|
ПӘН: ҚАЗАҚ ТІЛІ
7-бөлім: Бұқаралық ақпарат құралдары. |
МЕКТЕП: |
|||||||||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||||||||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстан Республикасының телеарналары |
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.6.1 жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу,редакциялау; 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану; |
|||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтіндегі ақпаратты түсіну, мәтінді абзацтар мен бөліктерге бөлу, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу; Көпшілігі: жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу; Кейбір оқушылар: жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу,редакциялау, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|||||||||||||
|
Жоспар: |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
Суретке байланысты өз пікірлерін білдіреді.
Мәтінді мұқият тыңдаңыз. 2-тапсырманы тыңдап, тақырыпқа байланысты оқушылар өз пікірлерін ортаға салады.
Дескриптор:
ҚБ Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. ЖАЗЫЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ.
7-тапсырма. Сыныптастарыңмен топтаса отырып, шағын телебағдарлама сценарийін құрыңдар. Бір-біріңнің жұмыстарыңа түзетулер енгізіп, редакциялаңдар. Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН.
5-тапсырма. Мақсат бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлемнің жасалу жолын қолданып, тақырыпқа байланысты сөйлемдер құрастырады. Дескриптор Білім алушы
|
Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Суретке байланысты өз пікірлерін білдіреді.
Сұрақтарға жауап беру арқылы сабақ тақырыбы мен мақсаты анықталады.
Мәтінді мұқият тыңдаңыз. 2-тапсырманы тыңдап, тақырыпқа байланысты оқушылар өз пікірлерін ортаға салады.
Оқушылар мәтіндегі автор көзқарасын анықтайды; автор пікірін талдайды. Сұраққа жауап береді.
Мақсат бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлемнің жасалу жолын қолданып, тақырыпқа байланысты сөйлемдер құрастырады. |
Қалыптастырушы бағалау Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
|
9-сынып «Қазақ тілі»
|
||||||||||
|
Рефлексия
|
Кері байланыс: |
|
||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Қазақстан Республикасының телеарналары 5-сабақ
Қазақстан Республикасының телеарналары 5-сабақ
|
ПӘН: ҚАЗАҚ ТІЛІ
7-бөлім: Бұқаралық ақпарат құралдары. |
МЕКТЕП: |
|||||||||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||||||||||
|
СЫНЫП: |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қазақстан Республикасының телеарналары |
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.3.6.1 жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу,редакциялау; 9.4.4.3 сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану; |
|||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтіндегі ақпаратты түсіну, мәтінді абзацтар мен бөліктерге бөлу, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу; Көпшілігі: жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу; Кейбір оқушылар: жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу,редакциялау, сабақтас құрмалас сөйлемдердің мағыналық түрлерін ажырата білу, түрлендіріп қолдану. |
|||||||||||||
|
Жоспар: |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
І. Ұйымдастыру кезеңі Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Жағымды психологиялық ахуал.
Суретке байланысты өз пікірлерін білдіреді.
Мәтінді мұқият тыңдаңыз. 2-тапсырманы тыңдап, тақырыпқа байланысты оқушылар өз пікірлерін ортаға салады.
Дескриптор:
ҚБ Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды. ЖАЗЫЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ.
7-тапсырма. Сыныптастарыңмен топтаса отырып, шағын телебағдарлама сценарийін құрыңдар. Бір-біріңнің жұмыстарыңа түзетулер енгізіп, редакциялаңдар. Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. ӘТН.
5-тапсырма. Мақсат бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлемнің жасалу жолын қолданып, тақырыпқа байланысты сөйлемдер құрастырады. Дескриптор Білім алушы
|
Сынып оқушылары түгенделеді. Сабақ мақсаты хабарланады. Суретке байланысты өз пікірлерін білдіреді.
Сұрақтарға жауап беру арқылы сабақ тақырыбы мен мақсаты анықталады.
Мәтінді мұқият тыңдаңыз. 2-тапсырманы тыңдап, тақырыпқа байланысты оқушылар өз пікірлерін ортаға салады.
Оқушылар мәтіндегі автор көзқарасын анықтайды; автор пікірін талдайды. Сұраққа жауап береді.
Мақсат бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлемнің жасалу жолын қолданып, тақырыпқа байланысты сөйлемдер құрастырады. |
Қалыптастырушы бағалау Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
|
9-сынып «Қазақ тілі»
|
||||||||||
|
Рефлексия
|
Кері байланыс: |
|
||||||||||||
шағым қалдыра аласыз

















