Тексерілді:
МД оқу ісі жөніндегі орынбасары
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Бөлім: |
Зерде аясын дамыту |
|||||
|
Психологтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 1ә |
Үйден оқитын оқушы |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жады мен ойлауды дамыту |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.3.1.3 қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орнату |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушы істей алады: қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орната алады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Психологтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Мотивациялық - қозғаушылық |
- Сәлемдесу. Тыңда – қайтала: Қыстың жақын қалғанын, Жапырақтар білгендей Желмен ұшып барады Жерге қонып үлгермей. Дұрыс айт, өзіңді қадағала, дұрыс сөйле |
Сәлемдесу Күнделікті сөздерге жауап беру |
«Смайлик» әдісі
|
Сұрақ жауап Күнделікті сөз планшеті |
||
|
Ізденуші-ұйымдастырушылық кезеңі |
Тапсырма «Қатты», «тыныш» деңіз Мұғалімнен кейін қайталаңыз. Алақандарыңмен партада дауыстап «барабандаймыз». Балалар сұқ саусағын ерніне қойып, үнсіз «цктст» дейді. Ал қазір маған көмекші керек. 1. Үстелге жақын тұрыңыз. 2. Үстелден алыс тұрыңыз. 3. Маған жақынырақ тұрыңыз. 4. Менен алысырақ тұрыңыз. 5. Терезеге жақынырақ, ал есіктен алысырақ тұрыңыз. Геометриялық материалмен жұмыс. Сенің үстеліңде геометриялық пішіндер бар. Оларды келесідей реттеңіз: 1. Шеңбер шаршыға жақын жатты. 2. Шаршы үшбұрышқа жақын орналасты. 3. Үшбұрыш шаршыдан әрі қарай, бірақ шеңберге жақынырақ жатты. 4. Үшбұрыш шаршы мен шеңберден алыс жатты. 5. Шеңбер үшбұрыштан алыс, бірақ шаршыға жақын жатты. |
Суреттер салу |
|
Жалпы білім беретін пәндерге байланысты сөздерді тыңда – қайтала Сұрақ -жауап әдісі |
||
|
Сергіту сәті: |
Шаршаған шығарсың? Жарайды, тұр орныңнан. Аяқтарыңды таптап, Қолдарыңды сипа. Айналып, бұралып Өз үстеліңе отыр. Мықтап көзімізді жабамыз, Беске дейін бірге санаймыз. Ашып, жыпылықтатамыз Жұмысты біз жалғастырамыз. |
Мұғаліммен бірге сергіту сәтін жасау |
|
|
||
|
Рефлексивті коррекциялаушы кезеңі |
- Біз бүгін не істедік? - Біз бүгін _______Мақтау, мадақтау. |
Жұмысты мадақтау, мақтау, қол шапалақтау |
|
Динамикасы |
||
Күтілетін нәтиже:
Нені біледі: қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орната алады.
Қандай түсініктерді игерді: Толықтай жауап беру қабілеттері артып, әңгіме барысында көп нәрсені түсініп, білді.
Меңгерген дағдылары мен іскерліктері: Жады мен ойлауды дамытады, қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орната алады.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орнату 2 сабақ
Қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орнату 2 сабақ
Тексерілді:
МД оқу ісі жөніндегі орынбасары
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Бөлім: |
Зерде аясын дамыту |
|||||
|
Психологтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 1ә |
Үйден оқитын оқушы |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жады мен ойлауды дамыту |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.3.1.3 қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орнату |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушы істей алады: қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орната алады. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Психологтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Мотивациялық - қозғаушылық |
- Сәлемдесу. Тыңда – қайтала: Қыстың жақын қалғанын, Жапырақтар білгендей Желмен ұшып барады Жерге қонып үлгермей. Дұрыс айт, өзіңді қадағала, дұрыс сөйле |
Сәлемдесу Күнделікті сөздерге жауап беру |
«Смайлик» әдісі
|
Сұрақ жауап Күнделікті сөз планшеті |
||
|
Ізденуші-ұйымдастырушылық кезеңі |
Тапсырма «Қатты», «тыныш» деңіз Мұғалімнен кейін қайталаңыз. Алақандарыңмен партада дауыстап «барабандаймыз». Балалар сұқ саусағын ерніне қойып, үнсіз «цктст» дейді. Ал қазір маған көмекші керек. 1. Үстелге жақын тұрыңыз. 2. Үстелден алыс тұрыңыз. 3. Маған жақынырақ тұрыңыз. 4. Менен алысырақ тұрыңыз. 5. Терезеге жақынырақ, ал есіктен алысырақ тұрыңыз. Геометриялық материалмен жұмыс. Сенің үстеліңде геометриялық пішіндер бар. Оларды келесідей реттеңіз: 1. Шеңбер шаршыға жақын жатты. 2. Шаршы үшбұрышқа жақын орналасты. 3. Үшбұрыш шаршыдан әрі қарай, бірақ шеңберге жақынырақ жатты. 4. Үшбұрыш шаршы мен шеңберден алыс жатты. 5. Шеңбер үшбұрыштан алыс, бірақ шаршыға жақын жатты. |
Суреттер салу |
|
Жалпы білім беретін пәндерге байланысты сөздерді тыңда – қайтала Сұрақ -жауап әдісі |
||
|
Сергіту сәті: |
Шаршаған шығарсың? Жарайды, тұр орныңнан. Аяқтарыңды таптап, Қолдарыңды сипа. Айналып, бұралып Өз үстеліңе отыр. Мықтап көзімізді жабамыз, Беске дейін бірге санаймыз. Ашып, жыпылықтатамыз Жұмысты біз жалғастырамыз. |
Мұғаліммен бірге сергіту сәтін жасау |
|
|
||
|
Рефлексивті коррекциялаушы кезеңі |
- Біз бүгін не істедік? - Біз бүгін _______Мақтау, мадақтау. |
Жұмысты мадақтау, мақтау, қол шапалақтау |
|
Динамикасы |
||
Күтілетін нәтиже:
Нені біледі: қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орната алады.
Қандай түсініктерді игерді: Толықтай жауап беру қабілеттері артып, әңгіме барысында көп нәрсені түсініп, білді.
Меңгерген дағдылары мен іскерліктері: Жады мен ойлауды дамытады, қарама-қарсы қатынастарды (тыныш-қатты, алыс-жақын) орната алады.
шағым қалдыра аласыз














