Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Қамқорлық 3 СЫНЫП ӘДЕБИЕТТІК ОҚУ
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
Пәні: |
|
|||||
Бөлім: |
|
|||||
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
Күні: |
|
|||||
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы: |
Қамқорлық |
|||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.5.1 өз ойы мен сезімін көркем бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу |
|||||
Сабақтың мақсаты |
Өз ойы мен сезімін бейнелі сөздер қолдана отырып жеткізе алады |
|||||
Құндылықтар |
Табиғатты сүю, қамқор болу |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Сабақ тың басы 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады «Біз қандаймыз?» әдісі арқылы ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады Балалар, сендер «Қамқорлық» деген сөзді қалай түсінесіңдер? Балалар, бүгін біз Қамқорлық туралы туралы қызықты әңгімемен танысамыз; Сабақ мақсаты: Өз ойы мен сезімін бейнелі сөздер қолдана отырып жеткізу; Балалар,мен сендерге қызықты жұмбақтар алып келдім; Қане, бәріміз біріге отырып, шешіп көрейікші: «Сиқырлы қалам» әдісі
Түнде тышқан ұстайды. Көзі шамға ұқсайды. (үкі)
Жұмыртқасын бастыратын. Қайталап өз атын, Қулығын асыратын (көкек)
Жар шақырады. (Қораз)
Ұя салып қояды. Табыңдаршы, балалар, Ол қандай құс болады? (Тоқылдақ) Аққу емес,мойны ұзын, Тырна да емес, сирақты, Аулайды балық күнұзын, Түсіреді еске жирафты (бірқазан)
Жарайсыңдар! Балалар, бүгін біз құстарға жасалатын қамқорлық туралы өтетін боламыз; Алдымен автормен танысып алайық; (Автор ЖИ арқылы сөйлейді) Бердібек Ыдырысұлы Соқпақбаев (15 қазан 1924, Алматы облысы, Нарынқол ауданы, Қостөбе ауылы - 1991, Алматы) — қазақ балалар жазушысы.[1] Албан тайпасы Құрман руының Беснайза тармағынан шыққан.[2] Қазақтың Абай атындағы педагогикалық институтын бітірген (1949). Нарынқол ауданында мұғалім болды. "Жұлдыз" журналында жұмыс істеген. "Балдырған" журналында қызмет атқарған. Қазақстан Жазушылар одағында түрлі қызмет атқарды (1952-70). 1 – тапсырма (жеке жұмыс)
2 – тапсырма (жұптық жұмыс) «Планшет» әдісі Берілген суретке қарап отырып, сұрақтарға жауап бер;
3 – тапсырма «Көкпар» әдісі
СЕРГІТУ СӘТІ 4 – тапсырма (топтық жұмыс) Функционадық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау - диалог 1 – топ «Венн диаграммасы» 2 – топ Б.Соқпақбаев туралы білетін ақпараттарын жазады: 3 – топ Мәтіндегі балапанды сипаттайды 5 – тапсырма «Иә» немесе «жоқ» https://www.educaplay.com/learning-resources/20330292-learning_resource.html
Үйге тапсырма: Кітаптағы сызбаны толтыру Кері байланыс: «Білім шыңы» әдісі
|
Амандасады Қамқорлық туралы өз ойларын жеткізеді Сабақ мақсатымен танысады Жұмбақтарды шешеді Автормен танысады Әңгімені оқиды Мәтінді бөліктерге бөледі Суретке қарап отырып, сұрақтарға жауап береді Өз пікірін көркем түрде бейнелі сөзбен жеткізеді Әңгіме бойынша сұрақтарға жауап береді Сергіту сәтіне қатысады Топтық жұмыстарды орындайды 1 – топ Жантас пен Қожаны салыстырады 2 – топ Соқпақбаев туралы білетін ақпараттарын жазады 3 – топ Балапан туралы сызбаны толықтырады «Иә» немесе «жоқ» деп сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Алған ұпайларын өзін – өзі бағалау парағына жазады Дескриптор: Құстар туралы жұмбақтарды дұрыс шешеді – 1 б ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Әңгімені түсініп оқиды – 1 б Мәтіндерді оқиға желісіне қарай мәтінді бөліктерге бөліп оқиды – 1 б Әңгімеде қараторғайдың қандай пайдасы туралы айтылғанын табады – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Берілген суретке қарай отырып Жантастың әрекетіне сипаттама береді – 1 б Өз ойын бейнелі сөздерді пайдалана отырып жеткізеді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дескриптор: Мәтін бойынша сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б ҚБ: Дескриптор: Әр топ өзіне берілген тапсырманы дұрыс орындайды – 1 б Өз ойларын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Сұрақтарға «иә» немесе «жоқ» деп дұрыс жауап береді – 1 б
ҚБ: |
Слайд Презентациялық ойын Оқулық
https://www.educaplay.com/learning-resources/20330292-learning_resource.html |