Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Оқу ісінің меңгерушісі: К.Г.Кенжебаева
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Визуалды өнер. |
Мектеп: «Сасан би атындағы орта мектеп» КММ |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты – жөні: Ашакаева У.У. |
|||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Портрет жанры. Портрет түрлері |
|||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Шығармашылық идеяларды іске асыру мақсатында ақпарат көздерін өз бетінше таңдап, қолдану. |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: Портрет жанрының түрлерін білуі тиіс |
|||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Портрет жанрының ерекшеліктерін білуі тиіс |
||||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: Портреттің негізгі түрлерін анықтауды үйренуі тиіс |
||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||||
|
Диалог құрушыға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: |
||||||
|
Пәнаралық байланыс: |
Тарих, әдебиет, бейнелеу өнері |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
|
Оқушылар шеңбер жасап тұрады. Мұғалім келесі оқушыға үлкен жүректі ұсынып тұрып,бүгінгі күніне сәттілік тілейді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілек тілеп, сыныпта жақсы ахуал қалыптастырады |
Оушылар мұғаліммен бірге қлең жолдарын айтады |
||||
|
Сабақтың ортасы
|
Портрет – кескіндеме, мүсін, графика жанрларының бірі. Бұл жеке адамның не бір топ адамның бейнесі. Портрет салу |
Мағынаны тану, тапсырма орындау |
||||
|
Сабақтың соңы
|
Өмір суретшілерсіз көңілсіз болар еді. Суретшінің заттар мен өнер туындыларына еңбегі сіңеді. Олар үшін алуан түрлі әсерлегіш құралдарды пайдаланады. Кері байланыс |
Жұмысты аяқтау |
||||
|
Қосымша мәлімет |
||||||
|
Саралау-Сіз қандай тәсілмен оқушыларға көбірек қолдау көрсетпексіз?Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау-Сіз оқушылардың материалды игері деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік іс-шараларын сақтау |
||||
|
Қабілетті оқушыларға өз жұмыстарын жетілдіруде жаңа идеялар ойлап тауып, қайта құрастыруды ұсынамын |
Тапсырма: портрет дайындау. ҚБ «Бағалау парағы» |
Осы сабақтың әр бір кезеңдерінде қауіпсіздік іс - шарасын қатаң сақтаумен өткізіледі.
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
портрет жанры
портрет жанры
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Оқу ісінің меңгерушісі: К.Г.Кенжебаева
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Визуалды өнер. |
Мектеп: «Сасан би атындағы орта мектеп» КММ |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты – жөні: Ашакаева У.У. |
|||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Портрет жанры. Портрет түрлері |
|||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
Шығармашылық идеяларды іске асыру мақсатында ақпарат көздерін өз бетінше таңдап, қолдану. |
|||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: Портрет жанрының түрлерін білуі тиіс |
|||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Портрет жанрының ерекшеліктерін білуі тиіс |
||||||
|
Кейбір оқушылар орындай алады: Портреттің негізгі түрлерін анықтауды үйренуі тиіс |
||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: |
|||||
|
Диалог құрушыға/шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер: |
||||||
|
Пәнаралық байланыс: |
Тарих, әдебиет, бейнелеу өнері |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
|
Оқушылар шеңбер жасап тұрады. Мұғалім келесі оқушыға үлкен жүректі ұсынып тұрып,бүгінгі күніне сәттілік тілейді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілек тілеп, сыныпта жақсы ахуал қалыптастырады |
Оушылар мұғаліммен бірге қлең жолдарын айтады |
||||
|
Сабақтың ортасы
|
Портрет – кескіндеме, мүсін, графика жанрларының бірі. Бұл жеке адамның не бір топ адамның бейнесі. Портрет салу |
Мағынаны тану, тапсырма орындау |
||||
|
Сабақтың соңы
|
Өмір суретшілерсіз көңілсіз болар еді. Суретшінің заттар мен өнер туындыларына еңбегі сіңеді. Олар үшін алуан түрлі әсерлегіш құралдарды пайдаланады. Кері байланыс |
Жұмысты аяқтау |
||||
|
Қосымша мәлімет |
||||||
|
Саралау-Сіз қандай тәсілмен оқушыларға көбірек қолдау көрсетпексіз?Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау-Сіз оқушылардың материалды игері деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік іс-шараларын сақтау |
||||
|
Қабілетті оқушыларға өз жұмыстарын жетілдіруде жаңа идеялар ойлап тауып, қайта құрастыруды ұсынамын |
Тапсырма: портрет дайындау. ҚБ «Бағалау парағы» |
Осы сабақтың әр бір кезеңдерінде қауіпсіздік іс - шарасын қатаң сақтаумен өткізіледі.
|
||||
шағым қалдыра аласыз













