|
|
|
||||||
|
Пән/Сынып: |
4-сынып |
||||||
|
Қай аптаның нешінші сабағы |
24-сабақ |
||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
Құндылықтар |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сөз тіркесі |
||||||
|
Оқу мақсаты: |
3.3 Оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша жазба жұмыстар жазу 4.3.3.1* оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша жоспар құрып мазмұндама/тірек сөздерді пайдаланып эссе жазу |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар жасай алады: Оқушылар тіл және сөйлеу, сөйлеу мәдениеті, буын үндестігі, дыбыс үндестігін практикалық тұрғыда меңгереді. Оқушылардың көбі жасай алады: Оқушылардың сауаттылығын арттыруға, көркем жазу, өз бетінше түсініп оқу дағдыларын қалыптастыруға, сөйлеу мәдениетін дамытуға мән беріледі. Оқушылардың кейбірі жасай алады: Туған жері мен елінің шежірелері мен бүгінгі тіршілігін оқытып үйрету оқушыларды азаматтық пен ұлтжандылыққа, Отанға деген сүйіспеншілікке тәрбиелейді, жеке тұлғаның дамуына септігін тигізеді. |
||||||
|
|
|
||||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
|||||||
|
Ұжымдық жұмыс |
Бірлескен жұмыс |
Жеке жұмыс |
|||||
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
|
Ұйымдастыру |
Амандасу. Жақсы тілектер айту
|
Гүл арқылы тілек айтады. .. |
Қалыптастырушы бағалау |
Гүл |
||
|
|
Жаңа сабақ |
Жаңа тақырыпты меңгеру;
|
Сөз тіркесі туралы өз білетіндерін айтады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап беріп отырады |
Қалыптастырушы бағалау! Өте жақсы қатысып отырдың! |
Суреттеу |
||
|
|
Тәжірибе |
К Кім?-бала Қандай?- кішіпейіл Қалай?-үнемі 2-тапсырма 44-жаттығу Жібек орамал-жібек матадан жасалған орамал. Өзеннің жағасы-өзеннің жағалауы Жуас ат- момын мінезді ат. Сөздің мағынасы-сөз не туралы екнін білдіреді Қалың қарағай-қалың орман Кең сарай –үлкен ғимарат Дескриптор. Тапсырманы орындайды Сөз мағынасын біледі 3-тапсырма 45-жаттығу. Атаның өсиеті--- екінші сыңары бірінші сыңарының мағынасын ашады Қазақша сөйлеу---бірінші сыңары екнші сыңардың мағынасын ашады Дескриптор: Сз мағынасын түсінеді Тапсырманы орындайды 4-тапсырма 46-жаттығу Мәтелді оқып, жатқа жаз Өтірік сөз өрге баспас Дескриптор: Мәтелді жатқа жазады Мағынасын түсінеді 5-тапсырма 47-жаттығу Ана тілің-арың бұл Қазақ тілі-біздің ана тіліміз. Ол мемлекеттік тіл. Көп ұлт өкілдері қазақ тілінде еркін сөйлейді Көп тілді білген адм білімді болып өседі. Дескриптор Әңгіме құрай алады Ана тіліміздің қадірін біледі. |
Сұрақтарға жауап береді Сөз мағынасын табады Мәтінмен жұмыс жасайды Жатқа жазады Әңгіме құрайды |
Бағалау критерийлерін ұсыну Кері байланыс .Смайликтер
|
Сөз тіркесі туралы суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Тіл туралы суреттер Оқулық Сызба |
||
|
|
Бекіту |
«Кері байланыс
|
Тақырыпты меңгергенін анықтау Сабақ туралы ойларын айту . |
Бағалау критерийлерін ұсыну |
Суреттер |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі. Сөз тіркесі. 4 сынып.
Қазақ тілі. Сөз тіркесі. 4 сынып.
|
|
|
||||||
|
Пән/Сынып: |
4-сынып |
||||||
|
Қай аптаның нешінші сабағы |
24-сабақ |
||||||
|
Тарау немесе бөлім атауы: |
Құндылықтар |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Сөз тіркесі |
||||||
|
Оқу мақсаты: |
3.3 Оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша жазба жұмыстар жазу 4.3.3.1* оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша жоспар құрып мазмұндама/тірек сөздерді пайдаланып эссе жазу |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар жасай алады: Оқушылар тіл және сөйлеу, сөйлеу мәдениеті, буын үндестігі, дыбыс үндестігін практикалық тұрғыда меңгереді. Оқушылардың көбі жасай алады: Оқушылардың сауаттылығын арттыруға, көркем жазу, өз бетінше түсініп оқу дағдыларын қалыптастыруға, сөйлеу мәдениетін дамытуға мән беріледі. Оқушылардың кейбірі жасай алады: Туған жері мен елінің шежірелері мен бүгінгі тіршілігін оқытып үйрету оқушыларды азаматтық пен ұлтжандылыққа, Отанға деген сүйіспеншілікке тәрбиелейді, жеке тұлғаның дамуына септігін тигізеді. |
||||||
|
|
|
||||||
|
Саралап оқыту тапсырмалары |
|||||||
|
Ұжымдық жұмыс |
Бірлескен жұмыс |
Жеке жұмыс |
|||||
|
Уақыты |
Кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
|
Ұйымдастыру |
Амандасу. Жақсы тілектер айту
|
Гүл арқылы тілек айтады. .. |
Қалыптастырушы бағалау |
Гүл |
||
|
|
Жаңа сабақ |
Жаңа тақырыпты меңгеру;
|
Сөз тіркесі туралы өз білетіндерін айтады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап беріп отырады |
Қалыптастырушы бағалау! Өте жақсы қатысып отырдың! |
Суреттеу |
||
|
|
Тәжірибе |
К Кім?-бала Қандай?- кішіпейіл Қалай?-үнемі 2-тапсырма 44-жаттығу Жібек орамал-жібек матадан жасалған орамал. Өзеннің жағасы-өзеннің жағалауы Жуас ат- момын мінезді ат. Сөздің мағынасы-сөз не туралы екнін білдіреді Қалың қарағай-қалың орман Кең сарай –үлкен ғимарат Дескриптор. Тапсырманы орындайды Сөз мағынасын біледі 3-тапсырма 45-жаттығу. Атаның өсиеті--- екінші сыңары бірінші сыңарының мағынасын ашады Қазақша сөйлеу---бірінші сыңары екнші сыңардың мағынасын ашады Дескриптор: Сз мағынасын түсінеді Тапсырманы орындайды 4-тапсырма 46-жаттығу Мәтелді оқып, жатқа жаз Өтірік сөз өрге баспас Дескриптор: Мәтелді жатқа жазады Мағынасын түсінеді 5-тапсырма 47-жаттығу Ана тілің-арың бұл Қазақ тілі-біздің ана тіліміз. Ол мемлекеттік тіл. Көп ұлт өкілдері қазақ тілінде еркін сөйлейді Көп тілді білген адм білімді болып өседі. Дескриптор Әңгіме құрай алады Ана тіліміздің қадірін біледі. |
Сұрақтарға жауап береді Сөз мағынасын табады Мәтінмен жұмыс жасайды Жатқа жазады Әңгіме құрайды |
Бағалау критерийлерін ұсыну Кері байланыс .Смайликтер
|
Сөз тіркесі туралы суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Тіл туралы суреттер Оқулық Сызба |
||
|
|
Бекіту |
«Кері байланыс
|
Тақырыпты меңгергенін анықтау Сабақ туралы ойларын айту . |
Бағалау критерийлерін ұсыну |
Суреттер |
||
шағым қалдыра аласыз




















