|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 8 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум.Циклдік алгоритмді программалау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.3.2For цикл операторын пайдалану. |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
For цикл операторын пайдаланады |
|||
|
Заң мен тәртіп құндылығы |
• Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу. • Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну • Қоғамның қорғалуы мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету ретінде заң мен тәртіптің маңыздылығын түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Психологиялық ахуал Өрмекші торы Жіптерді лақтыру арқылы бір-біріне тілек айтады 3. Топқа бөлу. Әртүрлі шардың түстері арқылы топқа бөлінедіді
Үй тапсырмасын қайталау «Сақина тастау» ойыны. Үй тапсырмасы арқылы берілген сұрақтарға байланысты оқушы сақинаны оқушы өзі қалаған оқушыға салады. Сақина салынған оқушы сұраққа жауап береді Ойын осылайша жылдам түрде жалғасады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. өрмекші торы әдісі арқылы тілек айтады 3.шар түстері арқылы топқа бөлінеді . 4. Үй тапсырмасын қайталайды |
Дескриптор: -үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Жіптер Түрлі түсті шарлар |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Қайталау сабақ Топтық жұмыс 1-тапсырма. «Миға шабуыл» әдісі
Жұптық жұмыс. 2- тапсырма «Көршіңмен талқыла» әдісі арқылы берілген тапсырманы жұбымен орындайды. Керекті мәліметтерді дәптерге жазады
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Жеке жұмыс . 3- тапсырма «Ой күмбезі» әдісі
Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады (немесе жүректің кішкене сұлбасын сағат тілі бойынша Мәселе жылжытып отырады). Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөз айтады Сабақты бекіту. 4- тапсырма WordWall онлайн платформа бойынша сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 4-тапсырманы орындайды |
Дескриптор: - А деңгейінің тапсырмаларын орындайды 2 балл Дескриптор: - В деңгейінің тапсырмаларын орындайды 2 балл Дескриптор: Тест тапсырмасын орындайды Дескриптор: С деңгейінің тапсырмаларын орындайды 2 бал Дескриптор: -онлайн платформада сұрақтарға жауап береді 2 балл |
А-4 парақшасы, маркер, стикер жұмыс дәптер Тапсырма Ноутбук, оқулық доп https://wordwall.net/resource/51748794 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау. Үй тапсырмасы |
Кері байланыс. Жетістік сатысы
10 балдық жүйемен бағаланады &20 оқу. 132-135 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Практикум.Циклдік алгоритмді программалау.8-сынып.Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
Практикум.Циклдік алгоритмді программалау.8-сынып.Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 8 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум.Циклдік алгоритмді программалау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.3.2For цикл операторын пайдалану. |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
For цикл операторын пайдаланады |
|||
|
Заң мен тәртіп құндылығы |
• Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу. • Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну • Қоғамның қорғалуы мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету ретінде заң мен тәртіптің маңыздылығын түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Психологиялық ахуал Өрмекші торы Жіптерді лақтыру арқылы бір-біріне тілек айтады 3. Топқа бөлу. Әртүрлі шардың түстері арқылы топқа бөлінедіді
Үй тапсырмасын қайталау «Сақина тастау» ойыны. Үй тапсырмасы арқылы берілген сұрақтарға байланысты оқушы сақинаны оқушы өзі қалаған оқушыға салады. Сақина салынған оқушы сұраққа жауап береді Ойын осылайша жылдам түрде жалғасады. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. өрмекші торы әдісі арқылы тілек айтады 3.шар түстері арқылы топқа бөлінеді . 4. Үй тапсырмасын қайталайды |
Дескриптор: -үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Жіптер Түрлі түсті шарлар |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Қайталау сабақ Топтық жұмыс 1-тапсырма. «Миға шабуыл» әдісі
Жұптық жұмыс. 2- тапсырма «Көршіңмен талқыла» әдісі арқылы берілген тапсырманы жұбымен орындайды. Керекті мәліметтерді дәптерге жазады
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Жеке жұмыс . 3- тапсырма «Ой күмбезі» әдісі
Сергіту сәті «Шеңбердегі доп» Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады (немесе жүректің кішкене сұлбасын сағат тілі бойынша Мәселе жылжытып отырады). Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөз айтады Сабақты бекіту. 4- тапсырма WordWall онлайн платформа бойынша сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 4-тапсырманы орындайды |
Дескриптор: - А деңгейінің тапсырмаларын орындайды 2 балл Дескриптор: - В деңгейінің тапсырмаларын орындайды 2 балл Дескриптор: Тест тапсырмасын орындайды Дескриптор: С деңгейінің тапсырмаларын орындайды 2 бал Дескриптор: -онлайн платформада сұрақтарға жауап береді 2 балл |
А-4 парақшасы, маркер, стикер жұмыс дәптер Тапсырма Ноутбук, оқулық доп https://wordwall.net/resource/51748794 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау. Үй тапсырмасы |
Кері байланыс. Жетістік сатысы
10 балдық жүйемен бағаланады &20 оқу. 132-135 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
шағым қалдыра аласыз




















