|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
24.02.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№89 Зат есім. 14-18-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.2.3 сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) ажырату; 2.1.5.1 аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын (ұнайды/ұнамайды, себебі ..., пайдалы/пайдасыз болды, себебі ...) білдіру; 2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) ажыратады аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын (ұнайды/ұнамайды, себебі ..., пайдалы/пайдасыз болды, себебі ...) білдіреді мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды |
|||||
|
|
|
|||||
|
Құндылықтар |
қоршаған әлемді зерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу және алынған мәліметтер негізінде қорытынды жасай алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин
2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау» әдісі Қандай сөздерді зат есім дейді? Адамға қатысты сөздерге қандай сұрақ қойылады? Заттар мен жануарларға қатысты сөздерге қандай сұрақ қойылады? Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылықтар жасампаздық және жаңашылдық қоршаған әлемді зерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу және алынған мәліметтер негізінде қорытынды жасай алу; Жаңа сабақ.ФС-тапсырма.ҰЖ Оқылым. Жазылым. «Біліміңді қолдан» әдісі 14-жаттығу. Тыйым сөздерді көшіріп жаз. Зат есімдердің астын сыз. Сұрақ қой. Нанды,үй
«Сөзден сөйлем, сөйлемнен мәтін» әдісі ТЖ.15-жаттығу.Сурет бойынша әңгіме құрастыр. Бесікке салу рәсімі туралы энциклопедиядан қара немесе үлкендерден сұрап,біліп ал. Сергіту сәті
«Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі 16-жаттығу. Мәтінді оқы. Кім? не? сұрағына жауап беретін сөздерді топтап жаз. Бесік,мүлік,сәбиді,бесік жыры
Шығармашылық жұмыс 18-жаттығу.Пішіндер арқылы сөзді тауып оқы.Шыққан сөз туралы білетініңді айт Бесік жыры
ЕБҚ тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Үй тапсырмасы.17-жаттығу Рефлексия
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-10б
Дескриптор Тыйым сөздерді көшіріп жазады-1б Зат есімдердің астын сызады Сұрақ қояды-1б Сурет бойынша әңгіме құрастырады-3б Дескриптор Мәтінді оқиды-1б Кім? не? сұрағына жауап беретін сөздерді топтап жазады-2б Пішіндер арқылы сөзді тауып оқиды-1б Шыққан сөз туралы білетінін айтады-1б
ҚБ-10б
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақ тілі. Зат есім. 2 сынып
Қазақ тілі. Зат есім. 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
24.02.2025 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№89 Зат есім. 14-18-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.2.3 сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) ажырату; 2.1.5.1 аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын (ұнайды/ұнамайды, себебі ..., пайдалы/пайдасыз болды, себебі ...) білдіру; 2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) ажыратады аудио-бейнежазба мазмұнына өз ойын (ұнайды/ұнамайды, себебі ..., пайдалы/пайдасыз болды, себебі ...) білдіреді мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды |
|||||
|
|
|
|||||
|
Құндылықтар |
қоршаған әлемді зерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу және алынған мәліметтер негізінде қорытынды жасай алу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
2мин Өткен білімді еске түсіру 3мин Жаңа білім 30мин
2мин Бекіту 3мин Кері байланыс 5мин |
Ынтымақтастық атмосферасын және өздеріне сенімділік қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді.
Үй тапсырмасын тексеру Өткенді қайталау Сабаққа кіріспе «Ой қозғау» әдісі Қандай сөздерді зат есім дейді? Адамға қатысты сөздерге қандай сұрақ қойылады? Заттар мен жануарларға қатысты сөздерге қандай сұрақ қойылады? Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылықтар жасампаздық және жаңашылдық қоршаған әлемді зерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу және алынған мәліметтер негізінде қорытынды жасай алу; Жаңа сабақ.ФС-тапсырма.ҰЖ Оқылым. Жазылым. «Біліміңді қолдан» әдісі 14-жаттығу. Тыйым сөздерді көшіріп жаз. Зат есімдердің астын сыз. Сұрақ қой. Нанды,үй
«Сөзден сөйлем, сөйлемнен мәтін» әдісі ТЖ.15-жаттығу.Сурет бойынша әңгіме құрастыр. Бесікке салу рәсімі туралы энциклопедиядан қара немесе үлкендерден сұрап,біліп ал. Сергіту сәті
«Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі 16-жаттығу. Мәтінді оқы. Кім? не? сұрағына жауап беретін сөздерді топтап жаз. Бесік,мүлік,сәбиді,бесік жыры
Шығармашылық жұмыс 18-жаттығу.Пішіндер арқылы сөзді тауып оқы.Шыққан сөз туралы білетініңді айт Бесік жыры
ЕБҚ тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Үй тапсырмасы.17-жаттығу Рефлексия
|
Сәлемдеседі Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырмасын айтады Суретпен жұмыс Оқиды Жазады Әңгімелейді жазады Тапсырманы орындайды Кері байланыс |
ҚБ-10б
Дескриптор Тыйым сөздерді көшіріп жазады-1б Зат есімдердің астын сызады Сұрақ қояды-1б Сурет бойынша әңгіме құрастырады-3б Дескриптор Мәтінді оқиды-1б Кім? не? сұрағына жауап беретін сөздерді топтап жазады-2б Пішіндер арқылы сөзді тауып оқиды-1б Шыққан сөз туралы білетінін айтады-1б
ҚБ-10б
Кері байланыс |
смайли Сұрақтар дәптер Кері байланыс парақшалары |
||
шағым қалдыра аласыз

















