да есеріңіз)
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқытуды да , оқуды да есеріңіз)
Сабақ барысында мен сынып және жекелеген оқушылардың жетістік / қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабағымда неге көңіл бөлу керек?
|
|||||||
|
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Пейзаж. 5 сынып
Пейзаж. 5 сынып
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Визуалды өнер |
Мектеп : «Мойнақ ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар №23 орта мектеп» КММ |
||||||
|
Сабақ реті: 6 Мерзімі:22.09. |
Мұғалімнің аты жөні : Медетбекова Б.К. |
||||||
|
Сынып. 5 «А» |
Қатысқандар - |
Қатыспағандар - |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Пейзаж. |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
5.1.1.1-Қоршаған ортаның ассоциативті мағынасы мен визуалды сипаттамасын зерделеу және анықтау (композиция, түс, пішін, фактура, тепе-теңдік) |
||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар:оқушыларға берілген картиналарды талдап, сұрақтарға жауап береді . Оқушылардың басым бөлігі: Көшірмелердегі ауа кеңістігіндегі көкжиек сызығын визуалды әдістерінің ерекшеліктерін талдау. Кейбір оқушылар: бұйымдар дайындау кезінде пейзаж туралы түсініктері молаяды, салған тәсілін сипаттайды. |
||||||
|
Бағалау критерийі |
Қоршаған ортаның ассоциативті мағынасын зерделейді Визуалды өнер элементтерін анықтайды |
||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге қатысты лексика және терминология Пейзаж, перспектива, алдыңғы план, ортаңғы, артқы план. |
||||||
|
Құндылықтарға баулу |
«Мәңгілік ел»патриоттық актісі 4 құндылығы |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ әдебиеті, тарих . .Осы пәндегі алған білімдерімен пәнаралық байланыс жасаймын |
||||||
|
АКТ қолдану негіздері |
Бейнежазбаны қолдану |
||||||
|
Алдыңғы тақырып |
Пейзаж өнері туралы біледі |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру шаралары (сәлемдесу, оқушыларды түгендеу). 15мин
Сабақтың ортасы: 10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Ынтымақтастық атмосферасын құру «Ыстық лебіз» Өткенді пысықтау Сұрақтар
/Ынталандыру/ Дұрыс жауап берген оқушыларғаға «Жарайсың», «Тамаша» Жаңа сабақты меңгеру 1 топ
|
|
|||||
|
Сабақтың соңғы кезеңі:
15мин
|
Сарамандық жұмыс. Бұрын алған білімдеріңді қолданып, табиғаттың кез келген сәтіне пейжаж орындаңдар
Рефлексия
|
|
|||||
|
Үйге тапсырма |
|
|
|||||
|
Қорытынды бағалау: Қандай жақсы өткен екі аспектісі (оқытуды да , оқуды да есеріңіз)
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқытуды да , оқуды да есеріңіз)
Сабақ барысында мен сынып және жекелеген оқушылардың жетістік / қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабағымда неге көңіл бөлу керек?
|
|||||||
|
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз













