|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Нысандар мен оқиғаларды модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Проблеманы қою |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.1.3 алгоритмдерді пайдаланып есеп шығару үшін бастапқы проблеманы қою |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бағдарламалауда алгоритмдерді қолданып есеп шығару үшін проблеманы қояды |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 8 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Додекаэдр» әдісі Топқа бөліну: Classtools платформасында топқа бөлінеді Өткен тақырыпқа шолу 143 беттегі үй тапсырмасы |
Пән мұғалімімен амандасады; Бір біріне жағымды тілектерін арнайды Дескриптор: Бағдарламалауда алгоритмді жүзеге асырады 1 ұпай |
Мұғалім: Оқушының белсенділігін арттыратын ынталандыру сөздер:
Әр тапсырма сайын оқушылар бір бірін бағалап отырады |
Оқулық |
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Жаңа тақырыпты түсіндіру Жаңа тақырып бойынша «Зымыран сұрақтар» әдісі бойынша оқушылар бір – біріне сұрақтар қойып, тақырыпқа шолу жасайды |
Сұрақтарға жауап береді, тақырып бойынша білетіндерімен бөліседі |
Мұғалім: Оқушының белсенділігін арттыратын ынталандыру сөздер:
|
|
|
|
||||
|
Практикалық бөлім 10 минут |
Функционалдық сауаттылық Топтық жұмыс 1-тапсырма Мәселені қалыптастыру міндеттерінің әрқайсысын жеке-жеке талдап, өзара салыстырындар.
2-тапсырма Жұптық жұмыс Дәптерлеріңе сызба сызып, компьютердің көмегімен есеп шығару кезеңдерінің атауларын дұрыс жазыңдар 3-тапсырма Жеке жұмыс Мәтіндік редакторда кесте құрып, мәселені қалыптастыру кезеңдерін толтырыңдар |
Дескриптор: Мәселені қалыптастыру міндеттерінің әрқайсын жеке-жеке салыстырады 3 ұпай Дескриптор: Компьютерде есеп шығару кезеңдерін біледі 2 ұпай Дескриптор: Мәтіндік редактормен жұмыс жасайды 2 ұпай |
Әр тапсырма сайын оқушылар бір бірін бағалап отырады
Әр тапсырма сайын оқушылар бір бірін бағалап отырады
Әр тапсырма сайын оқушылар бір бірін бағалап отырады
|
Оқулық Оқулық Оқулық |
|
Сабақтың соңы 12 минут |
Сабақты бекіту: Информатикадан басқа «математика», «физика» және «химия» пәндерінен есеп шығару кезеңдері қандай? Аталған пәндер бойынша мәселені қалыптастыру, шешу жолдарын ұсыну қалай жүргізіледі? Кері байланыс: Python таяқшалары арқылы кері байланыс жасайды Үй тапсырмасы Тақырыпты оқу |
Дескриптор: Ойларымен бөліседі 2 ұпай Сабаққа кері байланыс жасайды |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Проблеманы қою
Проблеманы қою
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Нысандар мен оқиғаларды модельдеу |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Проблеманы қою |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.1.3 алгоритмдерді пайдаланып есеп шығару үшін бастапқы проблеманы қою |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Бағдарламалауда алгоритмдерді қолданып есеп шығару үшін проблеманы қояды |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 8 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Додекаэдр» әдісі Топқа бөліну: Classtools платформасында топқа бөлінеді Өткен тақырыпқа шолу 143 беттегі үй тапсырмасы |
Пән мұғалімімен амандасады; Бір біріне жағымды тілектерін арнайды Дескриптор: Бағдарламалауда алгоритмді жүзеге асырады 1 ұпай |
Мұғалім: Оқушының белсенділігін арттыратын ынталандыру сөздер:
Әр тапсырма сайын оқушылар бір бірін бағалап отырады |
Оқулық |
|
Сабақтың ортасы 15 минут |
Жаңа тақырыпты түсіндіру Жаңа тақырып бойынша «Зымыран сұрақтар» әдісі бойынша оқушылар бір – біріне сұрақтар қойып, тақырыпқа шолу жасайды |
Сұрақтарға жауап береді, тақырып бойынша білетіндерімен бөліседі |
Мұғалім: Оқушының белсенділігін арттыратын ынталандыру сөздер:
|
|
|
|
||||
|
Практикалық бөлім 10 минут |
Функционалдық сауаттылық Топтық жұмыс 1-тапсырма Мәселені қалыптастыру міндеттерінің әрқайсысын жеке-жеке талдап, өзара салыстырындар.
2-тапсырма Жұптық жұмыс Дәптерлеріңе сызба сызып, компьютердің көмегімен есеп шығару кезеңдерінің атауларын дұрыс жазыңдар 3-тапсырма Жеке жұмыс Мәтіндік редакторда кесте құрып, мәселені қалыптастыру кезеңдерін толтырыңдар |
Дескриптор: Мәселені қалыптастыру міндеттерінің әрқайсын жеке-жеке салыстырады 3 ұпай Дескриптор: Компьютерде есеп шығару кезеңдерін біледі 2 ұпай Дескриптор: Мәтіндік редактормен жұмыс жасайды 2 ұпай |
Әр тапсырма сайын оқушылар бір бірін бағалап отырады
Әр тапсырма сайын оқушылар бір бірін бағалап отырады
Әр тапсырма сайын оқушылар бір бірін бағалап отырады
|
Оқулық Оқулық Оқулық |
|
Сабақтың соңы 12 минут |
Сабақты бекіту: Информатикадан басқа «математика», «физика» және «химия» пәндерінен есеп шығару кезеңдері қандай? Аталған пәндер бойынша мәселені қалыптастыру, шешу жолдарын ұсыну қалай жүргізіледі? Кері байланыс: Python таяқшалары арқылы кері байланыс жасайды Үй тапсырмасы Тақырыпты оқу |
Дескриптор: Ойларымен бөліседі 2 ұпай Сабаққа кері байланыс жасайды |
|
|
шағым қалдыра аласыз

















