|
Бөлім: |
Python (пайтон) программалаутілінде 2D ойынын құру |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
PyGame кітапханасы (2 сабақ) |
|
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.3.3 PyGame (пайгейм)кітапханасын қосу; 9.3.3.4 ойын терезесін жасау үшінPyGame (пайгейм) кітапханасының дайын модульдерін пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
PyGame модулімен танысыңыз; pygame кітапханасының командаларын анықтаңыз. Сурет салу үшін PyGame (pygame) кітапхана модульдерін пайдаланыңыз |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы |
Ұймдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Сыныпта психологиялық қолайлы атмосфераны қалыптастыру. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада бір-біріне жақсы тілектер айтады. |
Оқушылар өз жұмыс орындарын тексереді |
|
Оқулық, жқмыс дәптерлері ДК экраны |
|
Сабақтың ортасы |
1. Өткен тақырыпты қайталау. - Pygame Модулінің функциясы қандай? - Pygame модулін қалай іске қосуға болады? - Геометриялық фигураларды жасау үшін қандай командалармен таныстыңыз? https://wordwall.net/ru/resource/89809391 Жаңа тақырыпты бекіту. Жұмыс парағымен және оқулықпен жұмыс.
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Тапсырманы орындайды Балалар жұмыс парағымен жұмыс жасайды Дескрипторлар: - анықтамаларды жазады -Pygame кітапхана модульдерін дұрыс байланыстырады Практикалық жұмысты орындайды -Бағдарламалауда pygame командаларын қолданады. |
Мақтау ФБ «Қол шапалақтау»
|
Оқулық Жұмыс парағы Оқулық
https://wordwall.net/play/71215/467/517 |
|
Сабақтын соңы |
Үй тапсырмасы: тіктөртбұрыш, шеңбер немесе эллипс салу кезінде не болатынын түсіндірініз, егер берілген сызық ені 0 болса. Сабақтың қорытындысы.
|
Үй тапсырмасын жазады Оқушылар сұрақтарға жауап береді Өз жұмысын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Pygame кітапханасы
Pygame кітапханасы
|
Бөлім: |
Python (пайтон) программалаутілінде 2D ойынын құру |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
PyGame кітапханасы (2 сабақ) |
|
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
|
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.3.3 PyGame (пайгейм)кітапханасын қосу; 9.3.3.4 ойын терезесін жасау үшінPyGame (пайгейм) кітапханасының дайын модульдерін пайдалану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
PyGame модулімен танысыңыз; pygame кітапханасының командаларын анықтаңыз. Сурет салу үшін PyGame (pygame) кітапхана модульдерін пайдаланыңыз |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы |
Ұймдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Сыныпта психологиялық қолайлы атмосфераны қалыптастыру. "Көтеріңкі көңіл-күй" тренингі. Оқушылар әр партада бір-біріне жақсы тілектер айтады. |
Оқушылар өз жұмыс орындарын тексереді |
|
Оқулық, жқмыс дәптерлері ДК экраны |
|
Сабақтың ортасы |
1. Өткен тақырыпты қайталау. - Pygame Модулінің функциясы қандай? - Pygame модулін қалай іске қосуға болады? - Геометриялық фигураларды жасау үшін қандай командалармен таныстыңыз? https://wordwall.net/ru/resource/89809391 Жаңа тақырыпты бекіту. Жұмыс парағымен және оқулықпен жұмыс.
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Тапсырманы орындайды Балалар жұмыс парағымен жұмыс жасайды Дескрипторлар: - анықтамаларды жазады -Pygame кітапхана модульдерін дұрыс байланыстырады Практикалық жұмысты орындайды -Бағдарламалауда pygame командаларын қолданады. |
Мақтау ФБ «Қол шапалақтау»
|
Оқулық Жұмыс парағы Оқулық
https://wordwall.net/play/71215/467/517 |
|
Сабақтын соңы |
Үй тапсырмасы: тіктөртбұрыш, шеңбер немесе эллипс салу кезінде не болатынын түсіндірініз, егер берілген сызық ені 0 болса. Сабақтың қорытындысы.
|
Үй тапсырмасын жазады Оқушылар сұрақтарға жауап береді Өз жұмысын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз















