|
Пәні: |
Дүниетану |
||||
|
Бөлімі: |
Менің туған өлкем |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Пікір Алмасайық БЖБ №2 |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.5.2.Бақылау негізінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздерінің қолдану саласын анықтау. . |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Суреттегі атақты тұлғаларды мамандықтарымен сәйкестендір Берілген істерді екі топқа бөліп кестеге орында. |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. Көзді салып қараңыз, Былай қанат қағамыз. Сыныбымыз тап-таза Бор да дайын тақтада. Ойымызды жинақтап, Отырайық партаға. |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар өлеңді қосылып айтады |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы (4 мин)
7 мин |
Үй тапсырмасын тексеру Өз облысыңның елтаңбасы қандай? Зертте. «Ой қозғау» Суреттен не көріп тұрсың? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Бейнежазба ұсынылады
1-тапсырма Топтық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Суреттегі атақты тұлғаларды мамандықтарымен сәйкестендір
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмада саған не оңай, не қиын болды? |
Өз облысыңның елтаңбасының суретін салады
Сурет бойынша сұрақтарға жауап береді
Бейнежазба тамашалайды
1. Т.Әубәкіровты өз мамандығымен сәйкестендіреді 2.К.Байсейітованы өз мамандығымен сәйкестендіреді 3.А.Құнанбайұлын өз мамандығымен сәйкестендіреді 4.Ә.Қастеевті өз мамандығымен сәйкестендіреді Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: - өз облысының елтаңбасының суретін салады(1б)
Мадақтау
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -Т.Әубәкіровты өз мамандығымен сәйкестендіреді(1б) -К.Байсейітованы өз мамандығымен сәйкестендіреді(1б) -А.Құнанбайұлын өз мамандығымен сәйкестендіреді(1б) -Ә.Қастеевті өз мамандығымен сәйкестендіреді(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Таратпа
|
|
|
6 мин
Сергіту сәті 1 минут |
2 – тапсырма Жеке жұмыс «Таңда, толықтыр» әдісі Дұрыс жауапты белгіле. Сенің отбасың немен айналысады? Өз отбасың туралы сөйлемді толықытырып, шағын әңгіме құр.
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмада саған не оңай, не қиын болды? |
1. отбасы мүшелерінің кім екенін дұрыс жауапты таңдап, белгілейді 2.отбасың немен айналысатынын әңгімелейді 3.өз отбасың туралы сөйлемді толықтырады 4.шағын әңгіме құрады Сұраққа жауап береді Балалар жаттығу жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -отбасы мүшелерінің кім екенін дұрыс жауапты таңдап, белгілейді(1б) -отбасың немен айналысатынын әңгімелейді(1б) -өз отбасың туралы сөйлемді толықтырады(1б) -шағын әңгіме құрады(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Рәміздер дің суреті
|
|
|
Сабақтың соңы 20 мин |
3-тапсырма Жеке жұмыс Бөлім бойынша жиынтық бағалауға құрастырылған тапсырмалар ұсыну |
Тапсырманы орындайды |
«Комментарий» арқылы бағалау
|
Таратпа қаламсап |
|
|
Рефлек сия 5 мин |
«СМС» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақта қандай тапсырма қызықты болды? Қандай тапсырма сен үшін қиын болды? Бүгінгі сабақтан өзіңе қандай пайдалы ақпарат алдың? Жаз. Үйге тапсырма Нағыз доста қандай қасиеттер болу керек? Жаз. |
Бүгінгі сабақтан алған әсерлері мен пайдалы ақпаратын жазады, оқиды. |
«Комментарий» арқылы |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Пікір Алмасайық жарат 2 сын ҚМЖ
Пікір Алмасайық жарат 2 сын ҚМЖ
|
Пәні: |
Дүниетану |
||||
|
Бөлімі: |
Менің туған өлкем |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Пікір Алмасайық БЖБ №2 |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.3.5.2.Бақылау негізінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздерінің қолдану саласын анықтау. . |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Суреттегі атақты тұлғаларды мамандықтарымен сәйкестендір Берілген істерді екі топқа бөліп кестеге орында. |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (2 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Сәлемдесу. 2.Оқушыларды түгендеу. Психологиялық ахуал орнату. Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. Көзді салып қараңыз, Былай қанат қағамыз. Сыныбымыз тап-таза Бор да дайын тақтада. Ойымызды жинақтап, Отырайық партаға. |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар өлеңді қосылып айтады |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы (4 мин)
7 мин |
Үй тапсырмасын тексеру Өз облысыңның елтаңбасы қандай? Зертте. «Ой қозғау» Суреттен не көріп тұрсың? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Бейнежазба ұсынылады
1-тапсырма Топтық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Суреттегі атақты тұлғаларды мамандықтарымен сәйкестендір
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмада саған не оңай, не қиын болды? |
Өз облысыңның елтаңбасының суретін салады
Сурет бойынша сұрақтарға жауап береді
Бейнежазба тамашалайды
1. Т.Әубәкіровты өз мамандығымен сәйкестендіреді 2.К.Байсейітованы өз мамандығымен сәйкестендіреді 3.А.Құнанбайұлын өз мамандығымен сәйкестендіреді 4.Ә.Қастеевті өз мамандығымен сәйкестендіреді Сұраққа жауап береді |
Дескриптор: - өз облысының елтаңбасының суретін салады(1б)
Мадақтау
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -Т.Әубәкіровты өз мамандығымен сәйкестендіреді(1б) -К.Байсейітованы өз мамандығымен сәйкестендіреді(1б) -А.Құнанбайұлын өз мамандығымен сәйкестендіреді(1б) -Ә.Қастеевті өз мамандығымен сәйкестендіреді(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Таратпа
|
|
|
6 мин
Сергіту сәті 1 минут |
2 – тапсырма Жеке жұмыс «Таңда, толықтыр» әдісі Дұрыс жауапты белгіле. Сенің отбасың немен айналысады? Өз отбасың туралы сөйлемді толықытырып, шағын әңгіме құр.
ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: 1.Тапсырмада саған не оңай, не қиын болды? |
1. отбасы мүшелерінің кім екенін дұрыс жауапты таңдап, белгілейді 2.отбасың немен айналысатынын әңгімелейді 3.өз отбасың туралы сөйлемді толықтырады 4.шағын әңгіме құрады Сұраққа жауап береді Балалар жаттығу жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -отбасы мүшелерінің кім екенін дұрыс жауапты таңдап, белгілейді(1б) -отбасың немен айналысатынын әңгімелейді(1б) -өз отбасың туралы сөйлемді толықтырады(1б) -шағын әңгіме құрады(1б) Дескриптор: -тапсырманы орындайды |
Рәміздер дің суреті
|
|
|
Сабақтың соңы 20 мин |
3-тапсырма Жеке жұмыс Бөлім бойынша жиынтық бағалауға құрастырылған тапсырмалар ұсыну |
Тапсырманы орындайды |
«Комментарий» арқылы бағалау
|
Таратпа қаламсап |
|
|
Рефлек сия 5 мин |
«СМС» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақта қандай тапсырма қызықты болды? Қандай тапсырма сен үшін қиын болды? Бүгінгі сабақтан өзіңе қандай пайдалы ақпарат алдың? Жаз. Үйге тапсырма Нағыз доста қандай қасиеттер болу керек? Жаз. |
Бүгінгі сабақтан алған әсерлері мен пайдалы ақпаратын жазады, оқиды. |
«Комментарий» арқылы |
|
|
шағым қалдыра аласыз













