|
Машықгердің аты-жөні |
Кленбай Ажар |
||||
|
Күні: |
23.01.2024ж |
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
№74 -сабақ. Барыс септігі |
||||
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары |
4.2.6.1 – белгілі бір тақырыпта берілген мәтіннің түрлерін, жанрын, стилін салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылықтарын анықтау |
||||
|
Сабақ мақсаты: |
Мәтіндерді салыстырып ,түрлерін ажыратады. Сөйлемдегі барыс септіктегі сөздерді табады. Барыс септік жалғауларын біледі. |
||||
|
Сабақтың барысы. |
|
||||
|
Сабақтыңкезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымд астыру кезеңі: 5 мин Жаңа білім
Сабақтын ортасы
Сергіту сәті
Сабақтын соңы
Қортынды
Кері байланыс |
«Психологиялық ахуал» қалыптастыру. «Қал қалай ойыны» арқылы жақсы көңіл күй силау. «Топқа бөліну» «Қанқоңыз»әдісі арқылы Үй жұмысын тексеру Өткенді қайталау «Пазл әдісі»
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Бүгінгі біздің өтетін тақырбымыз барыс септігі. Ережесімен таныстыру.
46 жаттығу « Ойлан және топтас әдісі»
«Өрт қауіпсіздік ережелерін білесің бе?» Өрттің алдын алу
үшін:
« МЕнің қалпағым ұшбұрыш»
«Кім шапшақ» берілген тапсырманы орындайды.
«1 минутта әдісі» сөздерді септіктерге септеп жаз. Ұжымдық тапсырма https://learningapps.org/watch?v=pznv0cqzk24
ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ТАПСЫРМА. Ұжымдық тапсырма
Не үйрендік? Не білдік? мәтіндерді салыстырып, түрлерін ажыратуды үйрендік; -сөйлемдерден барыс септіктегі сөздерді табуды үйрендік; -барыс септік жалғауларын білдік;
|
«Қал қалай» ойыны арқылы көніл күйлерін жақсартады. Топқа бірігіп отырады.
«Жауабыңды салыстыр» Зат есім дегеніміз- заттың атын білдіретін сөздер. Зат есімнің септелуі дегеніміз-зат есімнің септік жалғаулары арқылы өзгеруі Берілген тапсырманы топтасып орындайды. Шешуі:
Өрт қауіпсіздік ережесін құру. Тұжырым жауабы:
Сергіу Берілген сұраққа Белсенді оқу тапсырмалары Шешуі:
Мадақтау Керемет Жарайсыңдар Сабақтан алған әсерін жазу. |
ҚБ:.Жарайсыңдар! Керемет Мадақтау: Керемет Тамаша Оқушылар бір бірін бағалау Қол шапалақ әдісі.
Дескриптер: Мәтінді оқып өзара салыстырады.1 ұпай Ғылми мәтін мен көркем мәтінді ажырата алады. 1ұпай Өрт қауіпсіздік ережесін құрастыра алады 1.ұпай Дескриптер: Тиісті тыныс белгісін қойып қарамен жазылған сөздерге сұрақ қойады. 1 ұпай Сөз құрамына талдайды.1 ұпай Мадақтау Керемет Жарайсыңдар
Формативті бағалау Керемет Жарайсыңдар |
2-3слайд
Пазл әдісі
карточка |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі 4 сынып 3 тоқсан
Қазақ тілі 4 сынып 3 тоқсан
|
Машықгердің аты-жөні |
Кленбай Ажар |
||||
|
Күні: |
23.01.2024ж |
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
№74 -сабақ. Барыс септігі |
||||
|
Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары |
4.2.6.1 – белгілі бір тақырыпта берілген мәтіннің түрлерін, жанрын, стилін салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылықтарын анықтау |
||||
|
Сабақ мақсаты: |
Мәтіндерді салыстырып ,түрлерін ажыратады. Сөйлемдегі барыс септіктегі сөздерді табады. Барыс септік жалғауларын біледі. |
||||
|
Сабақтың барысы. |
|
||||
|
Сабақтыңкезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымд астыру кезеңі: 5 мин Жаңа білім
Сабақтын ортасы
Сергіту сәті
Сабақтын соңы
Қортынды
Кері байланыс |
«Психологиялық ахуал» қалыптастыру. «Қал қалай ойыны» арқылы жақсы көңіл күй силау. «Топқа бөліну» «Қанқоңыз»әдісі арқылы Үй жұмысын тексеру Өткенді қайталау «Пазл әдісі»
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Бүгінгі біздің өтетін тақырбымыз барыс септігі. Ережесімен таныстыру.
46 жаттығу « Ойлан және топтас әдісі»
«Өрт қауіпсіздік ережелерін білесің бе?» Өрттің алдын алу
үшін:
« МЕнің қалпағым ұшбұрыш»
«Кім шапшақ» берілген тапсырманы орындайды.
«1 минутта әдісі» сөздерді септіктерге септеп жаз. Ұжымдық тапсырма https://learningapps.org/watch?v=pznv0cqzk24
ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ ТАПСЫРМА. Ұжымдық тапсырма
Не үйрендік? Не білдік? мәтіндерді салыстырып, түрлерін ажыратуды үйрендік; -сөйлемдерден барыс септіктегі сөздерді табуды үйрендік; -барыс септік жалғауларын білдік;
|
«Қал қалай» ойыны арқылы көніл күйлерін жақсартады. Топқа бірігіп отырады.
«Жауабыңды салыстыр» Зат есім дегеніміз- заттың атын білдіретін сөздер. Зат есімнің септелуі дегеніміз-зат есімнің септік жалғаулары арқылы өзгеруі Берілген тапсырманы топтасып орындайды. Шешуі:
Өрт қауіпсіздік ережесін құру. Тұжырым жауабы:
Сергіу Берілген сұраққа Белсенді оқу тапсырмалары Шешуі:
Мадақтау Керемет Жарайсыңдар Сабақтан алған әсерін жазу. |
ҚБ:.Жарайсыңдар! Керемет Мадақтау: Керемет Тамаша Оқушылар бір бірін бағалау Қол шапалақ әдісі.
Дескриптер: Мәтінді оқып өзара салыстырады.1 ұпай Ғылми мәтін мен көркем мәтінді ажырата алады. 1ұпай Өрт қауіпсіздік ережесін құрастыра алады 1.ұпай Дескриптер: Тиісті тыныс белгісін қойып қарамен жазылған сөздерге сұрақ қойады. 1 ұпай Сөз құрамына талдайды.1 ұпай Мадақтау Керемет Жарайсыңдар
Формативті бағалау Керемет Жарайсыңдар |
2-3слайд
Пазл әдісі
карточка |
|
шағым қалдыра аласыз



























