|
Бөлім |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні |
|
|
Сынып |
2 |
|
Пәні |
Қазақ тілі |
|
Сабақтың тақырыбы |
№102 Біздің жобамыз |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Өткен сабақтардан алған білімдерін тиянақтау. Жеке, топпен, ұжымда жасаған жобаларын қорғау.Білім, еңбек, достық жайлы мақал-мəтелдер жинастыру. |
|
Сабақтың мақсаты |
Өткен сабақтардан алған білімдерін тиянақтайды. Жеке, топпен, ұжымда жасаған жобаларын қорғайды |
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақты басы (3мин) |
Психологиялық ахуал орнату. Үй тапсырмасын тексеру 68-бет,5- жаттығу
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Жаңа сабақ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау 1-тапсырма
Ауыз əдебиеті үлгілерін есіңе түсіріп көр.Саған қайсысы таныс?
Ф.с. тапсырма – Ауыз əдебиетінің үлгілерінен қайсысын күнделікті өмірде жиі қолданасың? Ойыңды дәлелде.
2-тапсырма Санамақ құрастырып көр Бір дегенім-… . Екі дегенім-… . Үш дегенім-… .
Топтық жұмыс 3-тапсырма Білім, еңбек, достық жайлы мақал-мәтелдер жинастыр.
Сергіту сәті «Құрбақа» нейрожаттығуын жасау
Топтық жұмыс 4-тапсырма «Әдебиеттік оқу» оқулығынан ертегілердің түрін біліп ал. «Досы көпті жау алмайды» деген мақалмен аяқталатындай ертегі құрастыр.
Керекті сөздер мен сөз тіркестері: достар, тату, ренжітпейді, көмектесуге дайын, қиындық туғанда, бір-біріне, адалдық
Жұмысыңның нәтижесін топта қорғап, бағалау.
Бейнежазбамен жұмыс «Екі дос»
«Бес жолды өлең» Ертегі
|
Кестедегі сөздерді салыстырады.
Диаграммаға түсіреді.
Дерекөздерден мақал-мәтелдер тауып жазады.
Жаттығуды жасайды.
Топпен жұмыс жасайды.
Бейнежазбаны көреді.
Бес жолды өлең құрастырады. |
Дескриптор -кестедегі сөздерді салыстырады; -айырмашылық тарын көрсетеді; -ортақ белгісін көрсетеді.
Дескриптор: Дереккөздерден ақпарат іздеп табады. Мақал-мәтелдерді тақырыбына қарай ажыратады. ҚБ. «Отшашу»
Қб «Смарт сағаты» Дескриптор – өздері оқыған, білетін ертегілері туралыойларын ортаға салады;
– екі дос туралы ертегі
тыңдап, Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Бөлім Салт-дәстүр және ауыз
әдебиеті Педагогтің аты-жөні Күні Сынып 2 Пәні Қазақ тілі Сабақтың тақырыбы №102 Біздің
жобамыз Оқу
бағдарламасына сәйкес оқыту
мақсаттары
Өткен сабақтардан алған білімдерін тиянақтау. Жеке, топпен, ұжымда жасаған жобаларын қорғау.Білім, еңбек, достық жайлы мақал-мəтелдер жинастыру. Сабақтың мақсаты
Өткен сабақтардан алған білімдерін тиянақтайды. Жеке, топпен, ұжымда жасаған жобаларын
қорғайды Сабақтың кезеңі/уақыты Педагогтің
әрекеті Оқушының
әрекеті Бағалау Ресурстар
Сабақты
басы (3мин)
Психологиялық
ахуал орнату.
Үй тапсырмасын
тексеру
68-бет,5-
жаттығу
Жаңа
сабақ
Сабақтың тақырыбы
мен мақсатын хабарлау
1-тапсырма
Ауыз əдебиеті үлгілерін есіңе түсіріп көр.Саған қайсысы таныс?
Ф.с.
тапсырма
–
Ауыз
əдебиетінің үлгілерінен қайсысын күнделікті өмірде жиі
қолданасың? Ойыңды
дәлелде.
2-тапсырма
Санамақ құрастырып
көр
Бір дегенім-…
.
Екі дегенім-…
.
Үш дегенім-…
.
Санамақты әрі қарай
жалғастырып көр.
Топтық
жұмыс
3-тапсырма
Білім, еңбек, достық жайлы
мақал-мәтелдер
жинастыр.
Сергіту
сәті
«Құрбақа» нейрожаттығуын
жасау
Топтық
жұмыс
4-тапсырма
«Әдебиеттік оқу»
оқулығынан ертегілердің түрін біліп ал. «Досы көпті жау алмайды»
деген мақалмен аяқталатындай ертегі
құрастыр.
Керекті
сөздер мен сөз
тіркестері:
достар, тату, ренжітпейді, көмектесуге дайын, қиындық туғанда, бір-біріне, адалдық
Жұмысыңның нәтижесін
топта қорғап,
бағалау.
Бейнежазбамен жұмыс «Екі
дос»
«Бес жолды өлең»
Ертегі
Бір зат есім. Екі сын есім.
Үш етістік.
Сезімге толы сөйлем. Синоним.
Кестедегі сөздерді
салыстырады.
Диаграммаға
түсіреді.
Дерекөздерден мақал-мәтелдер тауып
жазады.
Жаттығуды
жасайды.
Топпен жұмыс
жасайды.
Бейнежазбаны
көреді.
Бес жолды өлең
құрастырады. Дескриптор
-кестедегі сөздерді
салыстырады; -айырмашылық тарын
көрсетеді; -ортақ белгісін
көрсетеді. Дескриптор: Дереккөздерден ақпарат іздеп
табады. Мақал-мәтелдерді тақырыбына
қарай ажыратады. ҚБ.
«Отшашу» Қб «Смарт
сағаты» Дескриптор
–
өздері оқыған,
білетін ертегілері туралыойларын ортаға салады;
– екі дос туралы ертегі
тыңдап, |















