Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Дауыссыз н мен ң
Сембаев Думан С.
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Камзина Наерке Сатыбалдиевна |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сыныбы: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дауыссыз н мен ң |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.1.1.1 - тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтай алады, әріптердің емлесін сақтап жаза алады. Көптеген оқушылар: мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді Кейбір оқушылар: жіберілген қателерді тауып түзетеді және дыбыстардың өзгеруіне талдау жасап, қорытынды шығарады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Оқу материалын жариялау жұмбақ арқылы жүреді: Қиында бар, Жеңілде жоқ. Құлында бар, Тайда жоқ. (Қ) Сырғада бар, Жүзікте жоқ. Құлағымда бар, Қолымда жоқ.(Ғ)
|
Ширату жаттығуларын жасайды. Сабақ тақырыбын, мақсатын ашады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы 18 мин 2 мин 10 мин |
(Ұ) 1- тапсырма «Еркін әңгіме» әдісі арқылы жүзеге асады. 31-жаттығу. Әңгіменің тақырыбына қарап, мазмұнын болжап көр. Мәтінді оқып, мазмұны бойынша сұрақ қой, сұрақтарға жауап бер. -Әңгіменің не туралы екенін айт. -Әңгімедегі негізгі ойды анықта. -қ дыбысы ғ дыбысына өзгерген сөздерді тауып, оның себебін дәлелде. Дескриптор: -Мәтінді оқиды. -Мазмұны бойынша сұрақ қояды. -Сұрақтарға жауап береді. - қ дыбысының өзгерген себебін дәлелдейді. Саралау тәсілі: «Қарқын » әдісі арқылы жүзеге асады Қарқыны жоғары оқушыға: - жіберілген қателерді тауып түзетеді және дыбыстардың өзгеруіне талдау жасап, қорытынды шығар. Қарқыны баяу оқушыларға: уақыт беріледі.
Сергіту сәтінде «Көңілді күн» әуенімен билейді.
(Д) 2- тапсырмада дәптермен жұмыс орындалады. 32-жаттығу. Өлеңді көшіріп жаз. Қарамен жазылған сөздерге дыбыстық талдау жаса. 33-жаттығу. Бос торкөздерге әріптерді сан ретімен орналастырып, мақалды оқы. Шыққан мақалды көшіріп жаз. Қ дыбысы ғ-ға айналған сөзді тап. Дескриптор: - Өлеңді көшіріп жазады. - Қарамен жазылған сөздерге дыбыстық талдау жасайды. - Мақалды оқып, көшіріп жазады. - Қ дыбысы ғ-ға айналған сөзді табады. |
Мәтінді оқиды. -Мазмұны бойынша сұрақ қояды. -Сұрақтарға жауап береді. - қ дыбысының өзгерген себебін дәлелдейді. Билеп сергиді. - Өлеңді көшіріп жазады. - Қарамен жазылған сөздерге дыбыстық талдау жасайды. - Мақалды оқып, көшіріп жазады. «Саналы бала сағыңды сындырмас». - Қ дыбысы ғ-ға айналған сөзді табады.
|
ҚБ: 1-10 балдық жүйе.
ҚБ: 1-10 балдық жүйе.
|
Оқулық Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс: «Менің сөзім» әдісі бойынша өтеді. |
Сабақтан алған білімін, үйренгенін айтады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі 2 сынып ҚМЖ
Қазақ тілі 2 сынып ҚМЖ
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Дауыссыз н мен ң
Сембаев Думан С.
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Камзина Наерке Сатыбалдиевна |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сыныбы: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дауыссыз н мен ң |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.1.1.1 - тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтай алады, әріптердің емлесін сақтап жаза алады. Көптеген оқушылар: мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді Кейбір оқушылар: жіберілген қателерді тауып түзетеді және дыбыстардың өзгеруіне талдау жасап, қорытынды шығарады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс- әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Оқу материалын жариялау жұмбақ арқылы жүреді: Қиында бар, Жеңілде жоқ. Құлында бар, Тайда жоқ. (Қ) Сырғада бар, Жүзікте жоқ. Құлағымда бар, Қолымда жоқ.(Ғ)
|
Ширату жаттығуларын жасайды. Сабақ тақырыбын, мақсатын ашады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы 18 мин 2 мин 10 мин |
(Ұ) 1- тапсырма «Еркін әңгіме» әдісі арқылы жүзеге асады. 31-жаттығу. Әңгіменің тақырыбына қарап, мазмұнын болжап көр. Мәтінді оқып, мазмұны бойынша сұрақ қой, сұрақтарға жауап бер. -Әңгіменің не туралы екенін айт. -Әңгімедегі негізгі ойды анықта. -қ дыбысы ғ дыбысына өзгерген сөздерді тауып, оның себебін дәлелде. Дескриптор: -Мәтінді оқиды. -Мазмұны бойынша сұрақ қояды. -Сұрақтарға жауап береді. - қ дыбысының өзгерген себебін дәлелдейді. Саралау тәсілі: «Қарқын » әдісі арқылы жүзеге асады Қарқыны жоғары оқушыға: - жіберілген қателерді тауып түзетеді және дыбыстардың өзгеруіне талдау жасап, қорытынды шығар. Қарқыны баяу оқушыларға: уақыт беріледі.
Сергіту сәтінде «Көңілді күн» әуенімен билейді.
(Д) 2- тапсырмада дәптермен жұмыс орындалады. 32-жаттығу. Өлеңді көшіріп жаз. Қарамен жазылған сөздерге дыбыстық талдау жаса. 33-жаттығу. Бос торкөздерге әріптерді сан ретімен орналастырып, мақалды оқы. Шыққан мақалды көшіріп жаз. Қ дыбысы ғ-ға айналған сөзді тап. Дескриптор: - Өлеңді көшіріп жазады. - Қарамен жазылған сөздерге дыбыстық талдау жасайды. - Мақалды оқып, көшіріп жазады. - Қ дыбысы ғ-ға айналған сөзді табады. |
Мәтінді оқиды. -Мазмұны бойынша сұрақ қояды. -Сұрақтарға жауап береді. - қ дыбысының өзгерген себебін дәлелдейді. Билеп сергиді. - Өлеңді көшіріп жазады. - Қарамен жазылған сөздерге дыбыстық талдау жасайды. - Мақалды оқып, көшіріп жазады. «Саналы бала сағыңды сындырмас». - Қ дыбысы ғ-ға айналған сөзді табады.
|
ҚБ: 1-10 балдық жүйе.
ҚБ: 1-10 балдық жүйе.
|
Оқулық Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс: «Менің сөзім» әдісі бойынша өтеді. |
Сабақтан алған білімін, үйренгенін айтады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз













