Қысқа мерзімді жоспар
Қазақ тілі
|
Бөлімі: Өнер |
Мектеп атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Мұғалімі |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пән |
Қазақ тілі |
3«А»сынып |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Зат есімнің тәуелденуі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқыту мақсаты |
3.1.1.1 тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілеу, ашық және жабық сұрақтарға жауап беру 3.4.2.2 тәуелдік жалғауларының қолданысын білу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Берілген материал бойынша сұрақтарға жауап береді, тәуелдік жалғауларының қолданысын түсінеді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кезеңі |
Мұғалімнің іс әрекеті |
Оқушының іс әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5мин |
Психологиялық ахуал «Ритмикалық қимылдар»әдісі Оқушылар әуеннің ырғағымен қимылдар жасайды. Алдыңғы білімді еске түсіру «Әжемнің текеметі» әдісі Негізгі және туынды зат есімдерді тауып, текеметке оюларды жабыстыру. Топқа бөліну «Сыйлық» әдісі Оқушылар сыйлықтың ішінде жасырылған сөздер бойынша топқа бөлінеді. |
Оқушылар амандасады.
Өткен тақырыптар бойынша тапсырманы орындайды Оқушылар 2 топқа бөлінеді. |
Ынталан дыру |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың Ортасы 2мин
3мин
5мин
5мин
1мин
3мин
2мин
7мин
2мин
5мин |
Тақырыпқа шығу Сыйлықта берілген өнер түрлерін талдау. Менің өнерім сурет салу. Ал сенің өнерің ше ? Оның өнері? Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру: Берілген материал бойынша сұрақтарға жауап беру, тәуелдік жалғауларының қолданысын түсіну Тақырыпты түсіндіру Видео арқылы (Bilim Land) Ережемен таныстыру. Тәуелдік жалғау, әдетте, бір заттың басқа бір затқа тәуелді екенін білдіретін қосымша. Сөз жекеше түрде де, көпше түрде де тәуелденеді. Мәтінмен жұмыс «Кинолента»әдісі. Қазақ ою-өрнегі өте ертеде пайда болған. Оның мазмұны, өрнектері әртүрлі болып келеді. Негізінен олар өсімдік, жан-жануар, адам өмірі мен ғарыштық ғаламды бейнелеуден тұрады. Соның ішінде жан-жануарды өрнектейтін оюлар көптеп кездеседі. Олар ежелгі қазақ мәдениетінен, көшпенділер өмірінен сыр шертеді. Learnings apps бағдарламасымен жұмыс https://learningapps.org/display?v=p53ia9upc24 Дескриптор:
Жеке тапсырма. «Ұлттық құндылықтар» әдісі Оқушылар «Ұлттық құндылықтар» тақырыбында берілген зат есімдерді тәуелдейді. Дескриптор:
Топтық тапсырма. «Арқан тартыс» әдісі Екі топ тақырыпқа байланысты тапсырмаларды орындай отыра арқан тартысады. Тапсырмалар:
Сергіту сәті «Стакандарды жылдам жинау» әдісі Жұптық тапсырма «Educaplay» бағдарламасы бойынша Дескриптор:
|
Оқушылар тақырыпты анықтайды . Сұрақтарға жауап береді.
Мәтін бойынша тапсырмаларды орындайды.
Оқушылар топта бірігіп, тапсырмаларды орындайды.
Оқушылар сергіту сәтін орындайды.
|
Шапалақтау
Топтар бірін-бірі бағалайды.
Бағалау парағы
Бағалау парағы |
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Жанпеисова Меруерт ГарифоллаевнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Қазақ тілі ашық сабақ. 3 сынып. Зат есімнің тәуелденуі ҚМЖ
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Қазақ тілі ашық сабақ. 3 сынып. Зат есімнің тәуелденуі ҚМЖМатериал туралы қысқаша түсінік
Қазақ тілі ашық сабақ. 3 сынып. Зат есімнің тәуелденуі ҚМЖ
Материалдың қысқаша нұсқасы Қысқа мерзімді жоспар Қазақ тілі
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













