|
|
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары |
|
|
Бөлім: |
4 бөлім. Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|
|
Мұғалімнің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 8 А,Ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Программалауды үйренейік. Практикалық тапсырмалар. 1-сабақ |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.2.1 алгоритмнің трассировкасын жүзеге асыру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезені |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Кітап |
|
Үй тапсырмасы |
|
Тапсырманы орындап келеді |
10 шкала бойынша балл жинайды |
Кітап Дәптер |
|
Жаңа сабақ |
|
Зер салып тыңдайды Сұрақтарға жауап береді.
|
|
Кітап Компьютер
https://almatykitap.kz/catalog/informatika-8-synyp-21809/ Дәптер |
|
Тапсырма |
1-тапсырма топтық жұмыс тапсырмалардың орындау үлгілерінің шыығар жолдарын түсіндіреді.
Дискрипторы Кесте шығаратын програм ма құрастырады 2 балл 2-тапсырма жұптық жұмыс
Дискрипторы Палиндром сандарды табатын программаны құрастырады.3 балл
3-тапсырма жеке жұмыс
Дискрипторы Программаның шығару жолдарын талдайды.3 балл 1-тапсырма 109- бет жеке жұмыс
Дискрипторы: Тақ сандардытабатын программа құрастырады.
2-тапсырма жұптық жұмыс
Дискрипторы: Төрт таңбалы сандардың әртүрлі сандарды экранға шығаратын программа құрастырады.
3-тапсырма топтық жұмыс
Дискрипторы: Ауданның ең үлкенін табатын программа құрастырады. |
Компьютерде тапсырманы орындайды 1-тапсырма 109-бет
Программа коды
F5
2.2-есеп
F5
1-тапсырма 109-бет Программа кодын жазады. F
2-тапсырма 110-бет
3-тапсырма 110-бет Программа коды
|
10 шкала бойынша балл жинайды
2 балл
3 балл
3 балл
3 балл
3 балл
3 балл |
Компьютер Кітап |
|
Сабақты қорыту |
|
Сұрақтарға жауап береді |
10 шкала бойынша балл жинайды |
Кітап Дәптер https://wordwall.net/ru/resource/29200876/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8B%D2%9B-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%83 |
|
Кері байланыс |
Кері байланыс Не білдім, не үйрендім, не білгім келеді деген сұрақтарға жауапты стикерлерге жазу арқылы кері байланыс береді. |
Сұрақтарға жауап береді Талқылайды |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
Есептің программасын құру
дәптерге. |
Күнделікке жазып алады
|
|
Кітап Дәптер |
Тексерілді:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Программалауды үйренейік. Практикалық тапсырмалар. 1-сабақ 8-сынып 3-тоқсан
Программалауды үйренейік. Практикалық тапсырмалар. 1-сабақ 8-сынып 3-тоқсан
|
|
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары |
|
|
Бөлім: |
4 бөлім. Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|
|
Мұғалімнің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 8 А,Ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Программалауды үйренейік. Практикалық тапсырмалар. 1-сабақ |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.2.1 алгоритмнің трассировкасын жүзеге асыру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезені |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Кітап |
|
Үй тапсырмасы |
|
Тапсырманы орындап келеді |
10 шкала бойынша балл жинайды |
Кітап Дәптер |
|
Жаңа сабақ |
|
Зер салып тыңдайды Сұрақтарға жауап береді.
|
|
Кітап Компьютер
https://almatykitap.kz/catalog/informatika-8-synyp-21809/ Дәптер |
|
Тапсырма |
1-тапсырма топтық жұмыс тапсырмалардың орындау үлгілерінің шыығар жолдарын түсіндіреді.
Дискрипторы Кесте шығаратын програм ма құрастырады 2 балл 2-тапсырма жұптық жұмыс
Дискрипторы Палиндром сандарды табатын программаны құрастырады.3 балл
3-тапсырма жеке жұмыс
Дискрипторы Программаның шығару жолдарын талдайды.3 балл 1-тапсырма 109- бет жеке жұмыс
Дискрипторы: Тақ сандардытабатын программа құрастырады.
2-тапсырма жұптық жұмыс
Дискрипторы: Төрт таңбалы сандардың әртүрлі сандарды экранға шығаратын программа құрастырады.
3-тапсырма топтық жұмыс
Дискрипторы: Ауданның ең үлкенін табатын программа құрастырады. |
Компьютерде тапсырманы орындайды 1-тапсырма 109-бет
Программа коды
F5
2.2-есеп
F5
1-тапсырма 109-бет Программа кодын жазады. F
2-тапсырма 110-бет
3-тапсырма 110-бет Программа коды
|
10 шкала бойынша балл жинайды
2 балл
3 балл
3 балл
3 балл
3 балл
3 балл |
Компьютер Кітап |
|
Сабақты қорыту |
|
Сұрақтарға жауап береді |
10 шкала бойынша балл жинайды |
Кітап Дәптер https://wordwall.net/ru/resource/29200876/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8B%D2%9B-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%83 |
|
Кері байланыс |
Кері байланыс Не білдім, не үйрендім, не білгім келеді деген сұрақтарға жауапты стикерлерге жазу арқылы кері байланыс береді. |
Сұрақтарға жауап береді Талқылайды |
|
|
|
Үй тапсырмасы |
Есептің программасын құру
дәптерге. |
Күнделікке жазып алады
|
|
Кітап Дәптер |
Тексерілді:
шағым қалдыра аласыз









5


















