|
Пән: |
Қазақ тілі |
||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Зайкен Жаннұр Бекзатқызы |
||||
|
Сынып: |
2 «Д» |
||||
|
Күні: |
12.10.2023 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дауыссыз қ мен ғ |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу 2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.4.1.3 дауыссыз дыбыс түрлерін (қатаң, үнді,ұяң ) ажырату және дауыссыз п -б, қ-ғ , к-г дыбыстарының емлесін сақтап жазу |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дауыссыз дыбыс түрлерін ( қатаң, ұяң, үнді ) ажыратады, және дауыссыз қ-ғ дыбыстарының емлесін сақтап жазады; |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 5мин |
Оқушылармен амандасады.
|
Мұғаліммен амандасады. Оқушылар бір-бірімен «амандасу текшесі» арқылы амандасады. Үй жұмысын айтады. |
|
2-сынып қазақ тілі оқулығы. |
|
|
Орта сы 35мин
үй жұмысы |
-Оқушылар, бүгін бізде қайталау сабағы. Яғни
бүгінгі өтетін сабағымыздың тақырыбы - «Дауыссыз қ мен
ғ».
27-жаттығу. Әңгіменің тақырыбына қарап, оның мазмұның болжа.
Содан соң әңгімені оқы. «Аурудан аяған күштірек».
28-жаттығу. Өлеңді жатқа жаз.
30-жаттығу,53-бет. |
Көп нүктенің орнына тиісті әріптерді қояды.
Әңгіменің тақырыбына қарап, оның мазмұның болжайды. Сұрақтарға нақты жауап береді.
Қ
дыбысы ғ дыбысына айналған сөздерді тауып, көшіріп жазады Оның
себебін түсіндіреді.
|
Қб
Қб
Әңгіменің тақырыбына қарап, оның мазмұның
болжайды.
Қб
|
|
|
|
Соңы 5мин Рефлексия |
«Банкомат әдісі» арқылы оқушыларға тапсырма
таратылып береді. а)ұяң б)қатаң в)үнді а) үнді б)ұяң в)қатаң 3. Дыбыстар нешеге
бөлінеді.
|
Тапсырманы орындап, банкоматқа салады. |
Қб |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі пәнінен ашық сабақ. 3-сынып
Қазақ тілі пәнінен ашық сабақ. 3-сынып
|
Пән: |
Қазақ тілі |
||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Зайкен Жаннұр Бекзатқызы |
||||
|
Сынып: |
2 «Д» |
||||
|
Күні: |
12.10.2023 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дауыссыз қ мен ғ |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу 2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.4.1.3 дауыссыз дыбыс түрлерін (қатаң, үнді,ұяң ) ажырату және дауыссыз п -б, қ-ғ , к-г дыбыстарының емлесін сақтап жазу |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Дауыссыз дыбыс түрлерін ( қатаң, ұяң, үнді ) ажыратады, және дауыссыз қ-ғ дыбыстарының емлесін сақтап жазады; |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 5мин |
Оқушылармен амандасады.
|
Мұғаліммен амандасады. Оқушылар бір-бірімен «амандасу текшесі» арқылы амандасады. Үй жұмысын айтады. |
|
2-сынып қазақ тілі оқулығы. |
|
|
Орта сы 35мин
үй жұмысы |
-Оқушылар, бүгін бізде қайталау сабағы. Яғни
бүгінгі өтетін сабағымыздың тақырыбы - «Дауыссыз қ мен
ғ».
27-жаттығу. Әңгіменің тақырыбына қарап, оның мазмұның болжа.
Содан соң әңгімені оқы. «Аурудан аяған күштірек».
28-жаттығу. Өлеңді жатқа жаз.
30-жаттығу,53-бет. |
Көп нүктенің орнына тиісті әріптерді қояды.
Әңгіменің тақырыбына қарап, оның мазмұның болжайды. Сұрақтарға нақты жауап береді.
Қ
дыбысы ғ дыбысына айналған сөздерді тауып, көшіріп жазады Оның
себебін түсіндіреді.
|
Қб
Қб
Әңгіменің тақырыбына қарап, оның мазмұның
болжайды.
Қб
|
|
|
|
Соңы 5мин Рефлексия |
«Банкомат әдісі» арқылы оқушыларға тапсырма
таратылып береді. а)ұяң б)қатаң в)үнді а) үнді б)ұяң в)қатаң 3. Дыбыстар нешеге
бөлінеді.
|
Тапсырманы орындап, банкоматқа салады. |
Қб |
|
|
шағым қалдыра аласыз













