|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
IV БӨЛІМ Презентациялар (ортақ тақырыбы: «Қоршаған ортаны қорғау») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Салыхова Ақжарқын Асхатқызы №19 ЖОББМ |
|||
|
Күні |
15.02.2023 |
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Презентация слайдының макеті |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.3.1 слайд үшін макет таңдау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
- слайдқа макет таңдау.
|
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
I.Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу. II.Үй тапсырмасын сұрау. Үйге берілген тапсырманы «Genially» бағдарламасы арқылы ауызша жауап береді. III.Ой қозғау. 1.Слайдтарды қалай сақтауға болады? 2.Макет дегенді қалай түсінесің? Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Жаңа тақырыпқа шолу. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді. ҚБ: қолсағат арқылы өзін-өзі бағалау
|
Интербелсенді тақта Колонка «Genially» бағдарламасы https://app.genial.ly/editor/63eca2f819c48000112889b2
Презентация/Prezi https://prezi.com/p/edit/ag2tnekl7ewa/
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Презентацияға слайд қосу үшін Басты (Главная) -> Слайд құру (Создать слайд) командасын орындаймыз. Слайд құру барысында өзімізге ұнаған макетті таңдай аламыз: титулдық немесе әртүрлі нысандары бар слайд т.б. Жолақтың дизайн бөлімі слайдты безендіру үшін пайданылады. Егер таңдаған слайдтың түсі ұнамаса, Дизайн -> Түстер ->Тақырыптың жаңа түстерін құру командасын орындап, пайда болған сұхбат терезесіне өзімізге ұнаған түсті қойып, сақтай аламыз. Презентация құрғанда безендіру шаблондарын қолдану үшін мына командалар орындалады: Файл -> Құру (Создать) -> Презентация құру (Создать презентацию) терезесінде Безендіру шаблондарын (Шаблоны оформления) ашып, ОК батырмасын басу керек. Жеке жұмыс. Сабаққа қатысты түйін сөздерді тауып, олармен сөйлем құр.
Практикалық жұмыс Суретті пайдаланып, жануарлар дүниесінің алуан түрлілігі туралы презентация (PowerPoint) жаса.
|
Мұғалімді тыңдайды Презентация тыңдайды тапсырманы орындайды тапсырманы орындайды |
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді. ҚБ: қолсағат арқылы өзін-өзі бағалау
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді. ҚБ: қолсағат арқылы өзін-өзі бағалау
|
Оқулық Презентация/Prezi https://prezi.com/p/edit/ag2tnekl7ewa/
Компьютер Интербелсенді тақта Презентация/Prezi https://prezi.com/p/edit/ag2tnekl7ewa/ Компьютер Карточка Интернет желісі |
|
Сабақтың соңы |
1.Nearpod бағдарламасы арқылы қорытынды сұрақтарға жауап береді.
2.Кері байланыс: «CMC»
|
Тапсырманы орындайды |
Дескриптор: -түйін сөздерді табады. ҚБ: қолсағат арқылы өзін-өзі бағалау
|
https://nearpod.com/library/preview/lesson-L130988064 |
|
Үй тапсырмасы |
Оқулықтағы 95 беттегі үйде орындайық тапсырмасы. |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Презентация слайдының макеті 4 сынып
Презентация слайдының макеті 4 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
IV БӨЛІМ Презентациялар (ортақ тақырыбы: «Қоршаған ортаны қорғау») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Салыхова Ақжарқын Асхатқызы №19 ЖОББМ |
|||
|
Күні |
15.02.2023 |
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Презентация слайдының макеті |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.3.1 слайд үшін макет таңдау; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
- слайдқа макет таңдау.
|
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
I.Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу. II.Үй тапсырмасын сұрау. Үйге берілген тапсырманы «Genially» бағдарламасы арқылы ауызша жауап береді. III.Ой қозғау. 1.Слайдтарды қалай сақтауға болады? 2.Макет дегенді қалай түсінесің? Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. Жаңа тақырыпқа шолу. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді. ҚБ: қолсағат арқылы өзін-өзі бағалау
|
Интербелсенді тақта Колонка «Genially» бағдарламасы https://app.genial.ly/editor/63eca2f819c48000112889b2
Презентация/Prezi https://prezi.com/p/edit/ag2tnekl7ewa/
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Презентацияға слайд қосу үшін Басты (Главная) -> Слайд құру (Создать слайд) командасын орындаймыз. Слайд құру барысында өзімізге ұнаған макетті таңдай аламыз: титулдық немесе әртүрлі нысандары бар слайд т.б. Жолақтың дизайн бөлімі слайдты безендіру үшін пайданылады. Егер таңдаған слайдтың түсі ұнамаса, Дизайн -> Түстер ->Тақырыптың жаңа түстерін құру командасын орындап, пайда болған сұхбат терезесіне өзімізге ұнаған түсті қойып, сақтай аламыз. Презентация құрғанда безендіру шаблондарын қолдану үшін мына командалар орындалады: Файл -> Құру (Создать) -> Презентация құру (Создать презентацию) терезесінде Безендіру шаблондарын (Шаблоны оформления) ашып, ОК батырмасын басу керек. Жеке жұмыс. Сабаққа қатысты түйін сөздерді тауып, олармен сөйлем құр.
Практикалық жұмыс Суретті пайдаланып, жануарлар дүниесінің алуан түрлілігі туралы презентация (PowerPoint) жаса.
|
Мұғалімді тыңдайды Презентация тыңдайды тапсырманы орындайды тапсырманы орындайды |
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді. ҚБ: қолсағат арқылы өзін-өзі бағалау
Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді. ҚБ: қолсағат арқылы өзін-өзі бағалау
|
Оқулық Презентация/Prezi https://prezi.com/p/edit/ag2tnekl7ewa/
Компьютер Интербелсенді тақта Презентация/Prezi https://prezi.com/p/edit/ag2tnekl7ewa/ Компьютер Карточка Интернет желісі |
|
Сабақтың соңы |
1.Nearpod бағдарламасы арқылы қорытынды сұрақтарға жауап береді.
2.Кері байланыс: «CMC»
|
Тапсырманы орындайды |
Дескриптор: -түйін сөздерді табады. ҚБ: қолсағат арқылы өзін-өзі бағалау
|
https://nearpod.com/library/preview/lesson-L130988064 |
|
Үй тапсырмасы |
Оқулықтағы 95 беттегі үйде орындайық тапсырмасы. |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

























