|
Тақырыбы |
Персоналды басқару |
|||
|
Мақсаты |
Ұйым қызметін басқарудағы персоналды басқару және оның ролі. Персоналды басқару түсінігі, персоналды басқару құрамы мен мақсаттарын білу. |
|||
|
Жалпы мақсат |
Тақырыпты түсінін оқи білуге баулу. Ойлау, сөздік қорларын дамыту арқылы сабаққа деген қызығушылығын арттыру |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
Зерттеу негізінде ұйым қызметін басқарудағы персоналды басқару және оның ролі. Персоналды басқару түсінігі, персоналды басқару құрамы мен мақсаттарын біледі |
|||
|
7 модульдің қолданылуы |
АКТ”, “Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер”, “Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау”, “Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету”, “Оқытуды басқару және көшбасшылық”. |
|||
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер |
«Миға шабуыл»,Көпір әдісі,зерттеу жұмысы, Кім білімді |
|||
|
Қолданылатын ресурстар |
маркерлер, тақта, ноутбук |
|||
|
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал |
Жаңа тақырыпқа байланысты сыныпты 3 топқа бөлу Шаттық шеңбері |
Оқушылардың мұндағы мақсаты топ болып құралу |
||
|
Сабақ кезеңдері |
Тапсырма |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
|
|
Білім
Қызығушылық тарын ояту |
«Көпір» сұрақ-жауап арқылы , диалог құру Миға шабуыл әдісін пайдалану |
Үй тапсырмасына байланысты сұрақ жауап беру |
Оқушылар интерактивті тақтадағы сұрақтарға топ мүшелері кезектесіп жауап береді. Оқушылар еске түсіреді, талдайды. |
|
|
Ой қозғау |
Жаңа сабақты бастамас бұрын ой қозғау мақсатында оқушыларға сұрақ арқылы диалогқа түсіру.Өз ойларын, пікірлерін ашық айту |
Оқушылардың мұндағы мақсаты берілген сұрақтарға жауап беріп, өз ой-пікірлерімен санаса білу |
||
|
Қолдану |
«Зерттеу жұмысы» |
Тақырып бойынша материалдар таратылады,қосымша кесте беріледі |
сұрақтар бойынша оқушылар зерттеу жүргізеді, соңында ойларын қорытындылайды |
|
|
Талдау |
«Кім білімді» Ашық,жабық сұрақтары |
Топтарға сұрақтар беріледі, әр топқа уақыт беріледі, қай топ бітсе, сол топ жауаптарын көрсетеді |
Берілген тапсырманы уақытылы орындау, сұрақтарға нақты жауап беру керек.Қай топтың тапсырмасы мен сұрақтары дұрыс болса сол топ жеңімпаз болады |
|
|
Жинақтау |
Ақпараттарды құрастыру |
Жинақтайды,жағдайяттар шешу Тест сұрақтары |
Жинақтайды,жағдаяттарды шешеді,жауап береді |
|
|
Бағалау |
«Мадақтау сэндвичі» |
Нақтылайды |
Пікірлеседі,бағалайды |
|
|
Бас бармақ – басты мәселе Балалы үйрек – бірлесу Ортан терек – ойлану Шылдыр шүмек – шынайылық Кішкентай бөбек – көңіл-күй ахуалы |
||||
Тапсырма (топтық жұмыс) Зерттеу тақырыбы: Персоналды басқару
Мәтіндегі мәлеметтерді пайдалана отырып келесі сұрақтарға жауап беріңіздер
|
Критерийлер |
|
|
Зерттеу мақсатын анықтаңыз |
|
|
Персоналды басқаруға анықтама беріңіздер |
|
|
Персоналды басқарудың негізгі мақсаттарын анықтаңыздар |
|
|
Персоналды басқарудың негізгі құрылымдық бөлімін анықтап, функцияларын атап көрсетіңіз |
|
|
Персоналды басқарудың әдістерін атап көрсетіңіз |
|
|
Персоналды еңбекке ынталандыру жолдарын көрсетіңіз |
|
|
Қорытынды |
1.Зерттеу мақсатына сәйкес...... 2. 3. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Персоналды басқару 11 сынып
|
Тақырыбы |
Персоналды басқару |
|||
|
Мақсаты |
Ұйым қызметін басқарудағы персоналды басқару және оның ролі. Персоналды басқару түсінігі, персоналды басқару құрамы мен мақсаттарын білу. |
|||
|
Жалпы мақсат |
Тақырыпты түсінін оқи білуге баулу. Ойлау, сөздік қорларын дамыту арқылы сабаққа деген қызығушылығын арттыру |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
Зерттеу негізінде ұйым қызметін басқарудағы персоналды басқару және оның ролі. Персоналды басқару түсінігі, персоналды басқару құрамы мен мақсаттарын біледі |
|||
|
7 модульдің қолданылуы |
АКТ”, “Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер”, “Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау”, “Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету”, “Оқытуды басқару және көшбасшылық”. |
|||
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер |
«Миға шабуыл»,Көпір әдісі,зерттеу жұмысы, Кім білімді |
|||
|
Қолданылатын ресурстар |
маркерлер, тақта, ноутбук |
|||
|
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал |
Жаңа тақырыпқа байланысты сыныпты 3 топқа бөлу Шаттық шеңбері |
Оқушылардың мұндағы мақсаты топ болып құралу |
||
|
Сабақ кезеңдері |
Тапсырма |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
|
|
Білім
Қызығушылық тарын ояту |
«Көпір» сұрақ-жауап арқылы , диалог құру Миға шабуыл әдісін пайдалану |
Үй тапсырмасына байланысты сұрақ жауап беру |
Оқушылар интерактивті тақтадағы сұрақтарға топ мүшелері кезектесіп жауап береді. Оқушылар еске түсіреді, талдайды. |
|
|
Ой қозғау |
Жаңа сабақты бастамас бұрын ой қозғау мақсатында оқушыларға сұрақ арқылы диалогқа түсіру.Өз ойларын, пікірлерін ашық айту |
Оқушылардың мұндағы мақсаты берілген сұрақтарға жауап беріп, өз ой-пікірлерімен санаса білу |
||
|
Қолдану |
«Зерттеу жұмысы» |
Тақырып бойынша материалдар таратылады,қосымша кесте беріледі |
сұрақтар бойынша оқушылар зерттеу жүргізеді, соңында ойларын қорытындылайды |
|
|
Талдау |
«Кім білімді» Ашық,жабық сұрақтары |
Топтарға сұрақтар беріледі, әр топқа уақыт беріледі, қай топ бітсе, сол топ жауаптарын көрсетеді |
Берілген тапсырманы уақытылы орындау, сұрақтарға нақты жауап беру керек.Қай топтың тапсырмасы мен сұрақтары дұрыс болса сол топ жеңімпаз болады |
|
|
Жинақтау |
Ақпараттарды құрастыру |
Жинақтайды,жағдайяттар шешу Тест сұрақтары |
Жинақтайды,жағдаяттарды шешеді,жауап береді |
|
|
Бағалау |
«Мадақтау сэндвичі» |
Нақтылайды |
Пікірлеседі,бағалайды |
|
|
Бас бармақ – басты мәселе Балалы үйрек – бірлесу Ортан терек – ойлану Шылдыр шүмек – шынайылық Кішкентай бөбек – көңіл-күй ахуалы |
||||
Тапсырма (топтық жұмыс) Зерттеу тақырыбы: Персоналды басқару
Мәтіндегі мәлеметтерді пайдалана отырып келесі сұрақтарға жауап беріңіздер
|
Критерийлер |
|
|
Зерттеу мақсатын анықтаңыз |
|
|
Персоналды басқаруға анықтама беріңіздер |
|
|
Персоналды басқарудың негізгі мақсаттарын анықтаңыздар |
|
|
Персоналды басқарудың негізгі құрылымдық бөлімін анықтап, функцияларын атап көрсетіңіз |
|
|
Персоналды басқарудың әдістерін атап көрсетіңіз |
|
|
Персоналды еңбекке ынталандыру жолдарын көрсетіңіз |
|
|
Қорытынды |
1.Зерттеу мақсатына сәйкес...... 2. 3. |
шағым қалдыра аласыз


