Бекітемін:
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Сарысай мектеп-бөбекжай-бақшасы» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Зейнелғабдинова Айшат Зейнелғабдинқызы |
|||||
|
Күні: |
9.12.2024ж |
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 14 сабақ. Қандай көлік түрлері бар? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.3 көлік түрлерін, олардың қажеттілігін ажырату 2.1.4.4 қоғамдық көліктегі өзін өзі ұстау ережелерін түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Көліктің түрлері қандай және олар неге арналғанын біледі Қоғамдық көлікте өзіңді ұстау ұстау ережелерін түсіндіруді үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту. «Поезд» жаттығуы.
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы: «Қазақстан - менің Отаным» Сұрақтарға жауап беру және картамен жұмыс Тақырыпты ашу Қазақстанның әдемі жерлерін ата? Осы әдемі жерлерді көру үшін, жер бетін аралау үшін бізге не керек? Жаңа тақырып І. Көліктерге байланысты бейнеролик көрсету. ІІ. Ежелгі көлік түрлері және қазіргі көлік түрлеріне арналған слайд көрсету, айырмашылығын табу. Көлік түрлері Әуе көлігі жер үсті көлігі жерасты көлігі су көлігі
Тақтамен жұмыс. Жер көлігін жерге,су көлігін суға, әуе көлігін аспанға орналастыру
Көзді жұмып, машина түрлерін ажырату.
Ойын барысында арнайы көліктерге тоқталу.
Төтенше жағдай орын алған уақытта не істеу керек? Кімге хабарласу керек?
Күнделікті өмірде қандай көліктерді көріп жүрсің? Олардың адамға пайдасы бар ма? «LUMIO» платформасымен көліктерді жарыстыру арқылы сұрақтарға жауап беру. ЕҚБ Жүк көліктері қандай қызмет жасайды? Олардың пайдасы туралы айт.
Үй тапсырмасы Өз үйіңде қандай көлік түрі бар? Оны қалай пайдаланасыңдар? Сенің отбасыңа ол қандай пайда әкеледі? Ойыңды өз сөзіңмен жазып кел. |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Суретпен жұмыс жасайды Көлік атауларын атайды Сұрақтарға жауап береді Өз білімін ортаға салады Жеке жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Қазақстандағы көрікті жерлерді атайды-2б Олар туралы айтуға дайындалып келеді-2б Дескриптор: Ерте заманғы көліктер туралы айтады-1б ҚБ:«Бәйге» әдісі Дескриптор: Көлік түрлерін атайды-1б Көлік топтарымен танысады-1б Дескриптор: Көлік түрлерін орындарына орналастырады-1б Ерекшеліктерін атайды-1б Кереметсің! Дескриптор: Арнайы көлік түлері атайды « LUMIO » платформасы |
Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Суреттер Қимылдар Оқулық Оқулық Суреттер Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қандай көлік түрлері бар?
Қандай көлік түрлері бар?
Бекітемін:
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Сарысай мектеп-бөбекжай-бақшасы» КММ |
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Зейнелғабдинова Айшат Зейнелғабдинқызы |
|||||
|
Күні: |
9.12.2024ж |
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 14 сабақ. Қандай көлік түрлері бар? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.3 көлік түрлерін, олардың қажеттілігін ажырату 2.1.4.4 қоғамдық көліктегі өзін өзі ұстау ережелерін түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Көліктің түрлері қандай және олар неге арналғанын біледі Қоғамдық көлікте өзіңді ұстау ұстау ережелерін түсіндіруді үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту. «Поезд» жаттығуы.
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы: «Қазақстан - менің Отаным» Сұрақтарға жауап беру және картамен жұмыс Тақырыпты ашу Қазақстанның әдемі жерлерін ата? Осы әдемі жерлерді көру үшін, жер бетін аралау үшін бізге не керек? Жаңа тақырып І. Көліктерге байланысты бейнеролик көрсету. ІІ. Ежелгі көлік түрлері және қазіргі көлік түрлеріне арналған слайд көрсету, айырмашылығын табу. Көлік түрлері Әуе көлігі жер үсті көлігі жерасты көлігі су көлігі
Тақтамен жұмыс. Жер көлігін жерге,су көлігін суға, әуе көлігін аспанға орналастыру
Көзді жұмып, машина түрлерін ажырату.
Ойын барысында арнайы көліктерге тоқталу.
Төтенше жағдай орын алған уақытта не істеу керек? Кімге хабарласу керек?
Күнделікті өмірде қандай көліктерді көріп жүрсің? Олардың адамға пайдасы бар ма? «LUMIO» платформасымен көліктерді жарыстыру арқылы сұрақтарға жауап беру. ЕҚБ Жүк көліктері қандай қызмет жасайды? Олардың пайдасы туралы айт.
Үй тапсырмасы Өз үйіңде қандай көлік түрі бар? Оны қалай пайдаланасыңдар? Сенің отбасыңа ол қандай пайда әкеледі? Ойыңды өз сөзіңмен жазып кел. |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Суретпен жұмыс жасайды Көлік атауларын атайды Сұрақтарға жауап береді Өз білімін ортаға салады Жеке жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Қазақстандағы көрікті жерлерді атайды-2б Олар туралы айтуға дайындалып келеді-2б Дескриптор: Ерте заманғы көліктер туралы айтады-1б ҚБ:«Бәйге» әдісі Дескриптор: Көлік түрлерін атайды-1б Көлік топтарымен танысады-1б Дескриптор: Көлік түрлерін орындарына орналастырады-1б Ерекшеліктерін атайды-1б Кереметсің! Дескриптор: Арнайы көлік түлері атайды « LUMIO » платформасы |
Суреттер оқулық Суреттер оқулық Суреттер Суреттер Қимылдар Оқулық Оқулық Суреттер Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз



















