|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
17.02.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№85 Бақылау диктанты |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1 тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру; 2.4.2.5 дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілейді, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап береді дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтайды |
|||||
|
|
|
|||||
|
Құндылықтар |
жасампаздық және жаңашылдық қоршаған әлемді зерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу және алынған мәліметтер негізінде қорытынды жасай алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин 2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ЖЖ «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық жасампаздық және жаңашылдық қоршаған әлемді зерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу және алынған мәліметтер негізінде қорытынды жасай алу Жаңа сабақ.ФС-тапсырма. Оқылым Жазылым. Ұжымдық жұмыс
Бақылау диктанты. Желге мінген желөкпе.
Мұрат таудан төмен қарай шаңғы теуіп келе жатқан. Шаңғының тура жолында өздері соққан аққала тұрған болатын. Мұрат оны қағып өте шықты. Аққаланың басындағы шелек Мұраттың басына киіліп қалды. Сыпырғыш та желөкпе баланың қолында кетті. Аққала қатты ренжіді. (36 сөз)
Грамматикалық тапсырма: “Таудан” сөзінің түбірі мен қосымшасын ажырат
ЕБҚ тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Үй тапсырмасы.Қайталау Кері байланыс
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-10б
Дескриптор Көркем жазады,азат жолы сақтайды-2б Орфографиялық,грамматикалықнормаларды сақтайды-4б Тыныс белгіні дұрыс қояды,сөйлемдерді бас әріппен жазады-2б Дұрыс тасымалдайды-1б Тапсырманы талапқа сай орындайды-1б
ҚБ-
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі. Бақылау диктанты. 2 сынып
Қазақ тілі. Бақылау диктанты. 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
17.02.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№85 Бақылау диктанты |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1 тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру; 2.4.2.5 дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілейді, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап береді дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтайды |
|||||
|
|
|
|||||
|
Құндылықтар |
жасампаздық және жаңашылдық қоршаған әлемді зерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу және алынған мәліметтер негізінде қорытынды жасай алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин 2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ЖЖ «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық жасампаздық және жаңашылдық қоршаған әлемді зерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу және алынған мәліметтер негізінде қорытынды жасай алу Жаңа сабақ.ФС-тапсырма. Оқылым Жазылым. Ұжымдық жұмыс
Бақылау диктанты. Желге мінген желөкпе.
Мұрат таудан төмен қарай шаңғы теуіп келе жатқан. Шаңғының тура жолында өздері соққан аққала тұрған болатын. Мұрат оны қағып өте шықты. Аққаланың басындағы шелек Мұраттың басына киіліп қалды. Сыпырғыш та желөкпе баланың қолында кетті. Аққала қатты ренжіді. (36 сөз)
Грамматикалық тапсырма: “Таудан” сөзінің түбірі мен қосымшасын ажырат
ЕБҚ тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Үй тапсырмасы.Қайталау Кері байланыс
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-10б
Дескриптор Көркем жазады,азат жолы сақтайды-2б Орфографиялық,грамматикалықнормаларды сақтайды-4б Тыныс белгіні дұрыс қояды,сөйлемдерді бас әріппен жазады-2б Дұрыс тасымалдайды-1б Тапсырманы талапқа сай орындайды-1б
ҚБ-
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
шағым қалдыра аласыз















