|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
12.03.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дара және күрделі зат есім. 59-63-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.2.5 дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтау; 2.3.3.1 оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құру және тірек сөздерді пайдалана отырып, мазмұндама жазу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтайды оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құрады және тірек сөздерді пайдалана отырып, мазмұндама жазады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин 2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау» әдісі Зат есімнің көпше және жекеше түріне мысал келтір Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ФС-тапсырма.ТЖ Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма. Оқылым. Жазылым. 59-жаттығу.Кестедегі сөздерді оқы Кестедегі зат есімдерге қарап,,қандай зат есім дара,қандай зат есім күрделі болатынын өзің айтып көр.Жасаған қорытындыңды төмендегі мәліметпен салыстыр
60-жаттығу. Өлеңді түсініп оқы. Өлең не туралы? Қарамен жазылған зат есімнің дар,күрделі екенін ажырат Ойсылқара-күрделі з.е
Сергіту сәті
61-жаттығу.Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып,өлеңді көшіріп жаз Өлеңнен күрделі зат есімдерді тап Төрт түлік туралы ертегі құрастырып көр
«Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі 63-жаттығу. Суреттердің көмегімен сөзжұмбақ құрастыр және оны шеш. Тапқан сөздердің мағынасын сөздіктен қарап,біліп ал Ақсақал,аққұтан Тасбақа,асқабақ Күрделі зат есімдер Шешуі дара зат есім бе әлде күрделі зат есім бе? ЕБҚ тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Үй тапсырмасы.62-жаттығу Рефлексия
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-10б
Дескриптор Кестедегі сөздерді оқиды-1б Кестедегі зат есімдерге қарап,қандай зат есім дара,қандай зат есім күрделі болатынын айтады-1б Жасаған қорытындысын берілген мәліметпен салыстырады-1б Өлеңді түсініп оқиды-1б Қарамен жазылған зат есімнің дара,күрделі екенін ажыратады-1б
Дескриптор Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып,өлеңді көшіріп жазады-1б Өлеңнен күрделі зат есімдерді табады-1б Төрт түлік туралы ертегі құрастырады-1б Суреттердің көмегімен сөзжұмбақ құрастырады және оны шешеді-1б Тапқан сөздердің мағынасын түсіндіреді-1б
ҚБ-10б
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі. Дара және күрделі зат есім. 2 сынып
Қазақ тілі. Дара және күрделі зат есім. 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
12.03.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дара және күрделі зат есім. 59-63-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.2.5 дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтау; 2.3.3.1 оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құру және тірек сөздерді пайдалана отырып, мазмұндама жазу; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
дара және күрделі зат есім/сын есім/сан есім/етістікті анықтайды оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құрады және тірек сөздерді пайдалана отырып, мазмұндама жазады |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин 2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау» әдісі Зат есімнің көпше және жекеше түріне мысал келтір Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ФС-тапсырма.ТЖ Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма. Оқылым. Жазылым. 59-жаттығу.Кестедегі сөздерді оқы Кестедегі зат есімдерге қарап,,қандай зат есім дара,қандай зат есім күрделі болатынын өзің айтып көр.Жасаған қорытындыңды төмендегі мәліметпен салыстыр
60-жаттығу. Өлеңді түсініп оқы. Өлең не туралы? Қарамен жазылған зат есімнің дар,күрделі екенін ажырат Ойсылқара-күрделі з.е
Сергіту сәті
61-жаттығу.Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып,өлеңді көшіріп жаз Өлеңнен күрделі зат есімдерді тап Төрт түлік туралы ертегі құрастырып көр
«Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі 63-жаттығу. Суреттердің көмегімен сөзжұмбақ құрастыр және оны шеш. Тапқан сөздердің мағынасын сөздіктен қарап,біліп ал Ақсақал,аққұтан Тасбақа,асқабақ Күрделі зат есімдер Шешуі дара зат есім бе әлде күрделі зат есім бе? ЕБҚ тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Үй тапсырмасы.62-жаттығу Рефлексия
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-10б
Дескриптор Кестедегі сөздерді оқиды-1б Кестедегі зат есімдерге қарап,қандай зат есім дара,қандай зат есім күрделі болатынын айтады-1б Жасаған қорытындысын берілген мәліметпен салыстырады-1б Өлеңді түсініп оқиды-1б Қарамен жазылған зат есімнің дара,күрделі екенін ажыратады-1б
Дескриптор Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып,өлеңді көшіріп жазады-1б Өлеңнен күрделі зат есімдерді табады-1б Төрт түлік туралы ертегі құрастырады-1б Суреттердің көмегімен сөзжұмбақ құрастырады және оны шешеді-1б Тапқан сөздердің мағынасын түсіндіреді-1б
ҚБ-10б
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
шағым қалдыра аласыз

















