-
Ұзақмерзімді жоспардың тарауы: Мектеп:179 ЖББМ
Күні:11.04.2024 Мұғалімнің аты-жөні: Смайл А.Ж
Сынып:9 Қатысқандар: Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы
&26 PyGame (пайгейм) кітапханасы
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары
9.3.3.3 PyGame (пайгейм); кітапханасын косу
9.3.3.4 ойын терезесін жасау ушін PyGame (пайгейм) кітапханасынын дайын модульдерін пайдалану
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері/уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі/5мин
Сыныпта психологиялық ахуал орнату.
Топқа біріктіру:/2мин |
Сәлемдесу, түгендеу
Шаттық шеңбері
«Топтасқан сандар» әдісі |
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі
Оқушылар шеңбер болып тұрып бір-бірлеріне жақсы тілектер айтады
Оқушылар санау арқылы жұптарға бөлінеді |
Қошемет көрсету |
Сандар |
|
Сабақтың ортасы |
|
Берілген мәліметтерді мұқият зер салып тыңдайды Өзі білетін мәліметтерге + таңбасын қояды. |
|
Оқулықтағы 28-парограф, 122-126 беттер немесе https://youtu.be/hJ8gJQuSGFw |
|
Оқу 7мин
|
Оқушыларға сабақты түсіндіреді |
|
|
|
|
Миға шабуыл / 5 мин |
Миға шабуыл сұрақтары арқылы жаңа сабақты пысықтайды. |
Оқушыларға берілген сұрақтар бойынша өз пікірлерін жеткізеді 1 Python-дағы кітапхана, модуль дегеніміз не? 2.PyGame модульдерінін типтері қандай? 3.PуGame модульдері қалай тағайындалады? |
|
Информатика 9 сынып оқулық,интербелсенді тақта. |
|
|
|
|
|
|
|
Сергіту сәті / 5 мин |
«Joyteka»программасы арқылы квест ойынын ойнату |
«Joyteka» программасына кіру арқылы квест ойынын ойнау |
|
Компьютер,интербелсенді тақта |
|
|
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Дәптермен жұмыс /6 мин |
Тапсырма беру |
for event in pygame.event.get циклдік командасын дәптерге жазындар |
|
Информатика 9 сынып оқулық,дәптер |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс Сабақты бекіту/5мин
Үй тапсырмасы |
«Екі дұрыс, бір бұрыс» әдісі.
Адам үшін ақпараттың шамадан тыс көп болуының пайдасы мен зиянына баға бер |
Оқушылар тақырыпқа байланысты екі дұрыс, бір бұрыс жауабы бар шағын тест құрастырады
Оқулықтағы 130 бет 7-інші тапсырма |
Өздерін-өзі бағалайды |
Интерактивті тақта sabaq.kz/kahoot- арқылы-тест- құрастыру
Оқулық,дәптер |
|
Кері байланыс/2мин |
«БББ кестесі» әдісі. |
Оқушылар жоба туралы бұрыннан не білетінін, сабақта не білгенін және келешекте не білгісі келетінін кестеге жазады |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
PyGame (пайгейм) кітапханасы
PyGame (пайгейм) кітапханасы
-
Ұзақмерзімді жоспардың тарауы: Мектеп:179 ЖББМ
Күні:11.04.2024 Мұғалімнің аты-жөні: Смайл А.Ж
Сынып:9 Қатысқандар: Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы
&26 PyGame (пайгейм) кітапханасы
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары
9.3.3.3 PyGame (пайгейм); кітапханасын косу
9.3.3.4 ойын терезесін жасау ушін PyGame (пайгейм) кітапханасынын дайын модульдерін пайдалану
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері/уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру кезеңі/5мин
Сыныпта психологиялық ахуал орнату.
Топқа біріктіру:/2мин |
Сәлемдесу, түгендеу
Шаттық шеңбері
«Топтасқан сандар» әдісі |
Оқушылар мұғаліммен сәлемдеседі
Оқушылар шеңбер болып тұрып бір-бірлеріне жақсы тілектер айтады
Оқушылар санау арқылы жұптарға бөлінеді |
Қошемет көрсету |
Сандар |
|
Сабақтың ортасы |
|
Берілген мәліметтерді мұқият зер салып тыңдайды Өзі білетін мәліметтерге + таңбасын қояды. |
|
Оқулықтағы 28-парограф, 122-126 беттер немесе https://youtu.be/hJ8gJQuSGFw |
|
Оқу 7мин
|
Оқушыларға сабақты түсіндіреді |
|
|
|
|
Миға шабуыл / 5 мин |
Миға шабуыл сұрақтары арқылы жаңа сабақты пысықтайды. |
Оқушыларға берілген сұрақтар бойынша өз пікірлерін жеткізеді 1 Python-дағы кітапхана, модуль дегеніміз не? 2.PyGame модульдерінін типтері қандай? 3.PуGame модульдері қалай тағайындалады? |
|
Информатика 9 сынып оқулық,интербелсенді тақта. |
|
|
|
|
|
|
|
Сергіту сәті / 5 мин |
«Joyteka»программасы арқылы квест ойынын ойнату |
«Joyteka» программасына кіру арқылы квест ойынын ойнау |
|
Компьютер,интербелсенді тақта |
|
|
|
. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Дәптермен жұмыс /6 мин |
Тапсырма беру |
for event in pygame.event.get циклдік командасын дәптерге жазындар |
|
Информатика 9 сынып оқулық,дәптер |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс Сабақты бекіту/5мин
Үй тапсырмасы |
«Екі дұрыс, бір бұрыс» әдісі.
Адам үшін ақпараттың шамадан тыс көп болуының пайдасы мен зиянына баға бер |
Оқушылар тақырыпқа байланысты екі дұрыс, бір бұрыс жауабы бар шағын тест құрастырады
Оқулықтағы 130 бет 7-інші тапсырма |
Өздерін-өзі бағалайды |
Интерактивті тақта sabaq.kz/kahoot- арқылы-тест- құрастыру
Оқулық,дәптер |
|
Кері байланыс/2мин |
«БББ кестесі» әдісі. |
Оқушылар жоба туралы бұрыннан не білетінін, сабақта не білгенін және келешекте не білгісі келетінін кестеге жазады |
|
|
шағым қалдыра аласыз














