|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
03.02.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: 3 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№77 Жұрнақ пен жалғау. 53-56-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау; 2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажыратады |
|||||
|
Құндылықтар |
педагогтерге немесе ата-аналарға проблеманың алдын алу және шешу үшін шаралар қабылдауда көрген немесе білетін қауіптер туралы хабарлау; |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин 2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық заң және тәртіп: Жаңа сабақ.ФС-тапсырма.ЖЖ Оқылым Жазылым. Ұжымдық жұмыс .«Біліміңді қолдан» әдісі 53-жаттығу . Суреттер бойынша мәтін құрастыр. Бұл жаттығуларды жасайсың ба? 54-жаттығу .Өлеңді мәнерлеп оқы. Өлең не туралы? Тазалыққа сөзін таза, тазалық сөзімен салыстыр.Содан соң қорытынды жасап көр Таза-таза+лық-таза+лық-қа ЕБҚ суретпен жұмыс жасайды Сергіту сәті:
«Орнын тап» әдісі 56-жаттығу.Мектепте ұзындыққа секірумен жүгіруден жарыс өткізілмекші.Жарысқа 2-4 сынып оқушылары қатысады.Сыныптарыңда секіру және жүгірумен айналысатын балалар бар ма?Олар осы жарысқа қатыса ма?Сол туралы өз ойыңды білдір ЕБҚ жазады Үй тапсырмасы.55-жаттығу Кері байланыс
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-10б
Дескриптор Суреттер бойынша мәтін құрастырады-2б Жаттығулар жасау туралы әңгімелейді-2б Өлеңді мәнерлеп оқиды-1б Сөздерді салыстырып, қорытынды жасайды-2б
Дескриптор Жарыс туралы өз ойын айтады-3б ҚБ-10б
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер Оқулық Оқулық дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі. "Жұрнақ пен жалғау" 2 сынып
Қазақ тілі. "Жұрнақ пен жалғау" 2 сынып
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
03.02.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: 3 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№77 Жұрнақ пен жалғау. 53-56-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау; 2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажыратады |
|||||
|
Құндылықтар |
педагогтерге немесе ата-аналарға проблеманың алдын алу және шешу үшін шаралар қабылдауда көрген немесе білетін қауіптер туралы хабарлау; |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин 2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық заң және тәртіп: Жаңа сабақ.ФС-тапсырма.ЖЖ Оқылым Жазылым. Ұжымдық жұмыс .«Біліміңді қолдан» әдісі 53-жаттығу . Суреттер бойынша мәтін құрастыр. Бұл жаттығуларды жасайсың ба? 54-жаттығу .Өлеңді мәнерлеп оқы. Өлең не туралы? Тазалыққа сөзін таза, тазалық сөзімен салыстыр.Содан соң қорытынды жасап көр Таза-таза+лық-таза+лық-қа ЕБҚ суретпен жұмыс жасайды Сергіту сәті:
«Орнын тап» әдісі 56-жаттығу.Мектепте ұзындыққа секірумен жүгіруден жарыс өткізілмекші.Жарысқа 2-4 сынып оқушылары қатысады.Сыныптарыңда секіру және жүгірумен айналысатын балалар бар ма?Олар осы жарысқа қатыса ма?Сол туралы өз ойыңды білдір ЕБҚ жазады Үй тапсырмасы.55-жаттығу Кері байланыс
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-10б
Дескриптор Суреттер бойынша мәтін құрастырады-2б Жаттығулар жасау туралы әңгімелейді-2б Өлеңді мәнерлеп оқиды-1б Сөздерді салыстырып, қорытынды жасайды-2б
Дескриптор Жарыс туралы өз ойын айтады-3б ҚБ-10б
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер Оқулық Оқулық дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
шағым қалдыра аласыз

















