|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
15.01.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№68 Омоним дегеніміз не? 14-18-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.2.1* - синоним, антоним, омоним (сөздік қолдану) сөздерді ажырату және мағынасын түсіну, сөйлеу барысында қолдану 2.3.6.1 - бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерінсақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
синоним, антоним, омоним (сөздік қолдану) сөздерді ажыратады және мағынасын түсінеді, сөйлеу барысында қолданады бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазады |
|||||
|
|
|
|||||
|
Құндылықтар |
педагогтерге немесе ата-аналарға проблеманың алдын алу және шешу үшін шаралар қабылдауда көрген немесе білетін қауіптер туралы хабарлау; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин 2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе «Миға шабуыл» әдісі Синоним дегеніміз не? Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ФС-тапсырма.ЖЖ Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма. Оқылым.Жазылым «Ашық микрофон» әдісі 14-жаттығу.Мәтінді түсініп оқы. Мәтін мазмұны бойынша бір-біріңе сұрақ қойыңдар және жауап беріңдер 1.Бәрі Ертайды не үшін құттықтап жатыр? 2.Алпамыс не үшін ұялды? 3.Осы оқиғадан кейін Алпамыс қандай әрекетке көшті? 4.Алпамыс қандай бала?
Мәтінге ат қой Намысқой бала
15-жаттығу.Түс сөзінің әр мағынасына сөйлем құрап жаз Айару қызыл түсті көйлек сатып алды Жандос аттан секіріп түсті
ЕБҚ суретпен жұмыс жасайды Сергіту сәті:
«Біліміңді қолдан» әдісі ТЖ.16-жаттығу. Сөздердің мағынасынтүсіндір.Олардың әрқайсысына екі түрлі мағынаны білдіретіндей етіп сөйлем құра Адамның басы,таудың басы Адамның өкпесі ,біреуге өкпелеу Ат жануар,оқты ат Жүз теңге,суда жүз Шығармашылық жұмыс 18-жаттығу.Ойлан,тап Қарамен жазылған сөздің омонимін тап Қара-адамға қарау,қара-түс ЕБҚ сурет бойынша әңгімелейді Үй тапсырмасы.17-жаттығу Кері байланыс
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-асық жинау
Дескриптор Өткен сабақты қайталайды-1б
Дескриптор Мәтінді түсініп оқиды-1б Мәтін мазмұны бойынша бір-біріне сұрақ қояды және жауап береді-2б Мәтінге ат қояды-1б Түс сөзінің әр мағынасына сөйлем құрап жазады-1б
Дескриптор Сөздердің мағынасын түсіндіреді-1б Олардың әрқайсысына екі түрлі мағынаны білдіретіндей етіп сөйлем құрайды-2б Қарамен жазылған сөздің омонимін табады-1б ҚБ-асық жинау
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер Оқулық Оқулық дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі. Омоним деген не? 2 сынып
Қазақ тілі. Омоним деген не? 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
15.01.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№68 Омоним дегеніміз не? 14-18-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.2.1* - синоним, антоним, омоним (сөздік қолдану) сөздерді ажырату және мағынасын түсіну, сөйлеу барысында қолдану 2.3.6.1 - бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерінсақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
синоним, антоним, омоним (сөздік қолдану) сөздерді ажыратады және мағынасын түсінеді, сөйлеу барысында қолданады бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазады |
|||||
|
|
|
|||||
|
Құндылықтар |
педагогтерге немесе ата-аналарға проблеманың алдын алу және шешу үшін шаралар қабылдауда көрген немесе білетін қауіптер туралы хабарлау; |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин 2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе «Миға шабуыл» әдісі Синоним дегеніміз не? Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру Жаңа сабақ.ФС-тапсырма.ЖЖ Толық жауапты қажет ететін ашық тапсырма. Оқылым.Жазылым «Ашық микрофон» әдісі 14-жаттығу.Мәтінді түсініп оқы. Мәтін мазмұны бойынша бір-біріңе сұрақ қойыңдар және жауап беріңдер 1.Бәрі Ертайды не үшін құттықтап жатыр? 2.Алпамыс не үшін ұялды? 3.Осы оқиғадан кейін Алпамыс қандай әрекетке көшті? 4.Алпамыс қандай бала?
Мәтінге ат қой Намысқой бала
15-жаттығу.Түс сөзінің әр мағынасына сөйлем құрап жаз Айару қызыл түсті көйлек сатып алды Жандос аттан секіріп түсті
ЕБҚ суретпен жұмыс жасайды Сергіту сәті:
«Біліміңді қолдан» әдісі ТЖ.16-жаттығу. Сөздердің мағынасынтүсіндір.Олардың әрқайсысына екі түрлі мағынаны білдіретіндей етіп сөйлем құра Адамның басы,таудың басы Адамның өкпесі ,біреуге өкпелеу Ат жануар,оқты ат Жүз теңге,суда жүз Шығармашылық жұмыс 18-жаттығу.Ойлан,тап Қарамен жазылған сөздің омонимін тап Қара-адамға қарау,қара-түс ЕБҚ сурет бойынша әңгімелейді Үй тапсырмасы.17-жаттығу Кері байланыс
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-асық жинау
Дескриптор Өткен сабақты қайталайды-1б
Дескриптор Мәтінді түсініп оқиды-1б Мәтін мазмұны бойынша бір-біріне сұрақ қояды және жауап береді-2б Мәтінге ат қояды-1б Түс сөзінің әр мағынасына сөйлем құрап жазады-1б
Дескриптор Сөздердің мағынасын түсіндіреді-1б Олардың әрқайсысына екі түрлі мағынаны білдіретіндей етіп сөйлем құрайды-2б Қарамен жазылған сөздің омонимін табады-1б ҚБ-асық жинау
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер Оқулық Оқулық дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
шағым қалдыра аласыз
















