Тексерілді
Оқу ісі меңгерушісі:
____________Б.Избергенова
«___»____________2023 жыл
|
ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 №472 бұйрығы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 130 бұйрығына 2-қосымша Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі |
«Атамекен жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
(білім беру ұйымының атауы)
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе
қысқа мерзімді жоспар
Презентация слайдының макеті.
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
Ұзақ мерзімді жоспар тарауы: 4 бөлім - Презентациялар (ортақ тақырыбы: «Қоршаған ортаны қорғау») |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Кошкарова Дариха Жусипбековна |
|
|
Күні |
24. 02. 2023 ж |
|
|
Сынып: 4 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Презентация слайдының макеті |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.3.1 слайд үшін макет таңдау; 4.3.1.1 ақпарат іздеу (компьютердегі файлдар мен бумалар, құжаттағы мәтін үзіндісі); 4.3.2.1браузер параметрлерін қолдану (бетбелгілер жасау, журналды және жүктеуді көру); |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту Оқушылар «Шаттық шеңбері» әдісі. Оқушылар шеңбер бойымен тұрып бір-біріне тілек айту арқылы, бір-бірінің көңіл күйін көтереді. Мысалы: Сен бүгін әдемісің! Мақсат: сыныпта жақсы көңіл-күй орнату. Топқа бөлу: «Жарық» әдісімен топқа бөлу.
І. топ – Браузер ІІ. топ – PowerPoint «Wordwal» әдісі бойынша өткен тақырыптардан сұрақ- жауап : |
Мұғаліммен амандасады.
Өз пікірімен ашық бөлісу, сыныптастарына құрметпен қарау. Белгіленген уақыт шеңберінде жұмыс істеу |
Жарайсың, Бәрекелді сөздерімен ынталандыру |
Интербелсенді тақта
|
|
|
Жаңа сабақ |
Тақырыпты ашу үшін ребусты шеш:
Жаңа тақырыпты түсіндіру мақсатында слайдқа макет таңдаудың тәсілдерін интербелсенді тақтада көрсету.
(Ұ) Сөздікпен жұмыс: Түртіп алу.
Мақсаты: Жаңа сабақта кездесетін сөздіктермен танысады. Бұл үш тілділік білім беру жүйесіне өз септігін тигізеді. |
Оқушылар берілген сұрақтарға өз ойларын айтып, жауап береді. Оқушылар дәптерге жазады |
Дескриптор Оқушылар дың әрбір дұрыс жауаптары жұлдызша смайликтері арқылы бағаланады. |
|
|
|
|
Топтық жұмыс. «Адасқан түйін сөздерді тап» І. топ
ІІ. Топ
|
Оқушылар адасқан түйін сөздерді рет ретімен жазып топтық жұмыстарын қорғайды. |
Дескриптор Оқушылар дың әрбір дұрыс жауаптары жұлдызша смайликтері арқылы бағаланады. Әр бір дұрыс жауап 5 балл |
|
|
|
Компьютерде жұмыс
Практикалық жұмыс 13 мин |
І. топ №1 Практикалық жұмыс (Жеке жұмыс) Суретке қарап жануарлар дүниесінің алуан түрлілігі туралы презентация жаса. Презентацияны өзіңе ұнайтындай етіп безендіріп, бумаға сақта
ІІ. Топ №2 Практикалық жұмыс Презентацияда «Ауламызда тазалық сақтайық!» атты тазалық күніне шақыру қағазын жаса.
Жұмыс барысында тыныштықты сақтау Bouncy Balls -программасы қосылып тұрады. Оқушылардың тыныштығын қадағалап тұратып программа. |
Оқушылар практикалық жұмысты компьютерде жасайды. |
Дескриптор Оқушылар дың әрбір дұрыс жауаптары жұлдызша смайликтері арқылы бағаланады. Әр бір дұрыс жауап 5 балл |
|
|
|
|
Қосымша тапсырма : Learningapps программасында – Cөздерді сәйкестендіру. |
Оқушылар берілген тапсырманы сәйкестіндіріп орындайды |
Әр бір дұрыс жауап 2 балл |
https://learningapps.org/view10246485 |
|
|
Сабақтың соңы |
Үйде тапсырма: 95- беттегі, Үйде орындайық, тапсырмасын орындау. |
||||
|
Рефлексия |
«СмС» әдісі
|
Оқушылар смс әдісін пайдаланып өз ойларын жазады. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Презентация слайдының макеті
Презентация слайдының макеті
Тексерілді
Оқу ісі меңгерушісі:
____________Б.Избергенова
«___»____________2023 жыл
|
ҚР Білім және ғылым министрінің 16.09.2021 №472 бұйрығы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 130 бұйрығына 2-қосымша Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі |
«Атамекен жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
(білім беру ұйымының атауы)
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе
қысқа мерзімді жоспар
Презентация слайдының макеті.
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
Ұзақ мерзімді жоспар тарауы: 4 бөлім - Презентациялар (ортақ тақырыбы: «Қоршаған ортаны қорғау») |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Кошкарова Дариха Жусипбековна |
|
|
Күні |
24. 02. 2023 ж |
|
|
Сынып: 4 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Презентация слайдының макеті |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.3.1 слайд үшін макет таңдау; 4.3.1.1 ақпарат іздеу (компьютердегі файлдар мен бумалар, құжаттағы мәтін үзіндісі); 4.3.2.1браузер параметрлерін қолдану (бетбелгілер жасау, журналды және жүктеуді көру); |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту Оқушылар «Шаттық шеңбері» әдісі. Оқушылар шеңбер бойымен тұрып бір-біріне тілек айту арқылы, бір-бірінің көңіл күйін көтереді. Мысалы: Сен бүгін әдемісің! Мақсат: сыныпта жақсы көңіл-күй орнату. Топқа бөлу: «Жарық» әдісімен топқа бөлу.
І. топ – Браузер ІІ. топ – PowerPoint «Wordwal» әдісі бойынша өткен тақырыптардан сұрақ- жауап : |
Мұғаліммен амандасады.
Өз пікірімен ашық бөлісу, сыныптастарына құрметпен қарау. Белгіленген уақыт шеңберінде жұмыс істеу |
Жарайсың, Бәрекелді сөздерімен ынталандыру |
Интербелсенді тақта
|
|
|
Жаңа сабақ |
Тақырыпты ашу үшін ребусты шеш:
Жаңа тақырыпты түсіндіру мақсатында слайдқа макет таңдаудың тәсілдерін интербелсенді тақтада көрсету.
(Ұ) Сөздікпен жұмыс: Түртіп алу.
Мақсаты: Жаңа сабақта кездесетін сөздіктермен танысады. Бұл үш тілділік білім беру жүйесіне өз септігін тигізеді. |
Оқушылар берілген сұрақтарға өз ойларын айтып, жауап береді. Оқушылар дәптерге жазады |
Дескриптор Оқушылар дың әрбір дұрыс жауаптары жұлдызша смайликтері арқылы бағаланады. |
|
|
|
|
Топтық жұмыс. «Адасқан түйін сөздерді тап» І. топ
ІІ. Топ
|
Оқушылар адасқан түйін сөздерді рет ретімен жазып топтық жұмыстарын қорғайды. |
Дескриптор Оқушылар дың әрбір дұрыс жауаптары жұлдызша смайликтері арқылы бағаланады. Әр бір дұрыс жауап 5 балл |
|
|
|
Компьютерде жұмыс
Практикалық жұмыс 13 мин |
І. топ №1 Практикалық жұмыс (Жеке жұмыс) Суретке қарап жануарлар дүниесінің алуан түрлілігі туралы презентация жаса. Презентацияны өзіңе ұнайтындай етіп безендіріп, бумаға сақта
ІІ. Топ №2 Практикалық жұмыс Презентацияда «Ауламызда тазалық сақтайық!» атты тазалық күніне шақыру қағазын жаса.
Жұмыс барысында тыныштықты сақтау Bouncy Balls -программасы қосылып тұрады. Оқушылардың тыныштығын қадағалап тұратып программа. |
Оқушылар практикалық жұмысты компьютерде жасайды. |
Дескриптор Оқушылар дың әрбір дұрыс жауаптары жұлдызша смайликтері арқылы бағаланады. Әр бір дұрыс жауап 5 балл |
|
|
|
|
Қосымша тапсырма : Learningapps программасында – Cөздерді сәйкестендіру. |
Оқушылар берілген тапсырманы сәйкестіндіріп орындайды |
Әр бір дұрыс жауап 2 балл |
https://learningapps.org/view10246485 |
|
|
Сабақтың соңы |
Үйде тапсырма: 95- беттегі, Үйде орындайық, тапсырмасын орындау. |
||||
|
Рефлексия |
«СмС» әдісі
|
Оқушылар смс әдісін пайдаланып өз ойларын жазады. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

























