|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Пікір. Пікірлердің ақиқаттығы немесе жалғандығы. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.3.2.: Математикалық мазмұндағы пікірлер құрастырып.олардың ақиқаттығын және жалғандығын дәлелдейді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Математикалық мазмұндағы пікірлер құрастырып.олардың ақиқаттығын және жалғандығын дәлелдейді |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Талап: есепке жүйрік болу; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады; Сабаққа дайындығын
тексереді; Оқушыларды 3 топқа бөліп аламын: 1 – топ «Дарындылар» 2 – топ «Үздіктер» 3 – топ «Таланттылар» Балалар, өткен сабақта біз қандай тақырыпты өттік? Қане, кім айтады?
«Асықтар» ойыны
Жарайсыңдар, балалар! Балалар, бүгін біз математкикалық мазмұндағы ақиқат және жалған пікірлерді құрып,олардың ақиқат немесе жалған екендігңн анықтайтын боламыз; 1 – тапсырма (топтық жұмыс) Сурет бойынша ақиқат пікірлер құр: 1 – топ
2 – топ
3 – топ
2 – тапсырма платформалық жұмыс Пікірлердің ақиқат немесе жалған екендігін айт: https://www.educaplay.com/learning-resources/17611392-learning_resource.html
3 – тапсырма (жұптық жұмыс) Жалған пікірлерді оқы: Кез келген төртбұрыштың 3 төбесі бар Тонна ұзындықтың өлшем бірлігі 45 пен 10 санының қоындысы 54 – ке тең Әрбір пікірді «.... екендігі жалған» сөзімен аяқталатын жаңа пікірмен алмастыр. Қандай пікірлер пайда болды? Қандай қортынды жасауға болады? Жауап: Кез келген төртбұрыштың 3 төбесі бар екендігі жалған Тонна ұзындықтың өлшем бірлігі екендігі жалған 45 пен 10 санының қосындысы 54 – ке тең екендігі жалған ЕСІҢДЕ САҚТА! Егер пікір ақиқат болса,онда теріс пікір жалған болады. Ал, егер пікір жалған болса, онда теріс пікір ақиқат болады. «....емес екендігі жалған» сөздерінің көмегімен пікірлерді жоққа шығаруға болады; 4 – тапсырма (топтық жұмыс) Функционалдық сауаттылыққа арналған тапсырма Саралау - диалог «Найзағай әдісі» «Жоққа шығар! Ойыны. «.... екендігі жалған» сөзімен аяқталатын пікірлер құр:
СЕРГІТУ СӘТІ 5 – тапсырма Дәптермен жұмыс дәптермен жұмыс. 7) Табиғат зерттеушілеріне қөбінесе әртүрлі есептерді жиі шығаруға тура келеді. Оларға көмектесіңдер. Есептерді шығарыңдар. Өрнектерді жазыңдар. А) 1600*60=960000 Ж: 1 минутта инелік 96000 рет қағады. Ә) 27:3=9 Ж: Жылдамдығы 96000. Б) 60км/сағ*5=300км/саг 6 – тапсырма . (тақтамен жұмыс) 8602:17= 506 973920:24=40580 84420:14= 6030 947700:45=21060 8925:85= 105 958830:31=30930 820680:21= 39080 867720:42=20660 681850:60=10490 Саралау тәсілі: «Тапсырма» арқылы жүзеге асады «Жеңімпаз» әдісі арқылы кері байланыс береді Үйге №10 есеп
|
Амандасады Топтарға бөлінеді Өткен сабақты пысықтайды Сурет бойынша пікірлер құрады Иә немесе жоқ ойынын ойнайды Жұптық жұмысты орындайды Ережені есте сақтайды Жалған пікірлерді ақиқатқа айналдырады
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Бесір Назерке БауыржанқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Пікір. Пікірлердің ақиқаттығы немесе жалғандығы. 94 сабақ 4 сынып
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Пікір. Пікірлердің ақиқаттығы немесе жалғандығы. 94 сабақ 4 сыныпМатериал туралы қысқаша түсінік
Пікір. Пікірлердің ақиқаттығы немесе жалғандығы. 4 сынып №94 сабақ
жоғары сапада ашық сабаққа арналып жасалған қмж
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















