Қысқа мерзімді жоспар
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: . Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
Қайталау.Үстеудің түрлері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.4.4.3- үстеудің мағыналық түрлерін ажырату, синонимдік қатарларын түрлендіріп қолдану. |
|
Сабақ мақсаттары |
үстеудің мағыналық түрлерін ажырату, синонимдік қатарларын түрлендіріп қолданады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Психологиялық ахуал |
«Сәлемдесу» ойыны: Қазір біз сендермен ойын ойнаймыз, қимылды тез жасауларың керек. «Бастаймыз» деген белгі берілгенде, мен қалай амандасу керек екенін айтамын, сонда сендер бір-бірлеріңмен тез-тез амандасасыңдар. Әр адаммен әртүрлі амандасасыңдар. Сонымен, көзбен… қолмен… иықпен… құлақпен… тіземен… иекпен… өкшемен… арқамен. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
1-тапсырма. Жеке жұмыс 2-тапсырма «Кім жылдам?» |
Мақал-мәтелдерден үстеулерді тауып, олардың синонимдурін, антонимдерін жазыңдар. Мағыналық түрін ажыратыңдар.
Үстеулердің мағыналық тобын анықтаңдар. Wordwall плтаформасындағы ойын |
Дескриптор; |
|
|
Сабақтың ортасы |
Диктант |
Тақырыбы:
Көктем. |
|
|
|
Сабақты бекіту |
БЖБ №7 |
Балалар №7 бөлім бойынша жиынтық бағалау жұмысын орындайды |
|
|
|
Кері байланыс 3 минут |
Үй жұмысы: |
Үстеу тақырыбы бойынша ережелерді қайталау |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қайталау. Үстеудің түрлері БЖБ 6-сынып ҚМЖ. Сабақ жоспары
Қайталау. Үстеудің түрлері БЖБ 6-сынып ҚМЖ. Сабақ жоспары
Қысқа мерзімді жоспар
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: . Сынып: 6 |
Педагогтің аты-жөні: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы |
Қайталау.Үстеудің түрлері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.4.4.3- үстеудің мағыналық түрлерін ажырату, синонимдік қатарларын түрлендіріп қолдану. |
|
Сабақ мақсаттары |
үстеудің мағыналық түрлерін ажырату, синонимдік қатарларын түрлендіріп қолданады |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Психологиялық ахуал |
«Сәлемдесу» ойыны: Қазір біз сендермен ойын ойнаймыз, қимылды тез жасауларың керек. «Бастаймыз» деген белгі берілгенде, мен қалай амандасу керек екенін айтамын, сонда сендер бір-бірлеріңмен тез-тез амандасасыңдар. Әр адаммен әртүрлі амандасасыңдар. Сонымен, көзбен… қолмен… иықпен… құлақпен… тіземен… иекпен… өкшемен… арқамен. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
1-тапсырма. Жеке жұмыс 2-тапсырма «Кім жылдам?» |
Мақал-мәтелдерден үстеулерді тауып, олардың синонимдурін, антонимдерін жазыңдар. Мағыналық түрін ажыратыңдар.
Үстеулердің мағыналық тобын анықтаңдар. Wordwall плтаформасындағы ойын |
Дескриптор; |
|
|
Сабақтың ортасы |
Диктант |
Тақырыбы:
Көктем. |
|
|
|
Сабақты бекіту |
БЖБ №7 |
Балалар №7 бөлім бойынша жиынтық бағалау жұмысын орындайды |
|
|
|
Кері байланыс 3 минут |
Үй жұмысы: |
Үстеу тақырыбы бойынша ережелерді қайталау |
|
|
шағым қалдыра аласыз













