Сабақтың тақырыбы: “Қауіпсіз қоғам”
|
Сынып жетекші: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қауіпсіз қоғам |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың патриоттық сезімдерін оятып, мейірбандылыққа, қамқорлыққа тәрбиелек. Өмірге деген сенімдерін нығайту |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
||||||||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 5 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. “Мен қандаймын” әдісі арқылы оқушылардың мінездерін анықтау. Оқушыларға екіге бүктелген ақ парақ таратылады. Парақтың бір жағына өздерінің жақсы мінездерін, екінші жағына жағымсыз мінездерін жазады. Жағымсыз мінездерін жазған бөлігін жыртып, қоқыс жәшігіне салады. Мақсат: Жағымсыз мінездерден арылту. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: Мұғаліммен амандасады. “Мен қандаймын” әдісі арқылы өз мінездерін анықтайды.
|
Ақ парақ, қалам |
||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут |
https://www.youtube.com/watch?v=FiZJk7o0Clw Оқушыларға видеоролик көрсетіледі. Сұрақ: Қауіпсіз қоғам дегенді қалай түсінесіңдер? |
Оқушылар видеороликті тамашалап, мұғалім сұрағына жауап береді. |
АКТ |
||||||||
|
Топтық жұмыс 1 |
“Менің бос уақытым” тақырыбында әңгімелеседі. “Қоғамдағы қауіптілер түрі” тапсырмасы беріледі. Оқушыларға ақ парақ таратылып, қоғамдағы қауіптілер түрін сурепен баяндау тапсырмасы беріледі. |
Оқушылар “Менің бос уақытым” тақырыбында еркін әңгімелеседі. “Қоғамдағы қауіптілер түрі” тапсырмасы беріледі. Ақ парақ таратылып, қоғамдағы қауіптілер түрін сурепен баяндау тапсырмасын орындайды.. |
А4, түрлі-түсті бояулар |
||||||||
|
10 минут |
“Қауіпсіз қоғамды құру үшін не істеу керек” тақырыбында эссе жазу тапсырмасы беріледі. |
“Қауіпсіз қоғамды құру үшін не істеу керек” тақырыбында эссе жазу тапсырмасын орындайды. |
Дәптер, қаламсап |
||||||||
|
Ой түйін 5минут |
Қазіргі қоғам қандай? Қоғам қауіпсіз ба? Қауіпсіз қоғам құру үшін не істеу керек? Сұрақтарға жауап алып, кестені толтыртады
|
Мұғалім сұрақтарына жауап беріп, кестені толтырады
|
|
||||||||
|
Рефлексия 5 мин.
|
Бүгінгі сабақта не үйрендіңдер? Сабағымыздың мақсаты не?
“Еркін микрафон” әдісі арқылы сұрақтарға жауап алады
|
Сабақта не үйренгендерін айтып сабаққа кері байланыс береді |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Қауіпсіз қоғам" сынып сағаты
"Қауіпсіз қоғам" сынып сағаты
Сабақтың тақырыбы: “Қауіпсіз қоғам”
|
Сынып жетекші: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қауіпсіз қоғам |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың патриоттық сезімдерін оятып, мейірбандылыққа, қамқорлыққа тәрбиелек. Өмірге деген сенімдерін нығайту |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
||||||||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 5 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. “Мен қандаймын” әдісі арқылы оқушылардың мінездерін анықтау. Оқушыларға екіге бүктелген ақ парақ таратылады. Парақтың бір жағына өздерінің жақсы мінездерін, екінші жағына жағымсыз мінездерін жазады. Жағымсыз мінездерін жазған бөлігін жыртып, қоқыс жәшігіне салады. Мақсат: Жағымсыз мінездерден арылту. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: Мұғаліммен амандасады. “Мен қандаймын” әдісі арқылы өз мінездерін анықтайды.
|
Ақ парақ, қалам |
||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут |
https://www.youtube.com/watch?v=FiZJk7o0Clw Оқушыларға видеоролик көрсетіледі. Сұрақ: Қауіпсіз қоғам дегенді қалай түсінесіңдер? |
Оқушылар видеороликті тамашалап, мұғалім сұрағына жауап береді. |
АКТ |
||||||||
|
Топтық жұмыс 1 |
“Менің бос уақытым” тақырыбында әңгімелеседі. “Қоғамдағы қауіптілер түрі” тапсырмасы беріледі. Оқушыларға ақ парақ таратылып, қоғамдағы қауіптілер түрін сурепен баяндау тапсырмасы беріледі. |
Оқушылар “Менің бос уақытым” тақырыбында еркін әңгімелеседі. “Қоғамдағы қауіптілер түрі” тапсырмасы беріледі. Ақ парақ таратылып, қоғамдағы қауіптілер түрін сурепен баяндау тапсырмасын орындайды.. |
А4, түрлі-түсті бояулар |
||||||||
|
10 минут |
“Қауіпсіз қоғамды құру үшін не істеу керек” тақырыбында эссе жазу тапсырмасы беріледі. |
“Қауіпсіз қоғамды құру үшін не істеу керек” тақырыбында эссе жазу тапсырмасын орындайды. |
Дәптер, қаламсап |
||||||||
|
Ой түйін 5минут |
Қазіргі қоғам қандай? Қоғам қауіпсіз ба? Қауіпсіз қоғам құру үшін не істеу керек? Сұрақтарға жауап алып, кестені толтыртады
|
Мұғалім сұрақтарына жауап беріп, кестені толтырады
|
|
||||||||
|
Рефлексия 5 мин.
|
Бүгінгі сабақта не үйрендіңдер? Сабағымыздың мақсаты не?
“Еркін микрафон” әдісі арқылы сұрақтарға жауап алады
|
Сабақта не үйренгендерін айтып сабаққа кері байланыс береді |
|
шағым қалдыра аласыз

0













