Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
1 бонус = 1 теңге
Бонусты сайттағы қызметтерге жұмсай аласыз. Мысалы келесі материалды жеңілдікпен алуға болады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
Білім беру ұйымының
атауы
Пәні:
Қазақ
тілі
Бөлім:
Саяхат
Педагогтің
аты-жөні:
Күні:
Сынып: 2
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар
саны:
Сабақтың
тақырыбы:
№133 сабақ. Өзіңді
тексер.
Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаты:
2.3.6.1 - бас
әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап, оларды
байланыстырып көлбеу және таза жазу
2.3.7.1
сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс
белгілерін ( нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі )
қою
Сабақтың мақсаты
бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап,
оларды байланысты рып көлбеу және таза
жазу
сөйлем түрлерінің айтылу мақсатына сәйкес тыныс
белгілерін( нүкте, сұрақ белгісі, леп
белгісі ) қою
Сабақтың барысы
Сабақтың
кезеңдері
Педагогтің
әрекеті
Оқушының
әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сабақтың
басы
10
мин
Ұйымдастыру
кезеңі
Психологиялық ахуал
қалыптастыру
Оқушылардың назарын
сабаққа аудару
Үй
тапсырма
52-жаттығу
Айман
орманға саңырауқұлақ теруге келді. Алайда орманда улы
саңырауқұлақтар өте көп еді.
Олар қызыл
түсті. Сен Айманға жеуге жарайтын саңыраулақ тере алатындай жолды
табуға көмектес.
Оқушылардың назарын
сабаққа аудару
Үй
тапсырмасын
Оқиды
ҚБ: 1-10
балл
Дескриптор:
Өз ойларын
айтады-1б
Көркем
жазады-1б
Сабақтың
ортасы
25мин
Жаңа
сабақ
Фс
тапсырма
1-жаттығу
Көп
нүктенің орнына зат есімнің алдындағы сын есімдерді қойып жаз. Екі
бағанды салыстыр.
Таза ауа
Ауа таза
Ақ мақта
Мақта ақ
Жазық дала
Дала жазық
Жақсы бала
Бала жақсы
Қай
бағандағы сөздер сөйлем екенін, қай бағандағы сөздер сөйлемге
жатпайтынын дәлелде.
Бірінші
бағандағы сөйлем. Екінші бағандағы сөздер сөйлемге
жатпайды.
Жазбаша
орындайды
ҚБ: 1-10
балл
Дескриптор:
Зат есімге сын есім тіркеп
жазады-1б
Бас әріппен кіші әріптің
көлемі мен мөлшерін сақтап,көлбеу
жазады-1б
Қай бағандағы сөздер сөйлем
екенін дәлелдейді-1б
Оқулық
2-жаттығу
Кестенің
көмегімен өзің пайдаланып жүрген бір құралды сипаттап жаз. Ол үшін
оның ерекше белгілерін көрсет.
Заттың
атауы
Түсі
Пішіні
Көлемі
Доп
Бұрыш
ала
қызыл
домалақ
ұзынша
үлкен
кішкентай
Жазбаша
орындайды
ҚБ: 1-10
балл
Дескриптор:
Заттардың сынын
айтады-1б
Кестені
толтырады-1б
Кесте
Сабақтың
соңы
10
мин
ЕҚБ
3-жаттығу
Жаңылтпашты жатқа жаз.
Қырық құлып,
Қырық құрық.
Құлып та қырық,
Құрық та қырық.
Сан есім мен сын есімнің байланысын сызбамен
көрсет.
Жатқа
жазады
ҚБ: 1-10
балл
Дескриптор:
Жаңылтпашты жатқа
жазады-1б
Сын есіммен сан
есімнің байланысын сызбамен
көрсетеді-1б
4-жаттығу
Сөздерді ссөз таптарына жіктеп жаз.
Сөздерді сөз таптарын топтап жаз.
Зат есім: күнделік, құрт, ірімшік.
Сын есім: сары,жаман, кең, ащы
Сан есім: мың, алтыншы, екі, бесеу.
Етістік: жиналды, ұмыта алмады.
Топтастырып
жазады
ҚБ: 1-10
балл
Дескриптор:
Сөз таптарына топтап
жазады-1б
Үй тапсырмасы
5-жаттығу
Сөз таптарын өзара салыстыр.
Кері
байланыс
Үй тапсырмасын
алады
Кері байланыс
жасайды
Жарайсыңдар
Білім беру ұйымының
атауы
Пәні:
Қазақ
тілі
Бөлім:
Саяхат
Педагогтің
аты-жөні:
Күні:
Сынып: 2
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар
саны:
Сабақтың
тақырыбы:
№ 134 сабақ.
Біздің жобамыз.
Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаты:
.1.1.1 тыңдаған материал бойынша түсінбеген
сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап
беру
Сабақтың мақсаты
тыңдаған материал бойынша
түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған
сұрақтарға жауап беру
Сабақтың барысы
Сабақтың
кезеңдері
Педагогтің
әрекеті
Оқушының
әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Сабақтың
басы
10
мин
Ұйымдастыру
кезеңі
Психологиялық ахуал
қалыптастыру
Оқушылардың назарын
сабаққа аудару
Үй
тапсырма
Сөз таптарын өзара
салыстыр.
өзгешелігі: зат есім за
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)
Соңғы бір жылда:
45 000 000 ₸
Авторлар тапқан ақша
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз