|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№88 сабақ. Зат есім. 14-18-жаттығулар
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.2.3 сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) ажырату; 2.1.5.1 аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын (ұнайды/ұнамайды, себебі ..., пайдалы/пайдасыз болды, себебі ...) білдіру; 2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөз таптарын ажыратады. Аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын білдіреді.Мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Ұлттық мирасты, мәдениетті дәріптейді |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 22 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 6минут
Қосымша тапсырма
Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Ширату «Қағып ал» ойыны Допты қағып алған оқушылар бір-бір зат есім болатын сөзді айтады.
Өткенді пысықтау 11-жаттығу Кестені толтыр
Жаңа тақырып 14-жаттығу Тыйым сөздерді көшіріп жаз. Зат есімдердің астын сыз. Оларға сұрақ қой. Тыйым сөздердің мағынасын түсіндір. С Түнде үй сыпырма
ЕБҚ
ЕҚБ Берілген сөздерді сұрақтарымен сәйкестендір Бесік Сәби кім? Мүлік не?
15- жаттығу «Суретті әңгімеле» әдісі Суретпен жұмыс жүргізіледі Бейнежазба көрсетіледі. Сурет бойынша әңгімелету, суреттегі оқиғаны болжау.
Дәптермен жұмыс 16-жаттығу Мәтінді оқып, көшіріп жаз. Мәтіндегі зат есімдерді тауып астын сыз. Зат есімдерге сұрақ қой. Бесік-қасиетті мүлік.
ФС тапсырмасы Шығармашылық үзіліс 18-жаттығу Пішіндер арқылы сөзді тауып оқы. Шыққан сөз туралы білетініңді айт.
Ж: Бесік жыры
Үй тапсырмасы 17-жаттығу Өлеңді жаттап ал. Дәптерге жазып, зат есімдерді тап.Оларға сұрақ қой Әлди,әлди,бөпешім. Әлдилейін,көкешім. Тербетейін жата ғой, Тәтті ұйқыға бата ғой.
ҚЖ: Шығармашылық диктант Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қойып жаз.
1….. ән айта алады. 2… бесікке сәбиді бөледі. 3. ….. бесікті тербетті.
Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Ойын ойнайды
Үй тапсырмасын тексертеді
Тыйым сөздерді талдайды
Тапсырманы орындайды
Жеке жұмыс жасайды
Жаттығу жасайды
Тапсырманы орындайды
Дәптермен жұмыс жасайды
Ойын ойнайды
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Білім беру ұйымының
атауы Пәні: Қазақ
тілі Бөлім: Салт-дәстүр және ауыз
әдебиеті Педагогтің
аты-жөні: Күні: Сынып:
2 Қатысқандар
саны: Қатыспағандар
саны: Сабақтың
тақырыбы:
№88
сабақ. Зат есім.
14-18-жаттығулар
Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаты: 2.4.2.3 сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім,
етістік)
ажырату; 2.1.5.1 аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын
(ұнайды/ұнамайды, себебі ..., пайдалы/пайдасыз болды, себебі ...)
білдіру;
2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі
ойды анықтау Сабақтың
мақсаты
Сөз таптарын ажыратады.
Аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын білдіреді.Мұғалімнің көмегімен
мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды
анықтайды. Құндылықтар
Ұлттық мүдде:
Ұлттық
мирасты, мәдениетті дәріптейді Сабақтың
барысы Сабақтың
кезеңі// уақыты Педагогтің
әрекеті Оқушының
әрекеті Бағалау Ресурстар Сабақ тың
басы 5
минут Өткенді
пысықтау 5
минут Сабақ тың
ортасы 22
минут Сергіту
сәті 2
минут Сабақты
қорыту 6минут Қосымша
тапсырма Кері
байланыс 5
минут Психологиялық ахуал
қалыптастыру Ширату «Қағып ал»
ойыны Допты қағып алған оқушылар
бір-бір зат есім болатын сөзді
айтады. Өткенді
пысықтау 11-жаттығу Кестені
толтыр Кім? Кімдер? Не? Нелер? Бала сәби Қария лар мұғалімдер Алма лақ Қалалар Ойын шықтар мұғалімдер Жаңа
тақырып 14-жаттығу Тыйым сөздерді көшіріп
жаз. Зат есімдердің астын сыз.
Оларға сұрақ қой. Тыйым сөздердің мағынасын
түсіндір. С Түнде үй
сыпырма ЕБҚ ЕҚБ Берілген сөздерді сұрақтарымен
сәйкестендір Бесік Сәби
кім? Мүлік
не? 15-
жаттығу «Суретті әңгімеле»
әдісі Суретпен жұмыс
жүргізіледі Бейнежазба
көрсетіледі. Сурет бойынша әңгімелету,
суреттегі оқиғаны болжау. Дәптермен
жұмыс 16-жаттығу Мәтінді оқып, көшіріп
жаз. Мәтіндегі зат есімдерді тауып
астын сыз. Зат есімдерге сұрақ
қой. Бесік-қасиетті
мүлік. ФС
тапсырмасы Шығармашылық
үзіліс 18-жаттығу Пішіндер арқылы сөзді тауып
оқы. Шыққан сөз туралы білетініңді
айт. Ж: Бесік
жыры Үй
тапсырмасы 17-жаттығу Өлеңді жаттап
ал. Дәптерге жазып, зат есімдерді
тап.Оларға сұрақ қой Әлди,әлди,бөпешім. Әлдилейін,көкешім. Тербетейін жата
ғой, Тәтті ұйқыға бата
ғой. ҚЖ: Шығармашылық
диктант Көп нүктенің орнына тиісті
сөзді қойып жаз. 1….. ән айта алады. 2… бесікке
сәбиді бөледі. 3. ….. бесікті
тербетті. Кері
байланыс Амандасады.Жақсы тілектер
айтады Ойын
ойнайды Үй тапсырмасын
тексертеді Тыйым сөздерді
талдайды Тапсырманы
орындайды Жеке жұмыс
жасайды Жаттығу
жасайды Тапсырманы
орындайды Дәптермен жұмыс
жасайды Ойын
ойнайды | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















