|
Білім беру ұйымының атауы |
№1 Жамбыл ат. ом МКМ |
|||||
|
Пәні: |
Құқық негіздері |
|||||
|
Бөлім: |
Жария құқық |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кибираева А |
|||||
|
Күні: |
05.11.24 ж |
|||||
|
Сынып: 10 А |
Қатысушылар саны: 13 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстан Республикасы конституциялық құқығының институттары |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.2.1.1 - Конституциялық құқық институт тарын құқықтық норма жүйесі ретінде түсіндіру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Конституциялық құқық институт тарын құқықтық норма жүйесі ретінде түсіндіреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру |
Миға шабуыл Қазақстан Республикасының конституция- лық кұкығы дегеніміз не?
Сабақтың мақсатын хабарланады |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу |
мадақтау |
Тақырыптық суреттер |
||
|
Жаңа білім |
Мәтінмен жұмыс Конституциялық құқық қазіргі құқықтық коғам жүйесінде манызды орын алады. Ол философия, әлеуметтану, саясаттану, дінтану тәрізді ғылымдармен тығыз байланысты. Конститушиялық кұкық аталған саланың не- гізгі базалық қабаттарын реттейді. Бақылау тапсырмалары
конституциялық құқықтың орнын анықтаңдар. 1-тапсырма. «Қазақстан Республикасындағы конституциялық құқықтың қалыптасу тарихы» атты таныстырылым дайындаңдар. 2- тапсырма. «Конституциялық құқық институттары» тақырыбына қысқаша пікір-баяндама жазыңдар. 3 тапсырма «Эйлер шеңбері» әдісі Тақырып бойынша негізгі идеяларды жинақтап, саралау. Идеялар жинақталып, сараланады А-4 параққа, шағын постерге Эйлер шеңбері сызылып, кезекпен идеялар талқыланып, жазылады. Не?Қалай? Неге? Нәтиже? деген Мәселер бойынша идеялар сараланады.
Не? Қайда? Қашан? Неге? Нәтиже |
Мәтінмен жұмыс Мәтіннен негізгі идеяны анықтайды Дескрипторлар Конституциялық құқық пәні мен әдістерінің ерекшеліктерін анықтайды;1б Қазақстан Республикасындағы конституциялық құқықтың қалыптасу тарихына сипаттама береді;1б Тақырып бойынша негізгі идеяларды анықтайды |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Ең үздік жауап»
|
Ақпараттық мәтін Ресурс 1 Құқықты мемлекеттің белгілері Дереккөз. Ақпарат биржа сайтынан алынды.Автор24: https://spravochnick.ru/pravo_i_yurisprudenciya/pravovoe_gosudarstvo/priznaki_pravovogo_gosudarstva Тақырыптық мәтіндер Үлестірмелі қағаздар |
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма Қазақстан Республикасы конституциялық құқығының институттары |
Сабақтың тақырыбын қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Ақпараттық карточка |
||
|
Кері байланыс |
Табыс сатысы» әдісі: сатының суреті, сатының 1 - баспалдағы Мен.............. БІЛЕМІН 2 - баспалдағы Мен.................. ТҮСІНЕМІН, 3 - баспалдағы Мен............. ЖАСАЙ АЛАМЫН |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстан Республикасы конституциялық құқығының институттары
Қазақстан Республикасы конституциялық құқығының институттары
|
Білім беру ұйымының атауы |
№1 Жамбыл ат. ом МКМ |
|||||
|
Пәні: |
Құқық негіздері |
|||||
|
Бөлім: |
Жария құқық |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кибираева А |
|||||
|
Күні: |
05.11.24 ж |
|||||
|
Сынып: 10 А |
Қатысушылар саны: 13 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстан Республикасы конституциялық құқығының институттары |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.2.1.1 - Конституциялық құқық институт тарын құқықтық норма жүйесі ретінде түсіндіру; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Конституциялық құқық институт тарын құқықтық норма жүйесі ретінде түсіндіреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру |
Миға шабуыл Қазақстан Республикасының конституция- лық кұкығы дегеніміз не?
Сабақтың мақсатын хабарланады |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу |
мадақтау |
Тақырыптық суреттер |
||
|
Жаңа білім |
Мәтінмен жұмыс Конституциялық құқық қазіргі құқықтық коғам жүйесінде манызды орын алады. Ол философия, әлеуметтану, саясаттану, дінтану тәрізді ғылымдармен тығыз байланысты. Конститушиялық кұкық аталған саланың не- гізгі базалық қабаттарын реттейді. Бақылау тапсырмалары
конституциялық құқықтың орнын анықтаңдар. 1-тапсырма. «Қазақстан Республикасындағы конституциялық құқықтың қалыптасу тарихы» атты таныстырылым дайындаңдар. 2- тапсырма. «Конституциялық құқық институттары» тақырыбына қысқаша пікір-баяндама жазыңдар. 3 тапсырма «Эйлер шеңбері» әдісі Тақырып бойынша негізгі идеяларды жинақтап, саралау. Идеялар жинақталып, сараланады А-4 параққа, шағын постерге Эйлер шеңбері сызылып, кезекпен идеялар талқыланып, жазылады. Не?Қалай? Неге? Нәтиже? деген Мәселер бойынша идеялар сараланады.
Не? Қайда? Қашан? Неге? Нәтиже |
Мәтінмен жұмыс Мәтіннен негізгі идеяны анықтайды Дескрипторлар Конституциялық құқық пәні мен әдістерінің ерекшеліктерін анықтайды;1б Қазақстан Республикасындағы конституциялық құқықтың қалыптасу тарихына сипаттама береді;1б Тақырып бойынша негізгі идеяларды анықтайды |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Ең үздік жауап»
|
Ақпараттық мәтін Ресурс 1 Құқықты мемлекеттің белгілері Дереккөз. Ақпарат биржа сайтынан алынды.Автор24: https://spravochnick.ru/pravo_i_yurisprudenciya/pravovoe_gosudarstvo/priznaki_pravovogo_gosudarstva Тақырыптық мәтіндер Үлестірмелі қағаздар |
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау Үйге тапсырма Қазақстан Республикасы конституциялық құқығының институттары |
Сабақтың тақырыбын қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Ақпараттық карточка |
||
|
Кері байланыс |
Табыс сатысы» әдісі: сатының суреті, сатының 1 - баспалдағы Мен.............. БІЛЕМІН 2 - баспалдағы Мен.................. ТҮСІНЕМІН, 3 - баспалдағы Мен............. ЖАСАЙ АЛАМЫН |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект |
||
шағым қалдыра аласыз















