|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ойын құру (ортақ тақырыптары: «Уақыт», «Сәулет» ) |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық жұмыс. Шағын ойындар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.2 программалау ойын алаңында бірнеше көріністермен жұмыс істейді 3.4.2.4 . программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асырады |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Программалау ойын алаңында бірнеше көріністермен жұмыс істеу; Программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру. |
|||
|
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ |
• Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу • Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу • Айналасындағыларға көмек көрсет |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3.Топқа бөлу Әртүрлі геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу 4. Қонаққа бару» Бір топ екінші топқа қонаққа барып, үй тапсырмасы бойынша өз түсінгендерін түсіндіріп береді. Дескриптор: - Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар гүлді алақандарына салып тұрып бір-біріне тілек айтады Гүлдің түстері бойынша топқа бөлінеді 3. қонаққа бару арқылы үй тапсырмасын қайталайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті геометриялық фигуралар |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіреді
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Постер» әдісі арқылы топта берілген тапсырманы орындайды
Дескриптор: -«Ұялшық мысық» пен «Қалалардың альбомы» жобасын талдайды Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Ойлан. Жұптас. Бөліс» тәсілі Оқушылар берілген тапсырма бойынша жұптасып, ақылдасып, бір-бірлеріне ойларымен бөліседі, дәптерге жазады
Дескриптор: Спрайтқа тінтуір көрсеткішінің тигенін не тимегенін анықтайды Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөйлем айтады Сабақты қорытындылау. 3-тапсырма
Дескриптор: -өз ойынының жоспарын жасайды |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 3-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңдар» «бәрекелді» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Ноутбук, оқулық Кішкентай доп |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&15 оқу. 56-58 беттер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Практикалық жұмыс. Шағын ойындар.3-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ойын құру (ортақ тақырыптары: «Уақыт», «Сәулет» ) |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикалық жұмыс. Шағын ойындар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.2 программалау ойын алаңында бірнеше көріністермен жұмыс істейді 3.4.2.4 . программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асырады |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Программалау ойын алаңында бірнеше көріністермен жұмыс істеу; Программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру. |
|||
|
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ |
• Өзгені тыңдау, түсіну және диалог жүргізе алу • Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу • Айналасындағыларға көмек көрсет |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3.Топқа бөлу Әртүрлі геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу 4. Қонаққа бару» Бір топ екінші топқа қонаққа барып, үй тапсырмасы бойынша өз түсінгендерін түсіндіріп береді. Дескриптор: - Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар гүлді алақандарына салып тұрып бір-біріне тілек айтады Гүлдің түстері бойынша топқа бөлінеді 3. қонаққа бару арқылы үй тапсырмасын қайталайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті геометриялық фигуралар |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіреді
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Постер» әдісі арқылы топта берілген тапсырманы орындайды
Дескриптор: -«Ұялшық мысық» пен «Қалалардың альбомы» жобасын талдайды Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Ойлан. Жұптас. Бөліс» тәсілі Оқушылар берілген тапсырма бойынша жұптасып, ақылдасып, бір-бірлеріне ойларымен бөліседі, дәптерге жазады
Дескриптор: Спрайтқа тінтуір көрсеткішінің тигенін не тимегенін анықтайды Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөйлем айтады Сабақты қорытындылау. 3-тапсырма
Дескриптор: -өз ойынының жоспарын жасайды |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 3-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңдар» «бәрекелді» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Ноутбук, оқулық Кішкентай доп |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&15 оқу. 56-58 беттер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз


















