Қысқа мерзімді жоспарлау 16
|
Күні: 27.10.2016 |
Пәні: Ағылшын тілі |
Сынып: 6 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Project work. Famous travellers of the world |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Әйгілі саяхатшылар туралы видео ролик жасау |
|
|
Оқытудың нәтижелері |
Есте сақтау қабілеттерін анықтау. |
|
|
Негізгі дерек-көздер |
Жемістердің суреті, плакат, маркер, бағалау парақшасы, стикер. |
|
|
Модульдің кіріктірілуі |
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақ бөлімінің кезеңдері |
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар, көрнекіліктер |
|
Кіріспе |
2 минут |
Топқа бөлу |
Жеміс атауларымен 6 оқушыдан 3 тоқа бөлу. «Shoqan», «Christopher», «James». |
|
Жемістердің суреті |
|
2 минут |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. |
Атақты саяхатшылардың атымен топқа бөлу арқылы оқушылыр атын есте жақсы сақтайды. |
|
Жеміс суреттері |
|
|
5 минут |
Үй тапсырмасын тексеру. «Уақыт шеңбері» әдісімен үй тапсырмасын бекіту. Жазбаша жазып келген тапсырмаларын оқытып, бағалату. |
Берілген сұрақтарға жауап беру арқылы диалогтық қарым-қатынасқа түседі. Жазбаша жазып келген жаттығу жұмыстарын бағалау критерийлеріне сүйене отырып топ басшысы бағалайды. |
Сыныптасын критериалды бағалау. Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау |
Бағалау прақшасыжеміс-жидек түрлері |
|
|
Жаңа сабақтың таныстырылымы |
5 минут 10 минут |
Білу. «Суреттеу» стратегиясы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашқызу. Интербелсенді тақтадан
суреттер көрсетіп, сұрақтар қою. Интербелсенді тақтадан видео ролик корсету. Интербелсенді тақтадан суреттерді көріп, сұрақтарға жауап береді |
Сыныптасын критериалды бағалау. Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау |
Бағалау прақшасыжеміс-жидек түрлері |
|
|
Жаңа сабақты қолдану |
7 минут 5минут |
Қолдану. Оқулықтағы жаттығуларды топпен орындату. Талдау. Сәйкестендіру кестесін толтырту. |
Берілген жаттығуларды стикерге орындап, дәлелдеп, жеміс ағашына іледі. Адасқан сөздерді ретімен сәйкестендіреді. |
Сыныптасын критериалды бағалау. Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау |
Бағалау прақшасыжеміс-жидек түрлері |
|
Жаңа сабақты қорытындылау |
5 минут |
Жинақтау. «Ыстық орындық» әдісмен жаңа сабақты қорытындылау. . |
Әр топтан бр оқушы шығып, ыстық орындыққа отырып, срақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақты қорытындылайды. . |
Сыныптасын критериалды бағалау. Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау |
Бағалау прақшасыжеміс-жидек түрлері |
|
2 минут |
Не ұғындым? Не ұғынғым келеді? Не ұсынамын? Деген сұрақтарға жауап бергізіп, кері байланыс орнату |
Берілген сұрақтарға жауаптарын стикерге жазып, рефлексия парағына жаыстырады. |
|
Рефлексия парағы, стикерлер |
|
|
1 минут |
Үйге тапсырма беру. |
Күнделікке жазып алады. |
|
Күнделік |
|
Тексерілді:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Project work. Famous travellers of the world
Қысқа мерзімді жоспарлау 16
|
Күні: 27.10.2016 |
Пәні: Ағылшын тілі |
Сынып: 6 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Project work. Famous travellers of the world |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Әйгілі саяхатшылар туралы видео ролик жасау |
|
|
Оқытудың нәтижелері |
Есте сақтау қабілеттерін анықтау. |
|
|
Негізгі дерек-көздер |
Жемістердің суреті, плакат, маркер, бағалау парақшасы, стикер. |
|
|
Модульдің кіріктірілуі |
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақ бөлімінің кезеңдері |
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар, көрнекіліктер |
|
Кіріспе |
2 минут |
Топқа бөлу |
Жеміс атауларымен 6 оқушыдан 3 тоқа бөлу. «Shoqan», «Christopher», «James». |
|
Жемістердің суреті |
|
2 минут |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру. |
Атақты саяхатшылардың атымен топқа бөлу арқылы оқушылыр атын есте жақсы сақтайды. |
|
Жеміс суреттері |
|
|
5 минут |
Үй тапсырмасын тексеру. «Уақыт шеңбері» әдісімен үй тапсырмасын бекіту. Жазбаша жазып келген тапсырмаларын оқытып, бағалату. |
Берілген сұрақтарға жауап беру арқылы диалогтық қарым-қатынасқа түседі. Жазбаша жазып келген жаттығу жұмыстарын бағалау критерийлеріне сүйене отырып топ басшысы бағалайды. |
Сыныптасын критериалды бағалау. Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау |
Бағалау прақшасыжеміс-жидек түрлері |
|
|
Жаңа сабақтың таныстырылымы |
5 минут 10 минут |
Білу. «Суреттеу» стратегиясы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашқызу. Интербелсенді тақтадан
суреттер көрсетіп, сұрақтар қою. Интербелсенді тақтадан видео ролик корсету. Интербелсенді тақтадан суреттерді көріп, сұрақтарға жауап береді |
Сыныптасын критериалды бағалау. Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау |
Бағалау прақшасыжеміс-жидек түрлері |
|
|
Жаңа сабақты қолдану |
7 минут 5минут |
Қолдану. Оқулықтағы жаттығуларды топпен орындату. Талдау. Сәйкестендіру кестесін толтырту. |
Берілген жаттығуларды стикерге орындап, дәлелдеп, жеміс ағашына іледі. Адасқан сөздерді ретімен сәйкестендіреді. |
Сыныптасын критериалды бағалау. Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау |
Бағалау прақшасыжеміс-жидек түрлері |
|
Жаңа сабақты қорытындылау |
5 минут |
Жинақтау. «Ыстық орындық» әдісмен жаңа сабақты қорытындылау. . |
Әр топтан бр оқушы шығып, ыстық орындыққа отырып, срақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақты қорытындылайды. . |
Сыныптасын критериалды бағалау. Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау |
Бағалау прақшасыжеміс-жидек түрлері |
|
2 минут |
Не ұғындым? Не ұғынғым келеді? Не ұсынамын? Деген сұрақтарға жауап бергізіп, кері байланыс орнату |
Берілген сұрақтарға жауаптарын стикерге жазып, рефлексия парағына жаыстырады. |
|
Рефлексия парағы, стикерлер |
|
|
1 минут |
Үйге тапсырма беру. |
Күнделікке жазып алады. |
|
Күнделік |
|
Тексерілді:
шағым қалдыра аласыз


