|
Күні: Сынып: 2 |
Мектеп: |
Пән мұғалімі: |
||
|
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Программалар құруды жалғастыру. Алгоритмдерді орындау |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
2.4.2.1 программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасау; суреттің фрагментін көшіріп көрсету; суретті өңдеу (кесу, айналдыру, өлшемін өзгерту); 2.4.1.2 ауызша белгіленген алгоритмді іске асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушы үшін: Сызықтық алгоритм туралы əңгімелейді. Оқушылардың көбі үшін: Оқулықта берілген мысалдардың іс-əрекетін сызықтық алгоритммен сипаттайды. Кейбір оқушылар үшін: Тармақталған алгоритмді жүзеге асырады. |
|||
|
Жетістік критерийлері |
|
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Математика |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Бейнеролик , таныстырылым, слайд-шоу. |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 минут |
І Психологиялық ахуал қалыптастыру.
«Көршіңе тілек» оқушылар бір – біріне тілек айтады
ІІ Үй тапсырмасын тексеру: Сұрақ –жауап |
|
||
|
Сабақтың ортасы 27 минут |
Жаңа сабақты түсіндіру
|
Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар. BilimLand-тан бейне ролик
Суретпен жұмыс
Оқулық, дәптерлер.
Интерактивті тақта
Компьютермен жұмыс
|
||
|
Сабақтың соңы 11 минут |
Сабақты бекіту:
Дескриптор:
ҚБ: Бас бармақ арқылы бір-бірін бағалау. Жеке жұмыс.
Үйге тапсырма: тақырыпты оқу Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ тәсілі арқылы бағалау.
|
Оқулықтағы «Орында» тапсырмасы |
||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
|
Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік
техникасының сақталуы мен байланыс (тәрбие) |
||
|
Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. |
|
Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Программалар құруды жалғастыру.
Программалар құруды жалғастыру.
|
Күні: Сынып: 2 |
Мектеп: |
Пән мұғалімі: |
||
|
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Программалар құруды жалғастыру. Алгоритмдерді орындау |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
2.4.2.1 программалау алаңының кірістірілген графикалық редакторында кейіпкер жасау; суреттің фрагментін көшіріп көрсету; суретті өңдеу (кесу, айналдыру, өлшемін өзгерту); 2.4.1.2 ауызша белгіленген алгоритмді іске асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушы үшін: Сызықтық алгоритм туралы əңгімелейді. Оқушылардың көбі үшін: Оқулықта берілген мысалдардың іс-əрекетін сызықтық алгоритммен сипаттайды. Кейбір оқушылар үшін: Тармақталған алгоритмді жүзеге асырады. |
|||
|
Жетістік критерийлері |
|
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Математика |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Бейнеролик , таныстырылым, слайд-шоу. |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 минут |
І Психологиялық ахуал қалыптастыру.
«Көршіңе тілек» оқушылар бір – біріне тілек айтады
ІІ Үй тапсырмасын тексеру: Сұрақ –жауап |
|
||
|
Сабақтың ортасы 27 минут |
Жаңа сабақты түсіндіру
|
Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар. BilimLand-тан бейне ролик
Суретпен жұмыс
Оқулық, дәптерлер.
Интерактивті тақта
Компьютермен жұмыс
|
||
|
Сабақтың соңы 11 минут |
Сабақты бекіту:
Дескриптор:
ҚБ: Бас бармақ арқылы бір-бірін бағалау. Жеке жұмыс.
Үйге тапсырма: тақырыпты оқу Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ тәсілі арқылы бағалау.
|
Оқулықтағы «Орында» тапсырмасы |
||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
|
Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік
техникасының сақталуы мен байланыс (тәрбие) |
||
|
Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. |
|
Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||
шағым қалдыра аласыз


















