Қысқа мерзімді жоспар . 11-сабақ Оқу ісінің орынбасары:_____________А.Айдаркулова
|
Сабақ тақырыбы |
14.Проекциялау. 15. Центрлік және параллель проекциялау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Оқушыларды проекциялар жайлы мәліметтермен таныстыра отырып, олардың қалай алынатынын түсіндіру. |
||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар |
Оқушылардың басым бөлігі |
Кейбір оқушылар |
||||
|
Оқушыларға сызбаларды орындау барысында проекциялар жайлы мәліметтерді меңгеріп, дәптерге өз беттерінше тапсырмалар орындайды. |
Оқушылар проекцияларды қалай салу жолдарымен танысады. |
Проекциялардың түрлерін нақты мысалдармен дәлелдеп айтып береді. |
|||||
|
Міндеттері Қолданылатын модулдар Күтілетін нәтиже |
-Жаңа тақырыпты меңгеру барысында политехникалық сауаттылыққа қол жеткізу; -оқушылар уақытын тиімді пайдалануын дағдыландыру; -оқушы бойында өз бетімен білім алу, өзін-өзі реттеу дағдыларын қалыптастыру. С.Т.О. А.К.Т. Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқытуды басқару және көшбасшылық. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. -Оқушылар проекциялар туралы мағлұматтарды меңгереді. -Кеңістікте ойлау қабілеттері дамиды |
||||||
|
Сынып |
9 «А» |
9 «Ә» |
|||||
|
Күні |
|
|
|||||
|
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті: не істеймін? Кіріспе Сыныпты ұйымдастыру .Топқа бөлу. 4-ке дейін сана Үй тапсырмасын сұрау: Тест сұрақтары 1-12-ші тақырыптарда өткенді қайталау. 4 жауаптың дұрысын көрсету керек. Негізгі бөлім Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Сабақ жоспарын интерактивті тақтада көрсетіп қою. 1-тапсырма Мұғалім барлық топтарға дайындалуға сұрақ береді. Постерге немесе тақтаға сызып көрсету керек. 1.Проекциялау деген не? 2. Проекциялау дегеніміз не? Мысалдар келтіріңдер. 3. Қандай проекциялау центрлік проекциялау деп аталады? 4. Центрлік проекциялау мен параллель проекциялаудың айырмашылығы неде? Қорытынды Мұғалім қорытынды бағасын шығарады. Рефлексия жасау."Екі жұлдыз, бір тілек" Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым. Оқушыларға үйге тапсырма беріледі: 14- 15– тақырып, 36-шы 30-33-ші беттердегі 66-75 суреттерді пайдалана отырып графикалық жұмысты аяқтау. |
Оқушылардың іс-әрекеті Оқушыларды топқа бөлеміз. 1-ші топ 2-ші топ 3-ші топ 4-ші топ Миға шабуыл. Сұрақ-жауап беру. Топ болып жұмыс жасайды Талқылайды. Дәптерге жазады. Баяндамашы қорғайды. Бір-бірін бағалайды Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Тақтаға ілу |
Ресурстар Сызу кітабы, Дәптер Сызу кітабы 1-12-ші тақырып Дәптер немесе тақта, сызғыш, қарындаш, сызба аспаптары Сызу кітабы 14-ші тақырып 35-бет. 79-80-81-ші суреттер. сызғыш, қарындаш, сызба аспаптары стикер |
||||
Сабақтың ұтымды жері
Нені жетілдіруім керек
Кездескен қиыншылықтар Сызу пәні мұғалімі: Ж.Бегманов
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Проекциялау. Центрлік және параллель проекциялау.
Қысқа мерзімді жоспар . 11-сабақ Оқу ісінің орынбасары:_____________А.Айдаркулова
|
Сабақ тақырыбы |
14.Проекциялау. 15. Центрлік және параллель проекциялау. |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Оқушыларды проекциялар жайлы мәліметтермен таныстыра отырып, олардың қалай алынатынын түсіндіру. |
||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар |
Оқушылардың басым бөлігі |
Кейбір оқушылар |
||||
|
Оқушыларға сызбаларды орындау барысында проекциялар жайлы мәліметтерді меңгеріп, дәптерге өз беттерінше тапсырмалар орындайды. |
Оқушылар проекцияларды қалай салу жолдарымен танысады. |
Проекциялардың түрлерін нақты мысалдармен дәлелдеп айтып береді. |
|||||
|
Міндеттері Қолданылатын модулдар Күтілетін нәтиже |
-Жаңа тақырыпты меңгеру барысында политехникалық сауаттылыққа қол жеткізу; -оқушылар уақытын тиімді пайдалануын дағдыландыру; -оқушы бойында өз бетімен білім алу, өзін-өзі реттеу дағдыларын қалыптастыру. С.Т.О. А.К.Т. Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқытуды басқару және көшбасшылық. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. -Оқушылар проекциялар туралы мағлұматтарды меңгереді. -Кеңістікте ойлау қабілеттері дамиды |
||||||
|
Сынып |
9 «А» |
9 «Ә» |
|||||
|
Күні |
|
|
|||||
|
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті: не істеймін? Кіріспе Сыныпты ұйымдастыру .Топқа бөлу. 4-ке дейін сана Үй тапсырмасын сұрау: Тест сұрақтары 1-12-ші тақырыптарда өткенді қайталау. 4 жауаптың дұрысын көрсету керек. Негізгі бөлім Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Сабақ жоспарын интерактивті тақтада көрсетіп қою. 1-тапсырма Мұғалім барлық топтарға дайындалуға сұрақ береді. Постерге немесе тақтаға сызып көрсету керек. 1.Проекциялау деген не? 2. Проекциялау дегеніміз не? Мысалдар келтіріңдер. 3. Қандай проекциялау центрлік проекциялау деп аталады? 4. Центрлік проекциялау мен параллель проекциялаудың айырмашылығы неде? Қорытынды Мұғалім қорытынды бағасын шығарады. Рефлексия жасау."Екі жұлдыз, бір тілек" Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым. Оқушыларға үйге тапсырма беріледі: 14- 15– тақырып, 36-шы 30-33-ші беттердегі 66-75 суреттерді пайдалана отырып графикалық жұмысты аяқтау. |
Оқушылардың іс-әрекеті Оқушыларды топқа бөлеміз. 1-ші топ 2-ші топ 3-ші топ 4-ші топ Миға шабуыл. Сұрақ-жауап беру. Топ болып жұмыс жасайды Талқылайды. Дәптерге жазады. Баяндамашы қорғайды. Бір-бірін бағалайды Не білдім? Не білгім келеді? Менің ұсынысым Тақтаға ілу |
Ресурстар Сызу кітабы, Дәптер Сызу кітабы 1-12-ші тақырып Дәптер немесе тақта, сызғыш, қарындаш, сызба аспаптары Сызу кітабы 14-ші тақырып 35-бет. 79-80-81-ші суреттер. сызғыш, қарындаш, сызба аспаптары стикер |
||||
Сабақтың ұтымды жері
Нені жетілдіруім керек
Кездескен қиыншылықтар Сызу пәні мұғалімі: Ж.Бегманов
шағым қалдыра аласыз


