|
Сабақтың күні: |
09.02.2023 |
Өтетін сыныбы: |
6 «В» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пән атауы: |
Қазақ тілі мен әдебиеті |
Мұғалім: |
Садуакасова А.А. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім тақырыбы |
Жер байлығына аяулы көзқарас |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан картасы бойынша елімізді аралайық! (2-сабақ). |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаттары: |
Тыңдалым 6.1.2.1 тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, негізгі және қосымша ақпараттарды анықтау; 6.1.3.1 тақырыпқа байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсіну. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Сабақтағы іс-әрекеттер |
Рессурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы: Айтылым: |
Тексеру: 46-бет, 8-тапсырма. Қазақстанның қай аймағында қандай шикізат пен кен өндірілетінін кестеге жазу. |
Бір-бірінен сөздікті сұрайды. |
Сөздік дәптер. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
45-бет, 4-5-тапсырмалардағы ақпаратты есте сақтау, әңгімелеп айтып беру (4 бөлік). |
Оқулық. Дәптер. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы: Жазылым: Оқылым. Айтылым: Тыңдалым: Өзін-өзі тексеру. |
Сөздік диктант – өздік жұмыс |
Дұрыс жауаптар үлгісімен бірін-бірі тексеру, бағалау |
Презентация |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
І нұсқа
|
ІІ нұсқа
|
Дәптер. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
«Жасырын сұрақтар» (1-5 ұпай):
А) Айша-Бибі Ә) Жібек жолы Б) Бурабай
А) қонақүйлер, шипажайлар Ә) мұражайлар, дәріханалар Б) кітапханалар, театрлар
А) Бурабай көлінің Ә) Ұлы Жібек жолының Б) Швейцария тауларының
А) Айша-Бибі, Қарахан кесенелері Ә) Қожа Ахмет Ясауи кесенесі Б) Жабайы табиғат ескерткіштері
А) үлгі-өнеге Ә) қызықты кітаптар Б) рухани күш Грамматикалық тапсырмалар:
Қорытынды: Бұл зат есімдердің ішінде жанды зат есім бар ма? Қайсысы жалқы зат есімге жатады?
Қалыптастырушы бағалау.
Синквейн - топтық жұмыс: «Қазақ жері», «Қазақстанның қазба байлығы», «Қазақстан шегарасы» Тақырып 2 сын есім (Қандай?) 3 етістік (Не істейді? Қайтеді?) 1 сөйлем – 4 сөз Синоним
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Үй тапсырмасын беру:
Рефлексия : Мен ........ тапсырмаларды орындадым. Маған ...... қиын болды. Мен ........ түсіндім. Мен ......... үйрендім. Маған ....... ұнады.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстан картасы бойынша елімізді аралайық!
Қазақстан картасы бойынша елімізді аралайық!
|
Сабақтың күні: |
09.02.2023 |
Өтетін сыныбы: |
6 «В» |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пән атауы: |
Қазақ тілі мен әдебиеті |
Мұғалім: |
Садуакасова А.А. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім тақырыбы |
Жер байлығына аяулы көзқарас |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан картасы бойынша елімізді аралайық! (2-сабақ). |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаттары: |
Тыңдалым 6.1.2.1 тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, негізгі және қосымша ақпараттарды анықтау; 6.1.3.1 тақырыпқа байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсіну. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Сабақтағы іс-әрекеттер |
Рессурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы: Айтылым: |
Тексеру: 46-бет, 8-тапсырма. Қазақстанның қай аймағында қандай шикізат пен кен өндірілетінін кестеге жазу. |
Бір-бірінен сөздікті сұрайды. |
Сөздік дәптер. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
45-бет, 4-5-тапсырмалардағы ақпаратты есте сақтау, әңгімелеп айтып беру (4 бөлік). |
Оқулық. Дәптер. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы: Жазылым: Оқылым. Айтылым: Тыңдалым: Өзін-өзі тексеру. |
Сөздік диктант – өздік жұмыс |
Дұрыс жауаптар үлгісімен бірін-бірі тексеру, бағалау |
Презентация |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
І нұсқа
|
ІІ нұсқа
|
Дәптер. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
«Жасырын сұрақтар» (1-5 ұпай):
А) Айша-Бибі Ә) Жібек жолы Б) Бурабай
А) қонақүйлер, шипажайлар Ә) мұражайлар, дәріханалар Б) кітапханалар, театрлар
А) Бурабай көлінің Ә) Ұлы Жібек жолының Б) Швейцария тауларының
А) Айша-Бибі, Қарахан кесенелері Ә) Қожа Ахмет Ясауи кесенесі Б) Жабайы табиғат ескерткіштері
А) үлгі-өнеге Ә) қызықты кітаптар Б) рухани күш Грамматикалық тапсырмалар:
Қорытынды: Бұл зат есімдердің ішінде жанды зат есім бар ма? Қайсысы жалқы зат есімге жатады?
Қалыптастырушы бағалау.
Синквейн - топтық жұмыс: «Қазақ жері», «Қазақстанның қазба байлығы», «Қазақстан шегарасы» Тақырып 2 сын есім (Қандай?) 3 етістік (Не істейді? Қайтеді?) 1 сөйлем – 4 сөз Синоним
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Үй тапсырмасын беру:
Рефлексия : Мен ........ тапсырмаларды орындадым. Маған ...... қиын болды. Мен ........ түсіндім. Мен ......... үйрендім. Маған ....... ұнады.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













