Анықтама
2023-2024 оқу жылының 15.02.2024жылдың күні «Инклюзивті білім беруді қолдау кабинеті» аясында білім алушы 2«Ә» сынып оқушысы Кеулимжаев Маликтің оқу үдерісіне бейімделуіне байланысты жеке түзету сабағы жүргізілді . «Қарапайым сызбаларды көшіру» тақырыбында .
Мақсаты: Көріп сезу,сурет салу арқылы баланың,танымдық қабілетін дамыту, ортаға бейімдеу, ұсақ моторикасын дамыту.
Әдіс тәсілі :Түсіндіру,тактильди сезім ,дәстүрден тыс сурет салу, АКТ
Көрнекілігі: Шағын құмзар,жолағы бар баннер,текше,жұлдызша
Әрбір тапсырма жылдық жоспарға сәйкес құрылған оқу мақсатына бағытталған.Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айта отырып,нейрожаттығу жасаттым. Сабақ құм еліне саяхаттаудан басталды.Алдымен құм еліне «кіру» ережесін айттым. Құмның үстіне саусақтары мен түзу ,көлбеу,толқын сызықтың түрлерін тактильди әдісі арқылы салдырдым. Сергіту сәтінде әртүрлі жолақтар бойымен жүріп өтіп,жануарлардың дауысын ажыратып айтып берді.Келесі кезең «Сиқырлы күн» суретін балауызбен салып, педагогтің көмегімен қылқаламды алып ,түрлі түсті бояқпен ақ қағазды бояды.Сабақта дәстүрден тыс әдісін пайдаландым.сабақ барысында әдіс тәсілдермен қатар АКТ да қолдандым Әр тапсырмаға өткенде жұлдызшамен мадақтап отырдым.Сабақтың соңында кері байланысты жұлдызша арқылы марапаттап аяқтадым.

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қарапайым сызбаларды көшіру
Қарапайым сызбаларды көшіру
Анықтама
2023-2024 оқу жылының 15.02.2024жылдың күні «Инклюзивті білім беруді қолдау кабинеті» аясында білім алушы 2«Ә» сынып оқушысы Кеулимжаев Маликтің оқу үдерісіне бейімделуіне байланысты жеке түзету сабағы жүргізілді . «Қарапайым сызбаларды көшіру» тақырыбында .
Мақсаты: Көріп сезу,сурет салу арқылы баланың,танымдық қабілетін дамыту, ортаға бейімдеу, ұсақ моторикасын дамыту.
Әдіс тәсілі :Түсіндіру,тактильди сезім ,дәстүрден тыс сурет салу, АКТ
Көрнекілігі: Шағын құмзар,жолағы бар баннер,текше,жұлдызша
Әрбір тапсырма жылдық жоспарға сәйкес құрылған оқу мақсатына бағытталған.Сабақтың тақырыбы мен мақсатын айта отырып,нейрожаттығу жасаттым. Сабақ құм еліне саяхаттаудан басталды.Алдымен құм еліне «кіру» ережесін айттым. Құмның үстіне саусақтары мен түзу ,көлбеу,толқын сызықтың түрлерін тактильди әдісі арқылы салдырдым. Сергіту сәтінде әртүрлі жолақтар бойымен жүріп өтіп,жануарлардың дауысын ажыратып айтып берді.Келесі кезең «Сиқырлы күн» суретін балауызбен салып, педагогтің көмегімен қылқаламды алып ,түрлі түсті бояқпен ақ қағазды бояды.Сабақта дәстүрден тыс әдісін пайдаландым.сабақ барысында әдіс тәсілдермен қатар АКТ да қолдандым Әр тапсырмаға өткенде жұлдызшамен мадақтап отырдым.Сабақтың соңында кері байланысты жұлдызша арқылы марапаттап аяқтадым.

шағым қалдыра аласыз













