|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум Мәтінді форматтау. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолданады |
|||
|
Заң мен тәртіп құндылығы |
• Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу. • Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну • Қоғамның қорғалуы мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету ретінде заң мен тәртіптің маңыздылығын түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Шаттық шеңбер құрып бір-біріне тілектер айтады
3. Топқа бөлу: 3-түрлі түсті маркерлер арқылы топқа бөлу
4. «Шахмат» әдісі Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылар бос ақ ұяшықтарға үй тапсырмасы бойынша берілген сұрақтарға кезекпен жауаптарын жазады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бірі-біріне әдемі тілектерін айтады 3. Маркерлердің түсі арқылы топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасына жауап береді. |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша берілген сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті маркер Шахмат тақтасының суреті |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып түсіндіру
«Топтық жұмыс» 1-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы топтық жұмыс жасайды
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан, Жұптас, Пікірлес» әдісі арқылы жұптасып тапсырма орындайды Керекті мәліметті дәптерге жазады
ЕБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
«Жеке жұмыс» 3 -тапсырма Компьютермен жұмыс
Сергіту сәті «Тормоз» ойыны Шеңберде тұрып, ретімен саналады. Жүргізуші өз санын айтып, санын шапалақтайды, барлығы солай қайталайды. Сосын басқа әріптестің санын айтады, сол кезде сол әріптес әрі қарай жалғастыру керек. Сабақты бекіту 4- тапсырма «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәті жасалады 4- тапсырманы орындайды |
Дескриптор -Жаңа жолға көшу тегін пайдаланып, өлең жолын енгізеді -Сайттардың барлық файлдарын сақтайтын жеке папка құрады 2 балл Дескриптор: Экрандағы мәтіннің орналасуын бақылайды -салыстырмалы тізімін орналастырады -2 балл Дескриптор: Төмендегі мәтінді шығаратын Web бетті құады Дескриптор: -HTMLтілінің тегтерін пайдаланып, тапсырманы орындайды 2 балл Дескриптор Онлайн платформа арқылы сұрақтарға жауап береді |
Презентация Оқулық, ноутбук Оқулық , дәптер, тапсырма Таратпа қағаз Ноутбук, https://wordwall.net/id/resource/67883998 |
|
Сабақтың соңы Бағалау Үй тапсырмасы |
2.Кері байланыс:
Бағалау 10 балдық жүйемен бағаланады &40 оқу. 144-146 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Практикум Мәтінді форматтау.10-сынып.Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
Практикум Мәтінді форматтау.10-сынып.Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум Мәтінді форматтау. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолданады |
|||
|
Заң мен тәртіп құндылығы |
• Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу. • Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну • Қоғамның қорғалуы мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету ретінде заң мен тәртіптің маңыздылығын түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Шаттық шеңбер құрып бір-біріне тілектер айтады
3. Топқа бөлу: 3-түрлі түсті маркерлер арқылы топқа бөлу
4. «Шахмат» әдісі Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылар бос ақ ұяшықтарға үй тапсырмасы бойынша берілген сұрақтарға кезекпен жауаптарын жазады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бірі-біріне әдемі тілектерін айтады 3. Маркерлердің түсі арқылы топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасына жауап береді. |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша берілген сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті маркер Шахмат тақтасының суреті |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып түсіндіру
«Топтық жұмыс» 1-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы топтық жұмыс жасайды
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан, Жұптас, Пікірлес» әдісі арқылы жұптасып тапсырма орындайды Керекті мәліметті дәптерге жазады
ЕБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
«Жеке жұмыс» 3 -тапсырма Компьютермен жұмыс
Сергіту сәті «Тормоз» ойыны Шеңберде тұрып, ретімен саналады. Жүргізуші өз санын айтып, санын шапалақтайды, барлығы солай қайталайды. Сосын басқа әріптестің санын айтады, сол кезде сол әріптес әрі қарай жалғастыру керек. Сабақты бекіту 4- тапсырма «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәті жасалады 4- тапсырманы орындайды |
Дескриптор -Жаңа жолға көшу тегін пайдаланып, өлең жолын енгізеді -Сайттардың барлық файлдарын сақтайтын жеке папка құрады 2 балл Дескриптор: Экрандағы мәтіннің орналасуын бақылайды -салыстырмалы тізімін орналастырады -2 балл Дескриптор: Төмендегі мәтінді шығаратын Web бетті құады Дескриптор: -HTMLтілінің тегтерін пайдаланып, тапсырманы орындайды 2 балл Дескриптор Онлайн платформа арқылы сұрақтарға жауап береді |
Презентация Оқулық, ноутбук Оқулық , дәптер, тапсырма Таратпа қағаз Ноутбук, https://wordwall.net/id/resource/67883998 |
|
Сабақтың соңы Бағалау Үй тапсырмасы |
2.Кері байланыс:
Бағалау 10 балдық жүйемен бағаланады &40 оқу. 144-146 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
шағым қалдыра аласыз






















