|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: 11.10.23ж. Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Пирамида. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.1.5.1 -тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап беру, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстыру 6.4.1.1 - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
-тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады; - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады |
||||||
|
|
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
|
Сәлемдесу. Оқушыларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді. Үй тапсырмасы сұралады. |
Мұғаліммен амандасады, оқу құралдарын дайындайды. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту Ребус шешу |
1-тапсырмадағы ребусты шешу арқылы, жауабы бойынша пікір алысады. Дұрыс жауабы: пирамида |
Ынталандыру стикерлері беріледі |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
Тыңдалым тапсырмасы 2-тапсырма С 2а-тапсырма. Топтық жұмыс 2ә-тапсырма. «Қос қадам» ЖЖ |
Үнтаспадан 7-аудиомәтін тыңдалады. Мәтін мазмұны сәйкес сұрақтарға дұрыс жауап беріп, сансөзді шешеді. Дұрыс жауаптар мұғалім кітабында бар Дескриптор; - мәтін мазмұнын талқылайды. -мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді 1-қадам. Сәйкестендіру. Бағандағы тіркестерлдің мағынасын сәйкестендіреді 2-қадам. Аталған тіркестерді қолданып, қазіргі өміремн байланыстырып және мәтін мазмұнынан ауытқымай 2 сөйлем құрайды Дескриптор: - мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады |
ҚБ жауаптарды дұрыс әрі тез орындаған топқөа мадақтау стикерлері беріледі Дескриптор: екпіннің түрлерін мәтіннен тауып, түрлерін ажыратады
|
Оқулық, дәптер
|
|||
|
Сергіту сәті |
«Табандар» . |
Оқушылар жерге жапсырылған табан суреттері үстінен аяқкиімін шешіп секіреді |
|
|
|||
|
|
Грамматикалық тақырып. |
Бөлек жазылатын сөздердің емлесіне қатысты ескертулер. Оқушылар ережемен танысады. Бір-біріне доп лақтыру арқылы өздері мысалдар келтіреді. |
ҚБ. Дұрыс мысал айтқан оқушыға мадақтау стикері беріледі. |
|
|||
|
Сабақты бекіту |
3-тапсырма. |
Берілген сөздердің қара, қызыл, қоңыр сын есімдерімен жазылуын емлеге сай түсіндіріңдер, жазыңдар |
Дескриптор: -тақырып бойынша бөлек жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады |
|
|||
|
Кері байланыс 3 минут |
«Шаршылар» әдісі Үй тапсырмасы: 5-тапсырма, 43-бет |
Сабақ соңында оқушы дәптерге шаршының суретін салады. Егер сабақ түсініксіз болса шаршыны «қызыл», аздап түсінсе «сары», жүз пайызға түсінгеніне сенімді болса «жасыл» түске бояйды. |
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Пирамида. 6-сынып. Қазақ тілі . "Мектеп" баспасы. ҚМЖ. Сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: 11.10.23ж. Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Көрпебаева А. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Пирамида. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.1.5.1 -тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап беру, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстыру 6.4.1.1 - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
-тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді, мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады; - тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады |
||||||
|
|
|
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
|
Сәлемдесу. Оқушыларды түгелдейді, оқу құралдарын тексереді. Үй тапсырмасы сұралады. |
Мұғаліммен амандасады, оқу құралдарын дайындайды. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
Қызығушылықты ояту Ребус шешу |
1-тапсырмадағы ребусты шешу арқылы, жауабы бойынша пікір алысады. Дұрыс жауабы: пирамида |
Ынталандыру стикерлері беріледі |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
Тыңдалым тапсырмасы 2-тапсырма С 2а-тапсырма. Топтық жұмыс 2ә-тапсырма. «Қос қадам» ЖЖ |
Үнтаспадан 7-аудиомәтін тыңдалады. Мәтін мазмұны сәйкес сұрақтарға дұрыс жауап беріп, сансөзді шешеді. Дұрыс жауаптар мұғалім кітабында бар Дескриптор; - мәтін мазмұнын талқылайды. -мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді 1-қадам. Сәйкестендіру. Бағандағы тіркестерлдің мағынасын сәйкестендіреді 2-қадам. Аталған тіркестерді қолданып, қазіргі өміремн байланыстырып және мәтін мазмұнынан ауытқымай 2 сөйлем құрайды Дескриптор: - мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады |
ҚБ жауаптарды дұрыс әрі тез орындаған топқөа мадақтау стикерлері беріледі Дескриптор: екпіннің түрлерін мәтіннен тауып, түрлерін ажыратады
|
Оқулық, дәптер
|
|||
|
Сергіту сәті |
«Табандар» . |
Оқушылар жерге жапсырылған табан суреттері үстінен аяқкиімін шешіп секіреді |
|
|
|||
|
|
Грамматикалық тақырып. |
Бөлек жазылатын сөздердің емлесіне қатысты ескертулер. Оқушылар ережемен танысады. Бір-біріне доп лақтыру арқылы өздері мысалдар келтіреді. |
ҚБ. Дұрыс мысал айтқан оқушыға мадақтау стикері беріледі. |
|
|||
|
Сабақты бекіту |
3-тапсырма. |
Берілген сөздердің қара, қызыл, қоңыр сын есімдерімен жазылуын емлеге сай түсіндіріңдер, жазыңдар |
Дескриптор: -тақырып бойынша бөлек жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазады |
|
|||
|
Кері байланыс 3 минут |
«Шаршылар» әдісі Үй тапсырмасы: 5-тапсырма, 43-бет |
Сабақ соңында оқушы дәптерге шаршының суретін салады. Егер сабақ түсініксіз болса шаршыны «қызыл», аздап түсінсе «сары», жүз пайызға түсінгеніне сенімді болса «жасыл» түске бояйды. |
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз


