Қысқа мерзімді жоспар
9-сынып
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан 2050 стратегиясы
|
Бөлім: |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Аманова Шолпан
Ибаимкуловна |
||||
|
Күні: |
||||
|
Сынып:
9 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
Қазақстан 2050
стратегиясы |
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
4.4.1
тақырып бойынша түрлі стильдегі мәтіндер құрауда мәліметтерді
жинақтап, дереккөздеріне сілтеме көрсетіп
жазу. |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
-
Қазақстан 2050 стратегиясының негізгі мазмұнын түсінеді. |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
Қазақстанның болашағына деген жауапкершілікті сезіндіру және ұлттық
мақтаныш сезімін арттыру. |
|||
|
ЖИ
құралдары |
Edint - ЖИ негізіндегі прокторинг
платформасы - https://www.edint.io/ |
|||
|
Бағалау
критерийлері |
✓ Стратегияның негізгі аспектілерін түсіндіре
алады. |
|||
|
Тілдік
мақсаттар |
Оқушылар
«стратегия», «құндылық», «мақсат» сияқты терминдермен танысып,
оларды өз жұмыстарында қолдана
алады. |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
– талдау,
жинақтау, бағалау. |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Компьютер, проектор,
презентация. |
|
Сабақтың ортасы (25 минут),
Жаңа сабақ |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар өз ойларын жазады,
талқылайды, қорғауда белсенділік танытады. |
Топ
динамикасы, қорытындының сапасы. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары. |
|
1-тапсырма |
Мәтінді түсініп
оқу. |
Оқушылар мәтінді оқып, негізгі
идеяларды анықтайды, мәтін құрылымын
талдайды. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі»
әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
2-тапсырма |
Берілген сөздермен сөз
тіркесін құрай алады. |
Оқушылар сөз тіркестерін
құрастырады, септік жалғауларын анықтайды, сөйлемде
қолданады. |
ҚБ «Алақан-жұлдыз» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
3-тапсырма |
Стратегияның бір бағыты
бойынша өз көзқарасын білдіреді. |
Оқушылар эссе жазады, өз
көзқарасын білдіреді, мысалдармен
дәлелдейді. |
ҚБ «Өзін-өзі бағалау» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
Сабақтың соңы (10
минут), |
Кері
байланыс |
Оқушылар білімдерін
сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не білетінін, не
білгісі келетінін, не білгенін жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстан -2050 стратегиясы
Қазақстан -2050 стратегиясы
Қысқа мерзімді жоспар
9-сынып
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан 2050 стратегиясы
|
Бөлім: |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: Аманова Шолпан
Ибаимкуловна |
||||
|
Күні: |
||||
|
Сынып:
9 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
Қазақстан 2050
стратегиясы |
|||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
4.4.1
тақырып бойынша түрлі стильдегі мәтіндер құрауда мәліметтерді
жинақтап, дереккөздеріне сілтеме көрсетіп
жазу. |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
-
Қазақстан 2050 стратегиясының негізгі мазмұнын түсінеді. |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
Қазақстанның болашағына деген жауапкершілікті сезіндіру және ұлттық
мақтаныш сезімін арттыру. |
|||
|
ЖИ
құралдары |
Edint - ЖИ негізіндегі прокторинг
платформасы - https://www.edint.io/ |
|||
|
Бағалау
критерийлері |
✓ Стратегияның негізгі аспектілерін түсіндіре
алады. |
|||
|
Тілдік
мақсаттар |
Оқушылар
«стратегия», «құндылық», «мақсат» сияқты терминдермен танысып,
оларды өз жұмыстарында қолдана
алады. |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
– талдау,
жинақтау, бағалау. |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (10 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар
сұрақтарға жауап береді, сабақтың мақсатына назар
аударады. |
Мұғалім
оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай, қалыптастырушы
бағалау жүргізеді. |
Компьютер, проектор,
презентация. |
|
Сабақтың ортасы (25 минут),
Жаңа сабақ |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар өз ойларын жазады,
талқылайды, қорғауда белсенділік танытады. |
Топ
динамикасы, қорытындының сапасы. |
Шаблон, интернет ресурс, оқу
құралдары. |
|
1-тапсырма |
Мәтінді түсініп
оқу. |
Оқушылар мәтінді оқып, негізгі
идеяларды анықтайды, мәтін құрылымын
талдайды. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі»
әдісімен бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
2-тапсырма |
Берілген сөздермен сөз
тіркесін құрай алады. |
Оқушылар сөз тіркестерін
құрастырады, септік жалғауларын анықтайды, сөйлемде
қолданады. |
ҚБ «Алақан-жұлдыз» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
3-тапсырма |
Стратегияның бір бағыты
бойынша өз көзқарасын білдіреді. |
Оқушылар эссе жазады, өз
көзқарасын білдіреді, мысалдармен
дәлелдейді. |
ҚБ «Өзін-өзі бағалау» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының
жұмыс дәптері. |
|
Сабақтың соңы (10
минут), |
Кері
байланыс |
Оқушылар білімдерін
сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не білетінін, не
білгісі келетінін, не білгенін жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
шағым қалдыра аласыз













