Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім: |
Визуалды өнер |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Жылкаманов Касен |
|
|
Күні: |
16-28.10.21ж |
|
|
Сынып: 5 В,Г |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Пейзаж. Табиғатпен үйлесім. Әуе перспективасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.1-Қоршаған ортаның ассоциативті мағынасы мен визуалды сипаттамасын зерделеу және анықтау (композиция, түс, пішін, фактура, тепе-теңдік) |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сұрақтарға жауап бер: |
Амандасу Сұрақтарға жауап береді |
ҚБ «Мадақтау» Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
интернет |
|
Сабақтың
ортасы |
1-тапсырма Шығармашылық жұмыс. Топтық жұмыс Тақырып аясында кішігірім зерттеу жұмысын жүргізу; Сурет салу |
Топқа бөлінеді Әр топ әр түрлі тақырыпта сценарий дайындайды және оны баяндайды,талқылайды. |
|
Оқулық: 20-21 бет |
|
20 мин 3 мин |
2- тапсырма Практикалық тапсырма. «Қол жесті» әдісі арқылы психологиялық ахуал туғызу; Оқушылар шеңберге тұрып, топқа бөлінеді. Әрбір топқа бір-бірін тану үшін 30 секунд беріледі.. Топқа бөлу «Адасқан әріптер» әдісі» |
Тапсырманы орындайды |
|
|
|
Бір – бірлеріңнің ойларыңды толықтырыңдар.
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы 4 мин |
Рефлексия - Осы сабақтан алған 1 идея; - Осы сабаққа қатысты әлі де жауап алғысы келетін 1 сұрақ. |
Кері байланыс береді |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Пейзаж. Табиғатпен үйлесім. Әуе перспективасы. 5 сынып сабақ жоспары
Пейзаж. Табиғатпен үйлесім. Әуе перспективасы. 5 сынып сабақ жоспары
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім: |
Визуалды өнер |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Жылкаманов Касен |
|
|
Күні: |
16-28.10.21ж |
|
|
Сынып: 5 В,Г |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Пейзаж. Табиғатпен үйлесім. Әуе перспективасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.1-Қоршаған ортаның ассоциативті мағынасы мен визуалды сипаттамасын зерделеу және анықтау (композиция, түс, пішін, фактура, тепе-теңдік) |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сұрақтарға жауап бер: |
Амандасу Сұрақтарға жауап береді |
ҚБ «Мадақтау» Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
интернет |
|
Сабақтың
ортасы |
1-тапсырма Шығармашылық жұмыс. Топтық жұмыс Тақырып аясында кішігірім зерттеу жұмысын жүргізу; Сурет салу |
Топқа бөлінеді Әр топ әр түрлі тақырыпта сценарий дайындайды және оны баяндайды,талқылайды. |
|
Оқулық: 20-21 бет |
|
20 мин 3 мин |
2- тапсырма Практикалық тапсырма. «Қол жесті» әдісі арқылы психологиялық ахуал туғызу; Оқушылар шеңберге тұрып, топқа бөлінеді. Әрбір топқа бір-бірін тану үшін 30 секунд беріледі.. Топқа бөлу «Адасқан әріптер» әдісі» |
Тапсырманы орындайды |
|
|
|
Бір – бірлеріңнің ойларыңды толықтырыңдар.
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы 4 мин |
Рефлексия - Осы сабақтан алған 1 идея; - Осы сабаққа қатысты әлі де жауап алғысы келетін 1 сұрақ. |
Кері байланыс береді |
|
|
шағым қалдыра аласыз













