11-сынып
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан Республикасындағы сайлау құқығы.
|
Бөлім: |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
||||||
|
Күні: 14.11.25 |
||||||
|
Сынып: 11А- 11Б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстан Республикасындағы сайлау
құқығы. |
|||||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
11.2.1.3 -
Қазақстан Республикасы сайлаушыларының және сайлау процесінің басқа
да субъектілерінің құқықтары мен міндеттерін
анықтау |
|||||
|
Сабақ
мақсаты |
-
Қазақстан Республикасындағы сайлау құқығының негізгі қағидаттарын
түсінеді; |
|||||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
құқықтық сауаттылықты арттыру, сайлау процесіне қатысу арқылы
азаматтық жауапкершілікті сезіндіру. |
|||||
|
Аптаның дәйексөзі |
Туған биде- туған жоқ! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (7 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар сұрақтарға жауап
береді, сабақтың мақсатына назар аударады. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» әдісі
арқылы ынталандыру. |
Қазақстан+Республикасындағы+сайлау+құқығы
|
||
|
Сабақтың ортасы (30 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар
мәтінді оқып, талқылайды. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының жұмыс дәптері.
|
||
|
1-тапсырма |
Оқушылар
мәтіннен ақпаратты табады, талдайды және
қорытындылайды. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен
бағалау. |
|
|||
|
2-тапсырма |
Оқушылар
өз ойларын жазады,
талқылайды. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен
бағалау. |
|
|||
|
3-тапсырма |
Оқушылар мәтіннен ақпаратты
табады, талдайды және қорытындылайды. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі»
әдісімен бағалау. |
|
|||
|
Сабақтың соңы (8 минут), Қорытынды, Ой
толғаныс, Кері байланыс |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не
білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
||
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау мақсатында мұғалім үй тапсырмасын береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстан Республикасындағы сайлау құқығы.
Қазақстан Республикасындағы сайлау құқығы.
11-сынып
Сабақтың тақырыбы: Қазақстан Республикасындағы сайлау құқығы.
|
Бөлім: |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
||||||
|
Күні: 14.11.25 |
||||||
|
Сынып: 11А- 11Б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстан Республикасындағы сайлау
құқығы. |
|||||
|
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқу
мақсаттары |
11.2.1.3 -
Қазақстан Республикасы сайлаушыларының және сайлау процесінің басқа
да субъектілерінің құқықтары мен міндеттерін
анықтау |
|||||
|
Сабақ
мақсаты |
-
Қазақстан Республикасындағы сайлау құқығының негізгі қағидаттарын
түсінеді; |
|||||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
құқықтық сауаттылықты арттыру, сайлау процесіне қатысу арқылы
азаматтық жауапкершілікті сезіндіру. |
|||||
|
Аптаның дәйексөзі |
Туған биде- туған жоқ! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (7 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар сұрақтарға жауап
береді, сабақтың мақсатына назар аударады. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» әдісі
арқылы ынталандыру. |
Қазақстан+Республикасындағы+сайлау+құқығы
|
||
|
Сабақтың ортасы (30 минут), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен
жұмыс |
Оқушылар
мәтінді оқып, талқылайды. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен
бағалау. |
Дербес компьютер, оқушының жұмыс дәптері.
|
||
|
1-тапсырма |
Оқушылар
мәтіннен ақпаратты табады, талдайды және
қорытындылайды. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен
бағалау. |
|
|||
|
2-тапсырма |
Оқушылар
өз ойларын жазады,
талқылайды. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен
бағалау. |
|
|||
|
3-тапсырма |
Оқушылар мәтіннен ақпаратты
табады, талдайды және қорытындылайды. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі»
әдісімен бағалау. |
|
|||
|
Сабақтың соңы (8 минут), Қорытынды, Ой
толғаныс, Кері байланыс |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия жүргізеді. Тақырып бойынша не
білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін
жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
||
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау мақсатында мұғалім үй тапсырмасын береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|||
шағым қалдыра аласыз


















