Материалдар / Презентациядағы анимация 4 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Презентациядағы анимация 4 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Презентациядағы анимация 4 сынып
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
17 Сәуір 2024
190
2 рет жүктелген
450 ₸
Бүгін алсаңыз
+23 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +23 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Тексерілді:

Білім беру ұйым атауы

«Бұлақты ауылындағы бастауыш мектебі» КММ

Бөлім

Презентациялар

Педагогтың аты-жөні

Жалғасбай Айдана Сембайқызы

Күні

05.04.2024 ж.

Сынып: 4 «А»

Қатысушылар саны


Қатыспағандар саны


Сабақтың тақырыбы:

Презентациядағы анимация

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.2.3.2 презентациялардағы нысандардың анимациясын келтіру;

4.2.1.2 құжатқа сурет енгізу;

Сабақтың мақсаты:

«Анимация» ұғымына анықтама береді

Презентацияға анимациялық әсерлерді қосады

Слайдтар арасындағы ауысуларды қолданады

Ашық сабақ

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар


Сабақтың басы

Қызығушылықты ояту.

5 мин.


  1. Ұйымдастыру кезеңі

  • Оқушылармен сәлемдесу;

Қош келдіңіздер !

  • Сынып оқушыларын түгендеу;

  • Психалогиялық ахуал

«Жүректен жүрекке»

«Интернет» әдісі арқылы 2 топқа бірігеді

1 топ – Анимация

2 топ – Презентация




Мұғаліммен сәлемдеседі.

Психалогиялық ахуал «Жүректен жүрекке» оқушылар шеңберге тұрып бір-біріне жылы сөздер айтады.

«Интернет» әдісі арқылы 2 топқа бірігеді

Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды

бағалау.


Қима қағаздар, презентация


Ой қозғау

Жеке жұмыс


  1. мин


II Кім жылдам әдісі

«Бинго» ойыны арқылы жылдам әрі көңілді түрде үй тапсырмасын пысықтау.

Оқушылар барлығы қатысады.Сұрақтарға жауап береді.

Мақсаты: Оқушыларды тапсырма орындату арқылы бәсекелестікке қабілетті болуға, жылдамдыққа, шапшаң ойлауға баулу.

Тиімділігі: Тапсырманы ретімен орындау арқылы өткен тақырыпты еске алып, қайталау жұмыстарын жүргізеді.

«Смайликтер әдісі» арқылы белсенділік танытқан оқушылар бағланады.


«Тамаша», «Жарайсың», «Талпын» смайликтері.

Интербелсенді тақта, смайликтер,қағаз қималар

Power Point бағдарламасы



Сабақтың ортасы


  1. мин.


III Жаңа тақырып

Тақырып ашу «Кроссенс»

Сабақтың тақырыбы: Презентация дизайны


Оқушылар Кроссенс әдісі арқылы суреттермен қағаз қималарды құрастырып тақырыпты ашады.


Мұғалімді тыңдайды



Кері байланыс жасап отырады.

Оқушылардың берген жауаптарына сәйкес, мұғалім оқушыларды мақтау сөздер арқылы бағалап отырады.


Презентация, оқулық, таратпа материалдар

Power Point бағдарламасы


Жұптық жұмыс

  1. мин

IV 1 тапсырма Практикалық жұмыс.

«Құстар – біздің досымыз» тақырыбында презентация құру.

Жасалған слайдтарды салыстыр. Қандай безендірулер жасалғанын айтып, талда.


Тапсырманы орындайды


«Смайликтер әдісі» арқылы белсенділік танытқан оқушылар бағланады.

«Тамаша», «Жарайсың», «Талпын» смайликтері.

Интербелсенді тақта, смайлик.

Power Point бағдарламасы


Сергіту сәті

  1. минут

V Көзге арналған жаттығу

INCLUDEPICTURE "https://massaget.kz/userdata/uploads/u75670/1587712119_l.jpg" \* MERGEFORMATINET



Оқушылар көзге арналған жаттығуды жасайды.

Мақсаты: Оқушылардың көру қабілетіне зиян келтірмеу. Көздің шаршауын басу әсіресе, компьютерде көп жұмыс істеу барысында  жиі кезесетін жағдай. Көзге арналған жаттығу миопияның алдын алып, шаршаңқылық сезімін жояды, көздің бұлшық еттерін қалыпқа келтіреді.

Тиімділігі: Оқушылардың көру қабілеті зиян келтірмеу. Көздің шаршауын басу.

Мұғалім белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!»


Презентация, смайликтер,


Соңы

Топтық жұмыс

  1. минут

VI Пазль әдісі.

Пазльды құрастыру арқылы жылдам әрі көңілді түрде сабақты қаншалықты түсінгендіктерін анықтау

Оқушынылардың сабақтан алған мәліметтерін қорытындылауға үйретеді.

Мақсаты: Оқушыларға жағымды көңіл күй сыйлау, қызығушылықтарын арттыру.

Нәтижесі: Оқушылар өзінің сабаққа қатысу белсенділігін анықтап, қорытынды шығара алады.

Сабаққа ат салысып қатысқандары үшін мадақтау сөздер айтылады.

Интербелсенді тақта, смайликтер, қағаз қималар


Соңы

  1. минут

VII Сабақты бекіту

1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

2.Кері байланыс:

Өзін-өзі бағалау.

«Бұлт тамшысы» әдісі арқылы кері байланыс алу.

- Сабақта не ұнады

-Маған сабақ ұнамады

-Сабақта өзгерткіш келеді.

Оқушылар өздерінің сабақтан алған әсерлерін үлестірме қағаздарына жазып тақтадағы суретке жабыстырады.

Оқушылар өзін-өзі бағалайды.

Сабаққа ат салысып қатысқандары үшін мадақтау сөздер айтылады.

Үлестірме қағаздар, оқулық және презентация.

Үй тапсырмасы

110 беттегі «Ойлан» тапсырмасын орындау.



Оқулық





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!