Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пернетақтамен танысу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
III бөлім. Сөзбе- сөз (ортақ тақырыптар: «Менің мектебім», «Менің туған жерім») |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Пернетақтамен танысу |
|
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.2.4.1 негізгі пернелердің атауын білу, қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
негізгі пернелердің атауымен және оның қызметімен танысады. |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Біртұтас тәрбие бағдарламасының» мақсаты: Жалпы адамзаттық және ұлттық құндылықтарды бойына сіңірген еңбекқор, адал, саналы, жасампаз азаматты тәрбиелеу. Ата-ананың өсиетін тыңдауға, отбасы татулығы мен берекесін қадірлеуге, перзенттік парызын өтеуге Құндылықтарға тәрбиелеу. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің əрекеті |
Оқушының əрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
1.Оқушылармен амандасу. 2. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу.
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа тақырыпты түсіндіру.
Практикалық тапсырмалар беріледі.
1-тапсырма Жеке жұмыс/ ЕБҚО
2-тапсырма Топтық жұмыс
3-тапсырма Жұптық жұмыс
3-тапсырма Жеке жұмыс
4-тапсырма Жеке жұмыс /ЕБҚО
Пернетақта-компьютерге ақпарат енгізуге арналған құрылғы. Меңзер- экранда символ пайда болатын орынды жыпылықтатып көрсетіп тұратын белгі. Пернетақтадағы Alt. shift. Ctrl пернелері жеке өзі қолданылмайды. Бұл пернелер бас әріп жазуда, басқа пернелермен бірге қолданылып, басқа командалар алынады. Блокнот компьютердегі ең қарапайым редактор. |
Мұғалімді тыңдайды Тақырып бойынша бейнебаянмен танысады. \Пернетақта ұғымы туралы анықтамасын жұмыс дәптерге жазады. Жұмыс дәптеріндегі
тапсырмаларды
орындайды.
Компьютердегі тапсырмаларды орындайды.
Компьютерді іске қосады.
1-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Пернетақтада сөздерді тереді.
2-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Пернетақтада қате сөздерді тереді. Қатені түзейді.
3-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Пернетақтада символдарды тереді.
2-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Пернетақтада түзетілген сөздерді теріп жазады.
3-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Сөзжұмбақты шешеді.
3-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: анықтаманы тиісті сөздермен толықтырады.
4-тапсырманы орындайды
Дискрипторы. Пернелердің атауын сәйкестендіреді.
|
Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» əдісі арқылы бағалайды. Жарайсың! Жақсы! Талпын!
Жауап бергеніне қарай ұпай жинайды. |
Интербелсенді тақта
Жұмыс дәптері
Презентация
https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=20 |
|
Сабақты бекіту |
Сөзжұмбақты экранға
шығарады |
Сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың белсенділігіне қарай «Мадақтау сөз» əдісі бойынша бағалайды: Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Пернетақтамен танысу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пернетақтамен танысу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
III бөлім. Сөзбе- сөз (ортақ тақырыптар: «Менің мектебім», «Менің туған жерім») |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Пернетақтамен танысу |
|
|
Оқу бағдарламасына сəйкес оқу мақсаттары |
2.2.4.1 негізгі пернелердің атауын білу, қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
негізгі пернелердің атауымен және оның қызметімен танысады. |
|
|
Құндылықтарға баулу |
«Біртұтас тәрбие бағдарламасының» мақсаты: Жалпы адамзаттық және ұлттық құндылықтарды бойына сіңірген еңбекқор, адал, саналы, жасампаз азаматты тәрбиелеу. Ата-ананың өсиетін тыңдауға, отбасы татулығы мен берекесін қадірлеуге, перзенттік парызын өтеуге Құндылықтарға тәрбиелеу. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің əрекеті |
Оқушының əрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
1.Оқушылармен амандасу. 2. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу.
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа тақырыпты түсіндіру.
Практикалық тапсырмалар беріледі.
1-тапсырма Жеке жұмыс/ ЕБҚО
2-тапсырма Топтық жұмыс
3-тапсырма Жұптық жұмыс
3-тапсырма Жеке жұмыс
4-тапсырма Жеке жұмыс /ЕБҚО
Пернетақта-компьютерге ақпарат енгізуге арналған құрылғы. Меңзер- экранда символ пайда болатын орынды жыпылықтатып көрсетіп тұратын белгі. Пернетақтадағы Alt. shift. Ctrl пернелері жеке өзі қолданылмайды. Бұл пернелер бас әріп жазуда, басқа пернелермен бірге қолданылып, басқа командалар алынады. Блокнот компьютердегі ең қарапайым редактор. |
Мұғалімді тыңдайды Тақырып бойынша бейнебаянмен танысады. \Пернетақта ұғымы туралы анықтамасын жұмыс дәптерге жазады. Жұмыс дәптеріндегі
тапсырмаларды
орындайды.
Компьютердегі тапсырмаларды орындайды.
Компьютерді іске қосады.
1-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Пернетақтада сөздерді тереді.
2-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Пернетақтада қате сөздерді тереді. Қатені түзейді.
3-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Пернетақтада символдарды тереді.
2-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Пернетақтада түзетілген сөздерді теріп жазады.
3-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: Сөзжұмбақты шешеді.
3-тапсырманы орындайды.
Дискрипторы: анықтаманы тиісті сөздермен толықтырады.
4-тапсырманы орындайды
Дискрипторы. Пернелердің атауын сәйкестендіреді.
|
Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» əдісі арқылы бағалайды. Жарайсың! Жақсы! Талпын!
Жауап бергеніне қарай ұпай жинайды. |
Интербелсенді тақта
Жұмыс дәптері
Презентация
https://lms.topiq.kz/library/training/6506486497148928?page=20 |
|
Сабақты бекіту |
Сөзжұмбақты экранға
шығарады |
Сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалім оқушылардың белсенділігіне қарай «Мадақтау сөз» əдісі бойынша бағалайды: Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
|
шағым қалдыра аласыз



















