|
Бөлім |
Өнер |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Библова Жанар Амантаевна |
||||
|
Күні |
13.01.2024 |
||||
|
Сынып: 3-сынып |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қарындасым билейді |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.3.1.1 - мәтінді немесе оның бөлімдерін мәнерлеп оқу, шолып (танысу мақсатында) оқу/рөлге бөліп оқу 3.4.1.1 - тірек сөздер, сызбалар, суреттер, символдарды қолданып, постер/мәтін құрастыру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: би әуендерін сезіну, түсіну қабілеттерін дамыту, есте сақтау қабілеттерін арттыру. Оқушылардың басым бөлігі: би әуендерін сезіну,
түсіну қабілеттерін дамыту, есте сақтау қабілеттерін арттыру. Кейбір оқушылар: Білімді сыныптастарына түсіндіріп оқулықтан тыс ресурстар қоса алады. |
||||
|
Бағалау критерииі |
Ұсынылған суреттер бойынша болжам жасайды. Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды. Зат есімді тауып, түрлерін ажыратады. Өз қиялынан ертегі құрастырады. |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Қызығушылықты ояту. «Қадамдар» ойыны. Оқушылар сөйлемдер айтып, қадамдар жасайды. Бір сөйлем – бір қадам. Оқушыларға сөйлемнің басы ұсынылады. Денім сау болу үшін мен ..................................... Аспаптық құлақ күйін келтіру. Топқа бөлу. Жұптық жұмыс жасауға тапсырма әзірлеу. Кілт сөздерді тақтаға жазу. Жұптаса отырып сұраққа-жауап беру, кілттік сөздерді пайдалана әңгіме құру. Оқу мақсатымен, тілдік мақсатпен танысады; Жетістік критерийлерін болжайды; Жаңа сөздер: Би – танец Моншақ – бусы Сахна – сцена Қимыл – движение
|
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды Жаңа сөздермен танысады |
Қол шапалақ
|
Тренинг жазылған парақшалар |
|
|
Ортасы |
Берілген сұрақтар бойынша әр топқа тапсырма беріледі
тыңдайды, көреді,
қайталайды, еске сақтайды
Тыңдалым тапсырмасы Диалог бойынша өзара тілдесімге түседі Оқиған өз ойларыңыз бойынша аяқтаңыздар. Өзіндік рефлексия сұрақтарына жауап беріңіз. Формативті бағалау. «Шағын шолу» тәсілімен парақшалар таратады. Тақырып аясында өзінің есінде қалған сөздерін, сөйлемдерін параққа жазады. Кеспе Ой-толғаныс «Балапан» телеарнасынан «Рубидің ғажайып әлемі» сультфильмін көрсету. Руби мен достары биді қалай үйренгені жайлы әңгіме құру.
|
Берілген тапсырманы уақытылы орындау, сұрақтарға нақты жауап беру, тақтаға шығып тапсырманы қорғау Интербелсеңді тақтадағы бейнероиктегідей жаттығулар жасайды. Әр топқа салыстыру парағы таратылады, сол арқылы салыстырады нәтижесін тақтаға шығып көрсетеді Бір-біріне сұрақтар қоя отырыптақырыптың негізгі идеясы мен мазмұнын ашу Ойлап табады, байланыстырады, шығарады. Ойын түйіндейді. Дәптерге шағын әңгіме жазады. Дәптер аламсып тексереді ЖБ Бағалайды,талқылайды. Өз пікірін айтады.
|
Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау
ҚБ «Бағдаршам»
ҚБ «От шашу»
|
Слайд
Күннің суреті
https://massaget.kz/blogs/13372/
«Пкірлер» парағы әдісі, сұрақтар жазылған парақшалар,қалам.
Оқулықтағы мәтінді оқып алады.
Мультфильмге сілтеме: https://youtu.be/0YjviEMNudc?si=xNbB3mY_HTF0RAq- |
|
|
Сабақтыңсоңы |
Рефлексия: -Мен бүгін ........ білдім. -Мен бүгін ...... үйрендім. -Маған ....... қиын болды. Формативті бағалау. «Шағын шолу» тәсілімен парақ- шалар таратады. Тақырып аясында өзінің есінде қалған сөздерін, сөйлемдерін параққа жазады |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қарындасым билейді. ҚМЖ. 3-сынып Т2
Қарындасым билейді. ҚМЖ. 3-сынып Т2
|
Бөлім |
Өнер |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Библова Жанар Амантаевна |
||||
|
Күні |
13.01.2024 |
||||
|
Сынып: 3-сынып |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қарындасым билейді |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.3.1.1 - мәтінді немесе оның бөлімдерін мәнерлеп оқу, шолып (танысу мақсатында) оқу/рөлге бөліп оқу 3.4.1.1 - тірек сөздер, сызбалар, суреттер, символдарды қолданып, постер/мәтін құрастыру |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: би әуендерін сезіну, түсіну қабілеттерін дамыту, есте сақтау қабілеттерін арттыру. Оқушылардың басым бөлігі: би әуендерін сезіну,
түсіну қабілеттерін дамыту, есте сақтау қабілеттерін арттыру. Кейбір оқушылар: Білімді сыныптастарына түсіндіріп оқулықтан тыс ресурстар қоса алады. |
||||
|
Бағалау критерииі |
Ұсынылған суреттер бойынша болжам жасайды. Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды. Зат есімді тауып, түрлерін ажыратады. Өз қиялынан ертегі құрастырады. |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы |
Қызығушылықты ояту. «Қадамдар» ойыны. Оқушылар сөйлемдер айтып, қадамдар жасайды. Бір сөйлем – бір қадам. Оқушыларға сөйлемнің басы ұсынылады. Денім сау болу үшін мен ..................................... Аспаптық құлақ күйін келтіру. Топқа бөлу. Жұптық жұмыс жасауға тапсырма әзірлеу. Кілт сөздерді тақтаға жазу. Жұптаса отырып сұраққа-жауап беру, кілттік сөздерді пайдалана әңгіме құру. Оқу мақсатымен, тілдік мақсатпен танысады; Жетістік критерийлерін болжайды; Жаңа сөздер: Би – танец Моншақ – бусы Сахна – сцена Қимыл – движение
|
Оқушы өз жұбын табады Әдіс арқылы қайталау Сұрақ жауап орындайды Жаңа сөздермен танысады |
Қол шапалақ
|
Тренинг жазылған парақшалар |
|
|
Ортасы |
Берілген сұрақтар бойынша әр топқа тапсырма беріледі
тыңдайды, көреді,
қайталайды, еске сақтайды
Тыңдалым тапсырмасы Диалог бойынша өзара тілдесімге түседі Оқиған өз ойларыңыз бойынша аяқтаңыздар. Өзіндік рефлексия сұрақтарына жауап беріңіз. Формативті бағалау. «Шағын шолу» тәсілімен парақшалар таратады. Тақырып аясында өзінің есінде қалған сөздерін, сөйлемдерін параққа жазады. Кеспе Ой-толғаныс «Балапан» телеарнасынан «Рубидің ғажайып әлемі» сультфильмін көрсету. Руби мен достары биді қалай үйренгені жайлы әңгіме құру.
|
Берілген тапсырманы уақытылы орындау, сұрақтарға нақты жауап беру, тақтаға шығып тапсырманы қорғау Интербелсеңді тақтадағы бейнероиктегідей жаттығулар жасайды. Әр топқа салыстыру парағы таратылады, сол арқылы салыстырады нәтижесін тақтаға шығып көрсетеді Бір-біріне сұрақтар қоя отырыптақырыптың негізгі идеясы мен мазмұнын ашу Ойлап табады, байланыстырады, шығарады. Ойын түйіндейді. Дәптерге шағын әңгіме жазады. Дәптер аламсып тексереді ЖБ Бағалайды,талқылайды. Өз пікірін айтады.
|
Смаликтер арқылы ҚБ өзін өзі бағалау
ҚБ «Бағдаршам»
ҚБ «От шашу»
|
Слайд
Күннің суреті
https://massaget.kz/blogs/13372/
«Пкірлер» парағы әдісі, сұрақтар жазылған парақшалар,қалам.
Оқулықтағы мәтінді оқып алады.
Мультфильмге сілтеме: https://youtu.be/0YjviEMNudc?si=xNbB3mY_HTF0RAq- |
|
|
Сабақтыңсоңы |
Рефлексия: -Мен бүгін ........ білдім. -Мен бүгін ...... үйрендім. -Маған ....... қиын болды. Формативті бағалау. «Шағын шолу» тәсілімен парақ- шалар таратады. Тақырып аясында өзінің есінде қалған сөздерін, сөйлемдерін параққа жазады |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия парағы |
|
шағым қалдыра аласыз
















